Konto Tanie Zakupy w Getin Online

Pod koniec sierpnia 2015 r. Konto Tanie Zakupy zostało wycofane z oferty Getin Online.

Konto Tanie Zakupy w Getin Online Źródło obrazka: strona Getin Online

Konto Tanie Zakupy to obecnie jeden z najlepszych rachunków osobistych z premią moneyback. Aktualnie większość banków niechętnie zwraca klientom część wydatków na zakupy, dlatego Konto Tanie Zakupy w Getin Online przedstawia się na tym tle naprawdę atrakcyjnie. 10% zwrot za zakupy to zdecydowanie kusząca propozycja, a warunki uzyskania zwrotu nie są wcale trudne do spełnienia.

W naszym artykule przedstawimy najważniejsze parametry Konta Tanie Zakupy – podstawowe opłaty i prowizje oraz dodatkowe funkcjonalności rachunku. Przyjrzymy się też bliżej promocji, w ramach której możesz zyskać zwrot 10% Twoich wydatków na zakupy.

Podstawowe parametry Konta Tanie Zakupy

Wybór rachunku osobistego nie jest prostą i szybką decyzją – trzeba bowiem wziąć pod uwagę nie tylko przyciągające uwagę materiały marketingowe, ale także przyjrzeć się realnym kosztom prowadzenia konta, obsługi karty debetowej czy wypłat z bankomatów. Poniżej prezentujemy najbardziej istotne parametry Konta Tanie Zakupy w Getin Online:

 • konto jest nieoprocentowane;
 • prowadzenie rachunku jest bezpłatne;
 • 0 zł za wydanie karty debetowej do konta – w ramach rachunku oferowana jest karta MasterCard PayPass;
 • 6,99 zł/miesiąc za korzystanie z karty debetowejopłaty można uniknąć, dokonując transakcji kartą na łączną kwotę min. 300 zł;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów sieci Euronet i Planet Cash;
 • 3,5% min. 5 zł za wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w kraju. Uwaga: jeśli na konto wpłynie min. 1000 zł z innego banku oraz zostaną dokonane transakcje kartą na min. 300 zł, wszystkie bankomaty w kraju będą bezpłatne;
 • 4,5% min. 10 zł za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą;
 • 0 zł za przelewy ELIXIR dokonywane przez Internet;
 • 0 zł za realizację zlecenia stałego;
 • 0 zł za realizację polecenia zapłaty (musi być dostarczone wcześniej pisemnie do banku);
 • 50 zł za przelew SORBNET dla kwot do 1 mln zł, 0 zł za przelew SORBNET kwot równych i większych od 1 mln zł – możliwe tylko poprzez Contact Center;
 • brak możliwości dokonywania przelewów natychmiastowych;
 • brak możliwości zlecania przelewów walutowych;

10% moneybacku dla posiadaczy Konta Tanie Zakupy

Getin Online oferuje nowym klientom najwyższy – 10% – moneyback na rynku. Miesięczny limit zwrotu to 40 zł (czyli musisz zapłacić kartą lub aplikacją iKASA na kwotę co najmniej 400 zł) i przysługuje on przez kolejne 12 miesięcy z zastrzeżeniem, że w ciągu roku kalendarzowego moneyback może wynosić maksymalnie 300 zł.

W celu skorzystania z premii należy założyć Konto Tanie Zakupy wraz z kartą debetową w ramach promocji, która trwa do odwołania (oferta jest skierowana wyłącznie do osób, które nie posiadały konta osobistego w banku) oraz w tym czasie zgłosić udział w promocji. Warunki uzyskania moneybacku to również:

 • zapewnienie miesięcznych wpływów na konto w kwocie min. 1000 zł;
 • dokonywanie comiesięcznych transakcji kartą na min. 300 zł;
 • utrzymanie konta przez min. 24 miesiące.

Zwrotem objęte są transakcje kartą debetową oraz aplikacją iKASA dokonane we wszystkich punktach handlowo-usługowych w Polsce z kilkoma wyjątkami (np. usługi transportowe, instytucje finansowe).

Z regulaminem promocji zapoznasz się pod tym adresem.

Dodatkowe usługi dla posiadaczy konta osobistego w Getin Online

Konto Tanie Zakupy oferuje swoim użytkownikom kilka atrakcyjnych usług dodatkowych. Są to m.in.:

 • Aplikacja mobilna – umożliwia realizowanie przelewów, zakładanie lokat czy też spłatę karty kredytowej.
 • Lokaty terminowe – bank posiada bogatą ofertę lokat, których oprocentowanie osiąga nawet 3,5% w skali roku w zależności od wybranego wariantu.
 • Konto oszczędnościowe – bezpłatnie prowadzony rachunek z oprocentowaniem od 1,2% do 1,4%.

Konto Tanie Zakupy okiem redakcji

Rachunek osobisty w Getin Online jest jednym z nielicznych kont, które proponują klientowi zwrot wydatków na zakupy. Procentowa wartość premii moneyback jest imponująca – 10% – jednak miesięczny limit zwrotu to jedynie 40 zł (niektóre konkurencyjne banki oferują limit 50 zł, jednak dla innego typu transakcji).

Z punktu widzenia kosztów konto prezentuje się całkiem atrakcyjnie – rachunek prowadzony jest bezpłatnie, a opłaty za kartę można uniknąć przy transakcjach na min. 300 zł. Jeśli zdecydujemy się do tego systematycznie zasilać konto, będziemy mogli skorzystać z omówionego już zwrotu wydatków.

Konto Tanie Zakupy to idealne rozwiązanie dla tych osób, które posiadają stałe dochody i aktywnie korzystają z karty debetowej. Tej grupie klientów bank oferuje 10% moneyback oraz zwolnienie z opłaty za plastik. Jeśli chciałbyś zarabiać na płatnościach za zakupy lub otwierać wysoko oprocentowane lokaty, ten rachunek z pewnością może Ci przynieść wymierne korzyści.

Ocena: 4.5


Sylwetka Getin Online

Getin Online rozpoczął działalność w 2010 r. jako internetowy oddział Getin Banku, należącego do Getin Noble Bank S.A. Został stworzony z myślą o klientach, którzy chcą mieć dostęp do produktów bankowych w każdym miejscu w Polsce i za granicą. Getin Online oferuje szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują łatwych i szybkich rozwiązań, dbając przy tym o jakość obsługi.

Konto w pigułce

 • Jakie są opłaty za konto, kartę i operacje bankowe?

  Prowadzenie konta jest bezpłatne, przelewy krajowe – 0 zł, wypłaty z bankomatów Euronet i Planet Cash – 0 zł. Miesięczny koszt karty debetowej to 6,99 zł, jednak można go uniknąć realizując co miesiąc transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł.
 • Kto skorzysta z tego konta?

  Konto Tanie Zakupy to najlepszy wybór dla klientów, którzy poszukują rachunku z atrakcyjnym programem moneyback i są w stanie co miesiąc zasilać konto kwotą min. 1000 zł oraz realizować transakcje kartą na kwotę 300 zł łącznie. Osoby, które zamierzają oszczędzać w Getin Online, także powinny być zadowolone z tego konta.
 • Jakie są największe zalety rachunku?

  Rachunek oferuje jeden z najwyższych zwrotów wydatków za zakupy – 10% – i mimo że miesięczny limit nie jest zbyt wysoki (40 zł), to stosunkowo łatwo spełnić warunki, które uprawniają do odebrania maksymalnej miesięcznej premii od banku.
 • Jakie są największe wady rachunku?

  Jeżeli chcesz korzystać z premii moneyback, musisz się zobowiązać do utrzymania Konta Tanie Zakupy przez 2 lata.

Zadaj pytanie

Prosimy o kontakt, jeżeli w analizie tego rachunku zabrakło ważnej informacji lub gdy podana informacja jest błędna.


Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.