Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

4000 punktów (50 zł) + 2% dla oszczędności + 16 600 punktów (ok. 200 zł) za aktywność za Konto w Porządku od Banku Pocztowego

4000 punktów (50 zł) + 2% dla oszczędności + 16 600 punktów (ok. 200 zł) za aktywność za Konto w Porządku od Banku Pocztowego
Źródło: najlepszekonto.pl

Od ostatniej akcji specjalnej związanej z rachunkiem osobistym w Banku Pocztowym minęły 2 lata. Kiedy wielu łowców promocji zapewne zapomniało o tym banku, nieoczekiwanie pojawiła się promocja Konta w Porządku z jego oferty. Bez zbędnej zwłoki przejdźmy do omówienia nagród i warunków uczestnictwa.

Co można zdobyć i kiedy?

Bank przygotował zestaw 3 bonusów. Dwa z nich są gwarantowane, trzeci otrzyma tylko 100 najaktywniejszych uczestników promocji:

 • 4000 punktów powitalnych (równowartość ok. 50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile,
 • 2% w skali roku dla oszczędności do 10 tys. zł przez 3 miesiące,
 • 16 600 punktów bonusowych dla najaktywniejszych użytkowników Konta w Porządku.

Co prawda regulamin mówi, że promocja trwa do 28 lutego 2022 r., ale z jego zapisów wynika, że podpisanie umowy ramowej i otwarcie Konta w Porządku w lutym pozwoli jedynie założyć depozyt z promocyjnym oprocentowaniem oraz wziąć udział w wyścigu o punkty bonusowe. Dlatego sugerujemy wcześniejsze - maksymalnie do 14 stycznia 2022 r. - dopełnienie formalności związanych z otwarciem ROR. W ten sposób będziesz niemal pewny, że karta dotrze do Ciebie odpowiednio wcześnie, byś zdołał spełnić warunek uprawniający do zdobycia punktów powitalnych.

Dla nowych klientów, czyli dla kogo?

Do udziału w akcji zaproszone są osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w okresie od 1 listopada 2021 r. do 5 grudnia 2021 r. nie posiadały w Banku Pocztowym rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Proste warunki aktywności

Skoro ustaliliśmy, kto i co może zdobyć, najwyższy czas przedstawić działania wymagane przez bank:

Krok 1
Krok 1

Do 28 lutego 2022 r. zawrzyj z Bankiem Pocztowym umowę o Konto w Porządku. Pamiętaj o ograniczeniach związanych z otwarciem rachunku po połowie stycznia.

Możesz to zrobić przez Internet, dzwoniąc na infolinię lub odwiedzając placówkę banku lub Poczty Polskiej.

Na tym etapie musisz:

 • wyrazić zgody marketingowe na rzecz banku,
 • podać numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail,
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie wyciągów i korespondencji związanej z rachunkiem drogą elektroniczną (na adres e-mail),
 • przystąpić do promocji w bankowości internetowej, korzystając z zakładki Market Cyfrowy i oznaczając w niej akceptację regulaminu akcji oraz zgodę na udział w niej.
Nagroda
Nagroda

Spełnienie powyższych wymogów da Ci prawo do oprocentowania w wysokości 2% w skali roku środków do 10 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym. Promocyjne odsetki będą naliczane przez 3 miesiące, licząc od kolejnego po tym, w którym podpisałeś umowę o Konto w Porządku.

Krok 2
Krok 2

Do 31 stycznia 2022 r. wykonaj przynajmniej jedną transakcję na dowolną kwotę kartą debetową wydaną do rachunku (może to być płatność mobilna).

Uwaga: operacja musi zostać także zaksięgowana w tym okresie!

Krok 3
Krok 3

Zarejestruj otrzymaną kartę debetową z logo Poczty Polskiej w programie Bezcenne Chwile.

Jeśli jeszcze w nim nie uczestniczysz, musisz zacząć od przystąpienia do niego i stworzenia swojego rachunku. Możesz to zrobić:

 • na infolinii Banku Pocztowego,
 • w placówce tego banku; na poczcie nie zrealizujesz tej dyspozycji,
 • w bankowości internetowej; należy wejść w zakładkę Market, a następnie wybrać Aktywacja programu Bezcenne Chwile.

Nagroda
Nagroda

Za zrealizowanie wymaganej transakcji otrzymasz kod promocyjny (bank prześle Ci go sms-em), który musisz użyć na stronie programu Mastercard Bezcenne Chwile w zakładce Benefity w sekcji Kody promocyjne do 31 marca 2022 r.

Krok 4
Krok 4

W lutym 2022 r. aktywnie korzystaj z karty do Konta w Porządku, czyli wykonaj min. 15 transakcji mobilnych, z których każda będzie na kwotę min. 5 zł.

Informacja
Informacja

W ciągu 10 dni od zakończenia promocji Bank Pocztowy opublikuje na swojej stronie internetowej informację o rzeczywistej liczbie transakcji uprawniających do uzyskania bonusowych punktów oraz poinformuje indywidualnie laureatów o zdobyciu tej nagrody. Wiadomość zostanie przesłana na podany przez uczestnika promocji adres e-mail.

Nagroda
Nagroda

Jeśli znajdziesz się w gronie 100 osób z największą liczbą płatności spełniających wymagania regulaminu, to otrzymasz od banku sms z kodem pozwalającym na dopisanie 16 600 bonusowych punktów do Twojego konta w Bezcennych Chwilach. Otrzymany kod musisz wykorzystać do 31 marca 2022 r. w identyczny sposób, jak opisaliśmy to wyżej.

Kilka słów o nagrodach

Uczestnicząc w tej promocji, powinieneś jeszcze wiedzieć o kilku szczegółach związanych z nagrodami.

Promocyjne oprocentowanie

Promocyjne oprocentowanie składa się z tego wynikającego z aktualnej oferty banku oraz tzw. wyrównującego do obiecanych 2%. Podstawowe odsetki są wypłacane przez bank na Konto Oszczędnościowe w ostatnim dniu miesiąca, zaś te wyrównujące do 10. dnia kolejnego miesiąca.

Bank Pocztowy zastrzega, że nie wypłaci Ci odsetek, jeśli przed ich przekazaniem zamkniesz Konto Oszczędnościowe i przypomina, że przed ich przekazaniem pobierze podatek od zysków kapitałowych, czyli tzw. podatek Belki.

Punkty w Bezcennych Chwilach

Zdobyte przez Ciebie punkty w programie Bezcenne Chwile będą ważne przez 6 miesięcy od daty ich przekazania; po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Gdyby dwóch lub więcej uczestników wykonało w lutym taką samą liczbę transakcji mobilnych, to o wyższym miejscu na liście rankingowej zdecyduje wcześniejszy termin dokonania płatności.

Zapewne zadajesz sobie pytanie co zrobić z punktami? Masz zupełną swobodę w ich wykorzystaniu. Podpowiemy, że 4000 punktów możesz wymienić na voucher o wartości 50 zł do jednego ze sklepów współpracujących z Bezcennymi Chwilami, zaś 16 600 bonusowych punktów wystarczy na opaskę Xiaomi Mi Band 6 NFC. Nie ma przeszkód, byś oba rodzaje premii połączył ze sobą i innymi punktami za codzienne płatności i wybrał bardziej wartościową rzecz z katalogu programu.

Ważne informacje o transakcjach

W myśl regulaminu transakcja musi się wiązać z zakupem towarów lub usług i może być dokonana w sklepie stacjonarnym lub internetowym. Ważne, by była dokonana w złotówkach i nie została zwrócona lub anulowana.

Za "transakcje mobilne" uznawane są płatności zrealizowane przy użyciu portfeli cyfrowych (Google Pay, Apple Pay, Xiaomi Pay, Garmin Pay) z podpiętą kartą Banku Pocztowego, a także transakcje z kodem BLIK.

Ponadto wykluczone są płatności z wykorzystaniem czeków, dotyczące składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach), a także zrealizowane w punktach posiadających kody MCC wymienione w regulaminie. Chodzi m.in. o internetowe przekazy pieniężne, pobranie gotówki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego SkyCash) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów.

Konto w Porządku

Do kompletu informacji niezbędnych do podjęcia decyzji o przystąpieniu (lub nie) do tej promocji, brakuje Ci jeszcze kilku słów nt. Konta w Porządku. Oto one:

Pożyjemy, zobaczymy

Zapewne interesuje Cię nasza ocena atrakcyjności zaproponowanych nagród i warunków ich zdobycia. Cóż, są one z pewnością różnorodne. Zdobycie tych dwóch gwarantowanych nie powinno nikomu sprawić kłopotów. Trudno określić, jak wiele promocyjnych płatności trzeba będzie wykonać w lutym, by znaleźć się w gronie laureatów. Tym bardziej, że muszą to być transakcje na kwotę min. 5 zł, więc kupno bułki, biletu komunikacji miejskiej lub innego drobiazgu nie da punktów w rywalizacji.

My nie zakrzyknęliśmy wow! po zapoznaniu się z warunkami tej promocji, ale Ty możesz mieć inne zdanie.

Czas pokaże, czy to tylko taki jednorazowy promocyjny wyskok, czy może Bank Pocztowy zamierza aktywniej powalczyć o klientów. Pożyjemy, zobaczymy.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Konto w Porządku z nagrodami"

O banku

Bank Pocztowy to polski bank detaliczny działający od 1990 r. Jego głównymi akcjonariuszami są Poczta Polska S.A. oraz PKO BP S.A.

Bank specjalizuje się w produktach oferowanych w polskich złotych dla klientów detalicznych (w tym osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą), obsługuje także klientów instytucjonalnych, w tym z obszaru mieszkalnictwa.