Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

W nowej edycji promocji na Koncie Profit można zyskać maksymalnie 7,5% dla kwot do 200 tys. zł. Szczegóły znajdziesz w analizie rachunku.

Nawet 8% do 300 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Nawet 8% do 300 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium
Spis treści

47. edycja promocji Konta Oszczędnościowego Profit obowiązuje od 23 stycznia do 4 marca 2023 r. Osoby, które teraz wpłacą na rachunek nowe środki, mogą liczyć na oprocentowanie na poziomie 6 lub 8% dla kwot do 300 tys. zł włącznie.

Propozycja dla każdego klienta

Z najnowszej oferty mogą skorzystać wszyscy klienci Banku Millennium, o ile posiadają rachunek osobisty i wpłacą do 4 marca 2023 r. nowe środki na Konto Oszczędnościowe Profit.

Jeśli więc nie posiadasz konta osobistego w Banku Millennium, musisz zacząć od założenia ROR-u. Poniżej przedstawimy argumenty, że warto to zrobić.

Korzystanie z poprzednich edycji promocji Konta Oszczędnościowego Profit nie wyklucza z udziału w jej najnowszej odsłonie.

6 lub 8%

Bieżąca edycja promocji wprowadza istotne zmiany. Otóż wszyscy klienci, którzy wpłacą na Konto Profit "nowe środki", otrzymują oprocentowanie 6%. Stawkę można podnieść do 8%, jeśli w danym miesiącu wykonamy min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą / Blikiem.

Istotne ograniczenie

Niemal każda promocja dotycząca oprocentowania oszczędności ma jakieś ograniczenia. Tak jest i w tym przypadku. Wyższe odsetki zostaną naliczone tylko dla nowych środków. Pod tym pojęciem rozumiane są kwoty stanowiące nadwyżkę ponad saldem na wszystkich rachunkach klienta (w tym także lokat i lokat strukturyzowanych) w Banku Millennium 13 stycznia 2023 r. (tzw. dzień badania salda).

Jeżeli Konto Oszczędnościowe Profit jest rachunkiem wspólnym, to przy obliczaniu salda, od którego liczone są nowe środki, uwzględniane są rachunki, których posiadacz/współposiadacze są ci sami, co Konta Oszczędnościowego Profit. Wówczas uczestnikami promocji są wszyscy posiadacze tego konta.

Kolejne ograniczenia to wysokość kwoty objętej promocyjnym oprocentowaniem oraz czas jego obowiązywania. Bonusowe odsetki będą naliczane tylko przez 90 dni, licząc od daty wpływu pierwszych nowych środków, dla kwot do 300 tys. zł. Nadwyżka będzie „pracowała” według oprocentowania standardowego.

Po zakończeniu okresu promocyjnego wszystkie zgromadzone oszczędności zostaną objęte oprocentowaniem standardowym.

Bezpłatne Konto Oszczędnościowe Profit

Konto Oszczędnościowe Profit otwierane jest i prowadzone za darmo. Trzeba tylko uważać na wypłaty – pierwsza w miesiącu jest bezpłatna, każda kolejna kosztuje 9,9 zł. Nie ma za to żadnych ograniczeń co do liczby wpłat.

Konto Millennium 360° z przydatnymi funkcjonalnościami

Jak wspomnieliśmy na wstępie, wyższe oprocentowanie oszczędności dostępne jest tylko dla klientów Banku Millennium. Naszym zdaniem warto być w ich gronie, gdyż konto Millennium 360° to tani i funkcjonalny rachunek; wystarczy spełnienie prostych warunków aktywności, by karta i wypłaty z bankomatów polskich i zagranicznych były zupełnie za darmo.

Oferta z czołówki rankingu

To dobra wiadomość, że Bank Millennium utrzymał maksymalne 8% na swoim koncie oszczędnościowym. Takie oprocentowanie wciąż zalicza się do rynkowej czołówki, warto więc skorzystać z tej propozycji. Z drugiej strony uzyskanie 8% wymaga wykonania min. 5 transakcji kartą lub Blikiem - nie jest to zaporowy warunek, ale jednak jego zignorowanie sprawi, że promocyjne oprocentowanie spadnie do 6%.

Warto wiedzieć, że Konto Profit możesz założyć razem z Kontem Millennium 360° w promocji i powiększyć swój zysk np. o 400 zł premii:

Jeśli jesteś zainteresowany porównaniem propozycji Millennium z konkurencją, spójrz na nasz ranking kont oszczędnościowych.

Załóż konto osobiste i oszczędnościowe

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit, edycja 47”
  2. Tabela oprocentowania