Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 16 lutego 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Chwyć premię: aż 350 zł za korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas.

HIT: Konto w lutym, czyli 300 zł naprawdę łatwej premii dla nowych klientów BNP Paribas

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

HIT: Konto w lutym, czyli 300 zł naprawdę łatwej premii dla nowych klientów BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Można powiedzieć, że Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas jest w permanentnej promocji. Chętni do poznania oferty tego banku nieustannie stają przed dylematem, którą akcję wybrać, z której nagrody skorzystać. Jeszcze nie skończyły się obecnie trwające działania promocyjne, a już pojawiła się kolejna szansa na bonus.

3 etapy działania, na każdym premia

Organizatorem trwającej do 16 lutego 2020 r. promocji „Konto w lutym” tradycyjnie jest spółka Ad Astra, która przyjmie tylko 3000 wniosków o Konto Otwarte na Ciebie. Możliwe, że akcja zakończy się przed podanym terminem, bo wymagania regulaminu są bardzo łatwe do spełnienia – wykonanie w trzech kolejnych miesiącach po 4 przelewy i zapewnienie wpływów w wysokości 1000 zł z pewnością nie sprawi nikomu kłopotów.

Promocja podzielona jest na 3 etapy, na każdym czekają premie: 50 zł za założenie rachunku, 150 zł za aktywność w marcu i 100 zł za działania w kwietniu i maju. W sumie jest więc do zdobycia 300 zł.

Uczestnicy promocji

W przypadku akcji dotyczących produktów BNP Paribas od dłuższego czasu obowiązują bardzo stabilne reguły. O premię mogą się ubiegać osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujące się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

Zgodnie z regulaminem, przystępując do akcji nie możesz być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z uczestnictwa w promocji wyklucza także posiadanie lub współposiadanie rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 9 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie.

Aktywnie korzystaj z rachunku, by zdobyć nagrodę

Skoro wiesz już, czy możesz wziąć udział w tej akcji, czas, byś poznał warunki uzyskania bonusu.

Drukuj

O tym musisz wiedzieć

Warunkiem otrzymania nagród jest zrealizowanie przelewów i wpływów, które spełnią reguły opisane w regulaminie. Popatrzmy więc, jak zostały one zdefiniowane przez organizatora.

Przelewy w bankowości elektronicznej

Przelew to polecenie przekazania środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej ([email protected], GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Wpływ na rachunek

W przypadku akcji dotyczących produktów banku BNP Paribas wpływ jest bardzo szeroko rozumiany. Może to być każdy przelew na konto osobiste, o ile nie pochodzi z:

  • innych rachunków tego samego uczestnika promocji (w tym kont, których jest on współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to także marki BGŻOptima);
  • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas uczestnikowi promocji, w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Raiffeisen Polbank, który od ponad roku jest częścią BNP Paribas.

Tak więc musi to być przekazanie pieniędzy z innego konta na nowo otwarty rachunek, wpłata gotówkowa nie spełni wymagań regulaminu.

Nie spiesz się

Regulamin wymaga, byś do chwili otrzymania nagrody nie rozwiązał umowy konta i towarzyszących mu produktów oraz nie odwołał zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Na koniec dobra wiadomość – bonusy, które otrzymasz w ramach tej promocji, zwolnione są z podatku dochodowego, nie musisz ich wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Oferta  BNP Paribas

Zostając klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z różnych produktów i zgarnąć kilka nagród.

Konto Otwarte na Ciebie – przydatne informacje

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Wyróżnia go możliwość wyboru jednej z trzech kart. Naszym zdaniem optymalne rozwiązanie to skorzystanie z Karty Otwartej na Dzisiaj. Kosztuje ona co prawda 3 zł/miesiąc, ale opłaty łatwo można uniknąć – wystarczy wykonać „plastikiem” w danym miesiącu przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową.

Opłat za pozostałe dwie karty niestety nie da się uniknąć.

Zachęcamy do zapoznania się z analizą Konta Otwartego na Ciebie, w której znajdziesz m.in. dokładne omówienie funkcjonalności wszystkich kart z oferty BNP Paribas.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Kartę kredytową Mastercard Standard otrzymasz za darmo. Standardowa opłata miesięczna wynosi 9 zł, ale możesz jej uniknąć wykonując w poprzednim okresie rozliczeniowym transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł.

Otwarcie rachunku osobistego może być dobrym wstępem do sięgnięcia po kartę kredytową. Aktywne korzystanie z niej może Ci przynieść 60 000 punktów w programie lojalnościowym mamBonus, czyli równowartość 200 zł.

Motywujące do działania premie

Podoba nam się zasada stosowana od pewnego czasu w akcjach dotyczących produktów BNP Paribas, że premie są wypłacane bezpośrednio po zrealizowaniu zadań z danego etapu. To z pewnością motywuje do dalszej aktywności, zachęca do zdobycia maksymalnej nagrody.

W przypadku promocji „Konto w lutym” dodatkowe bodźce nie są chyba potrzebne, bo warunki do spełnienia są niezwykle proste, a premia bardzo atrakcyjna.

Regulamin dopuszcza możliwość, że zasilisz nowo otwarty rachunek kwotą 1000 zł ze swojego konta w innym banku, po czym „zawrócisz” pieniądze, dzieląc je na 4 transakcje. Nie ma też przeszkód, by operować mniejszymi kwotami, np. 5 razy zasilić Konto Otwarte na Ciebie kwotą 200 zł i wkrótce po pojawieniu się środków na rachunku przelać je z powrotem na swoje główne konto.

Uczestnicząc w tej promocji, nie musisz wychodzić z domu. Wszystko możesz zrobić w przytulnym miejscu w dogodnym dla siebie czasie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto w lutym"

O banku

Bank BNP Paribas jest instytucją uniwersalną z długą historią, której obecny kształt to efekt połączenia Banku Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas oraz Raiffesen Polbanku, do którego doszło w latach 2015-2018. Bank jest częścią grupy BNP Paribas. Misją BNP Paribas Bank Polska jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

Czytaj więcej