Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

HIT: Konto w lutym, czyli 300 zł naprawdę łatwej premii dla nowych klientów BNP Paribas

HIT: Konto w lutym, czyli 300 zł naprawdę łatwej premii dla nowych klientów BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Można powiedzieć, że Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas jest w permanentnej promocji. Chętni do poznania oferty tego banku nieustannie stają przed dylematem, którą akcję wybrać, z której nagrody skorzystać. Jeszcze nie skończyły się obecnie trwające działania promocyjne, a już pojawiła się kolejna szansa na bonus.

3 etapy działania, na każdym premia

Organizatorem trwającej do 16 lutego 2020 r. promocji „Konto w lutym” tradycyjnie jest spółka Ad Astra, która przyjmie tylko 3000 wniosków o Konto Otwarte na Ciebie. Możliwe, że akcja zakończy się przed podanym terminem, bo wymagania regulaminu są bardzo łatwe do spełnienia – wykonanie w trzech kolejnych miesiącach po 4 przelewy i zapewnienie wpływów w wysokości 1000 zł z pewnością nie sprawi nikomu kłopotów.

Promocja podzielona jest na 3 etapy, na każdym czekają premie: 50 zł za założenie rachunku, 150 zł za aktywność w marcu i 100 zł za działania w kwietniu i maju. W sumie jest więc do zdobycia 300 zł.

Uczestnicy promocji

W przypadku akcji dotyczących produktów BNP Paribas od dłuższego czasu obowiązują bardzo stabilne reguły. O premię mogą się ubiegać osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujące się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

Zgodnie z regulaminem, przystępując do akcji nie możesz być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z uczestnictwa w promocji wyklucza także posiadanie lub współposiadanie rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 9 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie.

Aktywnie korzystaj z rachunku, by zdobyć nagrodę

Skoro wiesz już, czy możesz wziąć udział w tej akcji, czas, byś poznał warunki uzyskania bonusu.

Krok 1
Krok 1

Do 16 lutego 2020 r. zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji (przypominamy o ograniczonej puli wniosków). Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Konieczne też jest wyrażenie zgody na przekazanie organizatorowi przez BNP Paribas informacji, że spełniłeś wymagania regulaminu i przysługuje Ci nagroda.

Krok 2
Krok 2

Po zarejestrowaniu się w promocji otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem prowadzącym na stronę, na której powinieneś złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Musisz to zrobić do 16 lutego 2020 r. Ważna uwaga: w formularzu rejestracyjnym i wniosku o konto musisz podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej 29 lutego 2020 r. podpisz w systemie Autenti umowę rachunku wraz z wybraną kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Zawarcie umowy ramowej nastąpi za pośrednictwem unikalnego kodu sms.

Za zrealizowanie powyższych działań otrzymasz 50 zł premii.

Krok 4
Krok 4

W marcu 2020 r.:

  • wykonaj min. 4 przelewy w bankowości elektronicznej BNP Paribas ([email protected], GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile);
  • zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 1000 zł.

Spełnienie tych wymagań da Ci prawo do bonusu w wysokości 150 zł.

Krok 5
Krok 5

Do 20 marca 2020 r. na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz informację o przyznaniu Ci 50 zł. W wiadomości znajdziesz też link, z którego musisz skorzystać, by przekazać numer nowo otwartego rachunku, na który ma trafić Twoja nagroda. Musisz to zrobić do 25 marca 2020 r., po tym terminie Twój bonus przepadnie bezpowrotnie.

Nagroda
Nagroda

Pieniądze zostaną przekazane na wskazany przez Ciebie rachunek najpóźniej 30 marca 2020 r.

Krok 6
Krok 6

W kwietniu i maju 2020 r. zrealizuj dokładnie te same działania, co w marcu, czyli:

  • wykonaj min. 4 przelewy w bankowości elektronicznej BNP Paribas ([email protected], GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile);
  • zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 1000 zł.

W ten sposób zasłużysz na ostatnią premię - 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Do 20 kwietnia 2020 r. otrzymasz informację o premii za aktywność w marcu, a do końca kwietnia 150 zł znajdzie się na Twoim koncie

Nagroda
Nagroda

Do 20 czerwca 2020 r. zostanie Ci przyznana nagroda za działania w kwietniu i maju. 100 zł zostanie wysłane na wskazany przez Ciebie numer rachunku do 30 czerwca 2020 r.

O tym musisz wiedzieć

Warunkiem otrzymania nagród jest zrealizowanie przelewów i wpływów, które spełnią reguły opisane w regulaminie. Popatrzmy więc, jak zostały one zdefiniowane przez organizatora.

Przelewy w bankowości elektronicznej

Przelew to polecenie przekazania środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej ([email protected], GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Wpływ na rachunek

W przypadku akcji dotyczących produktów banku BNP Paribas wpływ jest bardzo szeroko rozumiany. Może to być każdy przelew na konto osobiste, o ile nie pochodzi z:

  • innych rachunków tego samego uczestnika promocji (w tym kont, których jest on współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to także marki BGŻOptima);
  • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas uczestnikowi promocji, w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Raiffeisen Polbank, który od ponad roku jest częścią BNP Paribas.

Tak więc musi to być przekazanie pieniędzy z innego konta na nowo otwarty rachunek, wpłata gotówkowa nie spełni wymagań regulaminu.

Nie spiesz się

Regulamin wymaga, byś do chwili otrzymania nagrody nie rozwiązał umowy konta i towarzyszących mu produktów oraz nie odwołał zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Na koniec dobra wiadomość – bonusy, które otrzymasz w ramach tej promocji, zwolnione są z podatku dochodowego, nie musisz ich wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Oferta  BNP Paribas

Zostając klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z różnych produktów i zgarnąć kilka nagród.

Konto Otwarte na Ciebie – przydatne informacje

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Wyróżnia go możliwość wyboru jednej z trzech kart. Naszym zdaniem optymalne rozwiązanie to skorzystanie z Karty Otwartej na Dzisiaj. Kosztuje ona co prawda 3 zł/miesiąc, ale opłaty łatwo można uniknąć – wystarczy wykonać „plastikiem” w danym miesiącu przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową.

Opłat za pozostałe dwie karty niestety nie da się uniknąć.

Zachęcamy do zapoznania się z analizą Konta Otwartego na Ciebie, w której znajdziesz m.in. dokładne omówienie funkcjonalności wszystkich kart z oferty BNP Paribas.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Kartę kredytową Mastercard Standard otrzymasz za darmo. Standardowa opłata miesięczna wynosi 9 zł, ale możesz jej uniknąć wykonując w poprzednim okresie rozliczeniowym transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł.

Otwarcie rachunku osobistego może być dobrym wstępem do sięgnięcia po kartę kredytową. Aktywne korzystanie z niej może Ci przynieść 60 000 punktów w programie lojalnościowym mamBonus, czyli równowartość 200 zł.

Motywujące do działania premie

Podoba nam się zasada stosowana od pewnego czasu w akcjach dotyczących produktów BNP Paribas, że premie są wypłacane bezpośrednio po zrealizowaniu zadań z danego etapu. To z pewnością motywuje do dalszej aktywności, zachęca do zdobycia maksymalnej nagrody.

W przypadku promocji „Konto w lutym” dodatkowe bodźce nie są chyba potrzebne, bo warunki do spełnienia są niezwykle proste, a premia bardzo atrakcyjna.

Regulamin dopuszcza możliwość, że zasilisz nowo otwarty rachunek kwotą 1000 zł ze swojego konta w innym banku, po czym „zawrócisz” pieniądze, dzieląc je na 4 transakcje. Nie ma też przeszkód, by operować mniejszymi kwotami, np. 5 razy zasilić Konto Otwarte na Ciebie kwotą 200 zł i wkrótce po pojawieniu się środków na rachunku przelać je z powrotem na swoje główne konto.

Uczestnicząc w tej promocji, nie musisz wychodzić z domu. Wszystko możesz zrobić w przytulnym miejscu w dogodnym dla siebie czasie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto w lutym"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.