Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Bank Millennium nieoczekiwanie zdecydował się na podniesienie promocyjnego oprocentowania. Od 5 maja 2022 r. wynosi ono 4%. Tekst zawiera zaktualizowane informacje.

Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

4% do 200 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

4% do 200 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium
Spis treści

Zmienione warunki 37. edycji promocji Konta Oszczędnościowego Profit obowiązują od 5 maja 2022 r. Osoby, które teraz wpłacą na rachunek nowe środki, mogą liczyć na oprocentowanie na poziomie 4% dla kwot do 200 tys. zł włącznie. Jeśli do promocji przystąpiłeś jeszcze w kwietniu, to do 4 maja obowiązuje Cię oprocentowanie 2,5%, natomiast od 5 maja - 4% w skali roku.

Propozycja dla każdego klienta

Z najnowszej oferty mogą skorzystać wszyscy klienci Banku Millennium, o ile posiadają rachunek osobisty i wpłacą do 14 maja 2022 r. nowe środki na Konto Oszczędnościowe Profit.

Jeśli więc nie posiadasz konta osobistego w Banku Millennium, musisz zacząć od założenia ROR-u. Poniżej przedstawimy argumenty, że warto to zrobić.

Korzystanie z poprzednich edycji promocji Konta Oszczędnościowego Profit nie wyklucza z udziału w jej najnowszej odsłonie.

Istotne ograniczenie

Niemal każda promocja dotycząca oprocentowania oszczędności ma jakieś ograniczenia. Tak jest i w tym przypadku. Wyższe odsetki zostaną naliczone tylko dla nowych środków. Pod tym pojęciem rozumiane są kwoty stanowiące nadwyżkę ponad saldem na wszystkich rachunkach klienta (w tym także lokat i lokat strukturyzowanych) w Banku Millennium 8 kwietnia 2022 r. (tzw. dzień badania salda).

Jeżeli Konto Oszczędnościowe Profit jest rachunkiem wspólnym, to przy obliczaniu salda, od którego liczone są nowe środki, uwzględniane są rachunki, których posiadacz/współposiadacze są ci sami, co Konta Oszczędnościowego Profit. Wówczas uczestnikami promocji są wszyscy posiadacze tego konta.

Kolejne ograniczenia to wysokość kwoty objętej oprocentowaniem 4% oraz czas jego obowiązywania. Bonusowe odsetki będą naliczane tylko przez 60 dni, licząc od daty wpływu pierwszych nowych środków, dla kwot do 200 tys. zł. Nadwyżka będzie „pracowała” według oprocentowania standardowego.

Po zakończeniu okresu promocyjnego wszystkie zgromadzone oszczędności zostaną objęte oprocentowaniem standardowym.

Bezpłatne Konto Oszczędnościowe Profit

Konto Oszczędnościowe Profit otwierane jest i prowadzone za darmo. Trzeba tylko uważać na wypłaty – pierwsza w miesiącu jest bezpłatna, każda kolejna kosztuje 7,50 zł. Nie ma za to żadnych ograniczeń co do liczby wpłat.

Konto Millennium 360° z przydatnymi funkcjonalnościami

Jak wspomnieliśmy na wstępie, wyższe oprocentowanie oszczędności dostępne jest tylko dla klientów Banku Millennium. Naszym zdaniem warto być w ich gronie, gdyż konto Millennium 360° to tani i funkcjonalny rachunek; wystarczy spełnienie prostych warunków aktywności, by karta i wypłaty z bankomatów polskich i zagranicznych były zupełnie za darmo.

Jeszcze więcej

Stopy procentowe i inflacja sięgają rekordowych poziomów. Z radością przyjmujemy podwyższenie oprocentowania. 4% wygląda znacznie lepiej niż obowiązujące dotychczas 2,5%, zwłaszcza, że dotyczy dość znacznej kwoty, maksymalnie 200 tys. zł.

Co więcej, możesz również skorzystać z nagrody w programie poleceń Banku Millennium i otworzyć Lokatę "Lubię to polecam" z oprocentowaniem 4,5% w skali roku do 25 tys. zł. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać zarówno z tej oferty, jak i Konta Profit.

Jeśli jesteś zainteresowany porównaniem propozycji Millennium z konkurencją, spójrz na nasz ranking kont oszczędnościowych.

Załóż konto osobiste i oszczędnościowe

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit”