Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: Getin Online

Konto Swobodne w Getin Online

Konto Swobodne w Getin Online
Źródło: Getin Online
Ocena:
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

W naszej analizie rachunku przyjrzymy się najbardziej istotnym opłatom związanym z Kontem Swobodnym, a także dodatkowym możliwościom, jakie niesie ze sobą ten rachunek.

Pełna analiza Konta Swobodnego w Getin Online


Podstawowe parametry

Potencjalny klient banku przed wyborem konta osobistego kieruje się przede wszystkim kosztami prowadzenia rachunku i karty debetowej, opłatami związanymi z przelewami i wypłatami z bankomatów oraz dodatkowymi usługami w ramach konta. Poniżej prezentujemy najbardziej istotne parametry Konta Swobodnego w Getin Online:

Dodatkowe Usługi dla Posiadaczy Konta Swobodnego

Konto Swobodne oferuje jego posiadaczom kilka atrakcyjnych usług dodatkowych. Są to m.in.:

  • Aplikacja mobilna – umożliwia realizowanie przelewów, zakładanie lokat czy też spłatę karty kredytowej.
  • Lokaty terminowe – bank posiada bogatą ofertę lokat, których oprocentowanie osiąga nawet 3,5% w skali roku w zależności od wybranego wariantu.
  • Konto oszczędnościowe – bezpłatnie prowadzony rachunek z oprocentowaniem od 1,2% do 1,4%.

Konto Swobodne okiem redakcji

Getin Online posiada interesującą ofertę rachunków osobistych, wśród których każdy może znaleźć konto odpowiadające jego potrzebom. Konto Swobodne to prawie darmowy rachunek osobisty, jego prowadzenie nic nie kosztuje. Opłaty za kartę można uniknąć, choć jest ona dość wysoka (6,99 zł). Jeśli nie zamierzasz płacić kartą debetową, nie musisz jej zamawiać, a wtedy nie poniesiesz podstawowych opłat związanych z rachunkiem.

Konto Swobodne może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które poszukują taniego rachunku internetowego, a także dla tych klientów, którzy chcą skorzystać z atrakcyjnie oprocentowanych produktów oszczędnościowych Getin Online. Jeśli Twoje wymagania wobec konta osobistego są podobne do powyższych, rozważ założenie Konta Swobodnego w Getin Online.

O banku

Getin Online rozpoczął działalność w 2010 r. jako internetowy oddział Getin Banku, należącego do Getin Noble Bank S.A. Został stworzony z myślą o klientach, którzy chcą mieć dostęp do produktów bankowych w każdym miejscu w Polsce i za granicą. Getin Online oferuje szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują łatwych i szybkich rozwiązań, dbając przy tym o jakość obsługi.