Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: Getin Online

Konto Tanie Zakupy w Getin Online

Konto Tanie Zakupy w Getin Online
Źródło: strona Getin Online
Ocena:
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

W naszym artykule przedstawimy najważniejsze parametry Konta Tanie Zakupy – podstawowe opłaty i prowizje oraz dodatkowe funkcjonalności rachunku. Przyjrzymy się też bliżej promocji, w ramach której możesz zyskać zwrot 10% Twoich wydatków na zakupy.

Pełna analiza Konta Tanie Zakupy w Getin Online


Podstawowe parametry

Wybór rachunku osobistego nie jest prostą i szybką decyzją – trzeba bowiem wziąć pod uwagę nie tylko przyciągające uwagę materiały marketingowe, ale także przyjrzeć się realnym kosztom prowadzenia konta, obsługi karty debetowej czy wypłat z bankomatów. Poniżej prezentujemy najbardziej istotne parametry Konta Tanie Zakupy w Getin Online:

10% moneybacku dla posiadaczy Konta Tanie Zakupy

Getin Online oferuje nowym klientom najwyższy – 10% – moneyback na rynku. Miesięczny limit zwrotu to 40 zł (czyli musisz zapłacić kartą lub aplikacją iKASA na kwotę co najmniej 400 zł) i przysługuje on przez kolejne 12 miesięcy z zastrzeżeniem, że w ciągu roku kalendarzowego moneyback może wynosić maksymalnie 300 zł.

W celu skorzystania z premii należy założyć Konto Tanie Zakupy wraz z kartą debetową w ramach promocji, która trwa do odwołania (oferta jest skierowana wyłącznie do osób, które nie posiadały konta osobistego w banku) oraz w tym czasie zgłosić udział w promocji. Warunki uzyskania moneybacku to również:

  • zapewnienie miesięcznych wpływów na konto w kwocie min. 1000 zł;
  • dokonywanie comiesięcznych transakcji kartą na min. 300 zł;
  • utrzymanie konta przez min. 24 miesiące.

Zwrotem objęte są transakcje kartą debetową oraz aplikacją iKASA dokonane we wszystkich punktach handlowo-usługowych w Polsce z kilkoma wyjątkami (np. usługi transportowe, instytucje finansowe).

Z regulaminem promocji zapoznasz się pod tym adresem.

Dodatkowe usługi dla posiadaczy konta osobistego w Getin Online

Konto Tanie Zakupy oferuje swoim użytkownikom kilka atrakcyjnych usług dodatkowych. Są to m.in.:

  • Aplikacja mobilna – umożliwia realizowanie przelewów, zakładanie lokat czy też spłatę karty kredytowej.
  • Lokaty terminowe – bank posiada bogatą ofertę lokat, których oprocentowanie osiąga nawet 3,5% w skali roku w zależności od wybranego wariantu.
  • Konto oszczędnościowe – bezpłatnie prowadzony rachunek z oprocentowaniem od 1,2% do 1,4%.

Konto Tanie Zakupy okiem redakcji

Rachunek osobisty w Getin Online jest jednym z nielicznych kont, które proponują klientowi zwrot wydatków na zakupy. Procentowa wartość premii moneyback jest imponująca – 10% – jednak miesięczny limit zwrotu to jedynie 40 zł (niektóre konkurencyjne banki oferują limit 50 zł, jednak dla innego typu transakcji).

Z punktu widzenia kosztów konto prezentuje się całkiem atrakcyjnie – rachunek prowadzony jest bezpłatnie, a opłaty za kartę można uniknąć przy transakcjach na min. 300 zł. Jeśli zdecydujemy się do tego systematycznie zasilać konto, będziemy mogli skorzystać z omówionego już zwrotu wydatków.

Konto Tanie Zakupy to idealne rozwiązanie dla tych osób, które posiadają stałe dochody i aktywnie korzystają z karty debetowej. Tej grupie klientów bank oferuje 10% moneyback oraz zwolnienie z opłaty za plastik. Jeśli chciałbyś zarabiać na płatnościach za zakupy lub otwierać wysoko oprocentowane lokaty, ten rachunek z pewnością może Ci przynieść wymierne korzyści.

Przydatne dokumenty

  1. Taryfa opłat i prowizji konta
  2. Taryfa opłat i prowizji kart debetowych

O banku

Getin Online rozpoczął działalność w 2010 r. jako internetowy oddział Getin Banku, należącego do Getin Noble Bank S.A. Został stworzony z myślą o klientach, którzy chcą mieć dostęp do produktów bankowych w każdym miejscu w Polsce i za granicą. Getin Online oferuje szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują łatwych i szybkich rozwiązań, dbając przy tym o jakość obsługi.