Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste.

100 zł na zakupy za konto wspólne w Santander Bank Polska

100 zł na zakupy za konto wspólne w Santander Bank Polska
Źródło: strona promocji

To chyba pierwsza promocja kierowana wprost do osób zarządzających wspólnym budżetem. Na przygotowanej specjalnie na tę akcję stronie internetowej Santander przytacza kilka argumentów, że konto wspólne to dobre rozwiązanie. Wskazuje, że każda z osób może mieć dostęp do rachunku przez własny login i hasło, wgląd we wszystkie transakcje i dysponować swoją kartą debetową. Ułatwia to kontrolę wspólnego budżetu, zarządzanie nim i analizowanie wydatków.

To bardzo ważne argumenty, ale warto też wiedzieć o różnych zawiłościach prawnych, jakie wiążą się z tego typu rachunkami. Opisaliśmy je szczegółowo w tekście „Wspólne konto bankowe – dowiedz się jak działa i czy warto je założyć”.

Jeśli jesteś zdecydowany na wspólne działanie z partnerem, członkiem rodziny czy znajomym, chcesz zdobyć 100 zł na zakupy w Decathlonie lub sklepie RTV Euro AGD, to przejdźmy do opisu szczegółów akcji, która potrwa do 30 września 2020 r. lub do wyczerpania puli nagród, których jest 4965.

Uczestnicy promocji

Każdy ze współwłaścicieli rachunku musi mieć polskie obywatelstwo i pełną zdolność do czynności prawnych. Dodatkowo regulamin akcji wymaga, by przynajmniej jedna z osób zakładających konto wspólne nie posiadała w Santanderze żadnego produktu (lokaty, konta osobistego, walutowego lub oszczędnościowego, karty kredytowej, kredytu gotówkowego lub hipotecznego) po 1 lipca 2019 r.

Wspólne działanie gwarancją sukcesu

Część działań musi wykonać każde z Was, niektóre mogą być wykonane tylko przez jedną osobę.

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2020 r. udaj się z osobą, z którą chcesz otworzyć konto wspólne, do jednego z oddziałów Santander Bank Polska i podpiszcie w tym samym dniu umowę o rachunek i dostęp do bankowości internetowej Santander online. Musicie przy tym zawnioskować przynajmniej o jedną kartę debetową Visa do konta.

Każdy ze współwłaścicieli musi

  • wyrazić zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK);
  • zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz telefoniczną;
  • przekazać numer telefonu i adres e-mail do kontaktu.

Dodatkowo nikt nie może wyrazić sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisaliście umowę rachunku, należy:

  • dokonać rejestracji w promocji na specjalnej stronie internetowej, wybierając przy tym sklep, w którym wykorzystacie nagrodę;
  • wykonać na rachunku transakcje kartą lub przelewy na łączną kwotę min. 300 zł.
Nagroda
Nagroda

Informacja o przyznaniu wybranej nagrody będzie przekazana przez bank w bankowości internetowej Santander online do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnione zostały wszystkie warunki promocji.

To też trzeba wiedzieć

Dla prawidłowego zrealizowania warunków akcji konieczna jest wiedza o tym, jak bank rozumie przelewy z rachunku lub transakcje kartą.

Te ostatnie mogą być realizowane w punktach stacjonarnych i internetowych. Nie zostaną uwzględnione wpłaty/wypłaty we wpłatomatach/bankomatach oraz operacje związane z hazardem.

Przelew musi być zrealizowany z nowo otwartego konta wspólnego, może to być zlecenie stałe.

Ważne informacje o nagrodzie

Zapisy regulaminu dotyczące wymaganej aktywności i przekazania nagrody są dość zagmatwane, więc posłużmy się przykładem przygotowanym przez bank.

Kliknij, aby powiększyć

W formularzu rejestracji należy podać dane personalne i kontaktowe oraz zaznaczyć niezbędne zgody. Gdyby się zdarzyło, że zgłoszenie wyśle każdy ze współwłaścicieli rachunku, to nagroda będzie przypisana do tego, który zrobił to jako pierwszy.

Kliknij, aby powiększyć

Okres ważności poszczególnych kart podarunkowych jest różny. Dla tych do wykorzystania w sklepie RTV Euro AGD wynosi 365 dni, a dla tych do Decathlona – 2 lata, od daty ich aktywacji. Szczegółowe zasady posługiwania się voucherami określają regulaminy znajdujące się na stronie danego sklepu.

Otrzymane nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konto Jakie Chcę z pakietem korzyści

Konto Jakie Chcę to prosty w obsłudze, bardzo przyjazny dla jego posiadaczy rachunek.

Warto wiedzieć, że związana jest z nim bezterminowa promocja, która pozwala odzyskać nawet 300 zł za rachunki za prąd, gaz, telefon i telewizję.

Można zgarnąć więcej

Będąc klientem Santandera można korzystać z kolejnych akcji przygotowanych przez bank.

Wspólna decyzja

Doceniamy pomysł Santandera, który postanowił zachęcić do współdziałania osoby blisko ze sobą związane. Stawiamy plus za inicjatywę i niewygórowane wymagania. Minus przyznajemy za bardzo skromną – jeśli wziąć pod uwagę fakt, że to bonus dla dwóch osób - nagrodę. Jej wykorzystanie będzie raczej lekcją sztuki kompromisu niż powodem do wspólnej radości.

Niepokoi nas też zapis z regulaminu:

Elektroniczne karty podarunkowe – 100 zł będziemy wydawać do czasu wyczerpania ich zapasów; nagroda przysługuje na jedno nowo otwarte konto wspólne.

Nie do końca wiadomo, czy decydująca będzie kolejność realizacji warunków aktywności, czy jakiś inny aspekt i co się stanie w sytuacji, gdy liczba uczestników promocji, którzy spełnili wymagania akcji w danym dniu, będzie wyższa od liczby nagród będących jeszcze do rozdania.

Jeśli więc chcesz wziąć udział w tej akcji, nie zwlekaj z rozmową z bliską Ci osobą, wspólnie podejmijcie decyzję, czy ruszacie do walki o 100 zł na zakupy. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto wspólne z bonusem 100 zł"
  2. Warunki sprzedaży i użytkowania kart podarunkowych Decathlon
  3. Regulamin karty podarunkowej RTV Euro AGD

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.