Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Dostęp do platformy FitAnka.pl za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + trening z Anką Dziedzic i inne bonusy w konkursie!

Dostęp do platformy FitAnka.pl za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + trening z Anką Dziedzic i inne bonusy w konkursie!
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała niebanalną promocję Konta Otwartego na Ciebie. To kolejna akcja, która powiązana jest tematycznie z konkursem dla tych, którym nie wystarczy premia gwarantowana i czują chęć rywalizacji o dodatkowe nagrody.

Promocja odbywa się pod hasłem "Konto w dobrej kondycji", a towarzyszący jej konkurs zatytułowano "Trenuj z FitAnką". Obie akcje trwają do 12 września 2021 r. Należy mieć jednak na uwadze, że propozycja będzie dostępna jedynie do osiągnięcia 2000 rejestracji!

Rzut oka na premie i nagrody

Uczestnicy promocji mogą zdobyć następującą premię gwarantowaną (pod warunkiem spełnienia warunków ich otrzymania):

Kliknij, aby powiększyć

Jak wspomnieliśmy, nie musisz się zadawalać taką premią, możesz powalczyć o nagrody w konkursie, w którym do wygrania są następujące bonusy:

Kliknij, aby powiększyć
Nagrody II stopnia otrzyma 20 laureatów.

Ograniczona liczba uczestników w połączeniu z dość dużą liczbą nagród, przy założeniu, że nie wszyscy uczestnicy promocji zdecydują się na wzięcie udziału w konkursie, sprawiają, że szanse na wygraną są naprawdę duże!

Zainteresowany? Czytaj dalej 😉.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w nim rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas na dzień przystępowania do akcji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Co zrobić, by otrzymać dostęp do platformy FitAnka.pl?

Pora przejść do wymaganych działań:

Krok 1
Krok 1

Do 12 września 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 2000 zgłoszeń! Zaakceptuj regulamin i wyraź wskazane w formularzu zgody.

Konkurs: Zdecyduj, czy bierzesz udział w samej promocji, czy chcesz też wystartować w konkursie, zaznaczając odpowiednie pola.

Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 12 września 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Do 24 września 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej zrobić to w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

We wrześniu 2021 r. wykonaj:

  • przynajmniej jeden przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile,
  • transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości min. 300 zł.
Krok 5
Krok 5

Konkurs: Jeśli bierzesz udział w konkursie, między 13 a 30 września 2021 r. prześlij za pośrednictwem strony konkursu film pt. „Dlaczego warto ćwiczyć”.

Podaj przy tym swój adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji!) oraz wyraź zgodę na publikację filmu przez organizatora.

Uwaga! Aby Twój film wziął udział w konkursie, musisz spełnić warunki uprawniające do odbioru premii za udział w promocji Konta Otwartego na Ciebie.

Nagroda
Nagroda

Do 26 października organizator poinformuje Cię o przyznaniu Ci nagrody za udział w promocji rachunku osobistego, a do końca tego miesiąca otrzymasz kod dostępu do Platformy Treningowej FitAnka.pl. Musisz go wykorzystać w ciągu 2 miesięcy od jego otrzymania, najpóźniej do 31 grudnia 2021 r.

Uwaga: warunkiem wykorzystania kodu jest zarejestrowanie się na wspomnianej Platformie.

Nagroda
Nagroda

Konkurs: Jeśli bierzesz udział w konkursie, a komisja konkursowa nagrodzi Twój film, to także do 26 października 2021 r. otrzymasz informację mailową o przyznanej nagrodzie, która zostanie Ci przekazana do 31 października 2021 r. Zasady jej wykorzystania są identyczne z tymi dla nagród za udział w promocji Konta Otwartego na Ciebie.

To musisz wiedzieć

Pamiętaj, że udział w konkursie możliwy jest pod warunkiem, że uczestniczysz w promocji Konta Otwartego na Ciebie.

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Transakcje bezgotówkowe

Warunek promocji spełnią transakcje kartą oraz Google Pay / Apple Pay dokonane w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Nie zostaną uznane płatności Blik, transakcje zlecone z wykorzystaniem podmiotów trzecich (w rodzaju PayU, Przelewy 24, Dotpay czy Blue Media) oraz płatności o kodach MCC wymienionych w załączniku do regulaminu (np. kasyna, zakłady bukmacherskie, internetowe przekazy pieniężne itd.).

Przelewy

Przelewy z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Warunki dotyczące filmu konkursowego

Przygotowany film musi być w formacie .mp4 i ważyć nie więcej niż 3 GB. Będziesz mógł go przesłać za pośrednictwem strony konkursu, podając w formularzu swój adres e-mail, identyczny z tym, który wpisałeś, przystępując do promocji i konkursu.

Twoja praca konkursowa nie może naruszać praw osób trzecich, w tym w szczególności ich dóbr osobistych, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych. Zakazane są więc chociażby ujęcia wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo do prywatności albo wykorzystujące materiały chronione prawami autorskimi.

Co z podatkiem?

Bonusy w promocji są zwolnione z opodatkowania. Z kolei do nagród w konkursie bank ufunduje dodatkową nagrodę pieniężną na poczet należnego podatku, którą sam przekaże właściwemu urzędowi skarbowemu.

Darmowe konto osobiste w BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o premiach, nagrodach i warunkach ich zdobycia, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można bardzo łatwo uniknąć, wykonując choćby trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu.

Miesiąc aktywności na koncie = miesiąc treningów z FitAnka.pl

Na ogół różnego rodzaju postanowienia czynimy wraz z nadejściem Nowego Roku lub w związku ze zbliżającymi się wakacjami. Jednak każdy inny moment też jest dobry, by postanowić coś, co będzie służyło naszemu zdrowiu.

Można więc powiedzieć, że promocja "Konto w dobrej kondycji" i związany z nią konkurs są ciekawymi propozycjami na ostatnie tygodnie lata. Ruch, aktywność fizyczna, to czynniki sprzyjające dobremu samopoczuciu, podnoszące odporność na infekcje, które zapewne będą nas atakowały także tej jesieni.

PS a jeśli preferujesz nagrodę, którą przeznaczysz na codzienne zakupy, zerknij na tę promocję:

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Trenuj z FitAnką"
  2. Regulamin promocji "Konto w dobrej kondycji".

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.