Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

Nadal 2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit do 100 tys. zł w Banku Millennium

Nadal 2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit do 100 tys. zł w Banku Millennium
Spis treści

Ostatnie miesiące nie przynoszą zbyt wiele dobrych wiadomości dla oszczędzających. Dlatego każda informacja, że bank odświeża promocję konta oszczędnościowego, utrzymując atrakcyjne oprocentowanie, witana jest przez nas z radością. Tym bardziej, gdy można ulokować znaczącą kwotę na dłużej niż miesiąc. Oferta Banku Millennium spełnia te warunki, więc wyrażamy uznanie i szybko przechodzimy do opisu szczegółów.

Propozycja dla wszystkich klientów

W regulaminie 18. edycji promocji, która potrwa do 11 stycznia 2020 r., nie przewidziano wykluczania jakiegokolwiek klienta Banku Millennium z możliwości otrzymania podwyższonego oprocentowania. Wystarczy posiadanie rachunku osobistego Konto 360° (lub jego wersji studenckiej) oraz wpłata „nowych środków” na Konto Oszczędnościowe Profit.

Jeśli nie posiadasz jeszcze produktów Banku Millennium, możesz o nie zawnioskować tutaj.

Wyższe oprocentowanie tylko dla „nowych środków”

Tak to już jest, że podwyższone oprocentowanie dotyczy na ogół tylko „nowych środków”. Nie inaczej jest w tym przypadku. Promocją zostaną objęte tylko kwoty stanowiące nadwyżkę ponad saldem na wszelkich rachunkach klienta (w tym także lokat i lokat strukturyzowanych) w Banku Millennium w dniu 16 listopada 2019 r. W obliczeniach uwzględniane są także oszczędności współwłaściciela rachunku.

Bieżąca edycja obowiązuje do 11 stycznia 2020 r. Maksymalna kwota objęta oprocentowaniem 2,7% wynosi 100 000 zł, powyżej obowiązuje oprocentowanie 1,1% w skali roku. Wyższe odsetki będą naliczane przez bank przez 92 dni od chwili pierwszej wpłaty „nowych środków”. Po tym okresie oprocentowanie spadnie do poziomu standardowego, który wynosi obecnie, zależnie od kwoty, od 0,6% do 1,1% w skali roku.

Regulamin 18. edycji podwyższonego oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit znajdziesz tutaj.

Sugestia do rozważenia

Wspomnieliśmy, że naliczanie podwyższonego oprocentowania zaczyna się w chwili pierwszego zasilenia Konta Oszczędnościowego Profit nowymi środkami i trwa 92 dni. Jeśli więc przewidujesz w najbliższym czasie przypływ gotówki, którą chciałbyś korzystnie ulokować, to możesz rozważyć wstrzymanie się z przelewaniem „nowych środków” do chwili, gdy będziesz dysponował całą kwotą oszczędności. W ten sposób podwyższone oprocentowanie będzie naliczane przez 3 miesiące od wyższej sumy.

Darmowe Konto Oszczędnościowe Profit

Rachunek oszczędnościowy Konto Profit otwierany jest i prowadzony za darmo. Trzeba tylko uważać na wypłaty - pierwsza w miesiącu jest bezpłatna, każda kolejna kosztuje 7,50 zł. Jest to więc zupełnie nieopłacalne, bo prowizja dla banku „zje” zyski z odsetek.

Zapraszamy do lektury analizy tego rachunku, w której szczegółowo opisaliśmy sposób, dzięki któremu będziesz mógł się cieszyć wysokimi odsetkami praktycznie przez cały czas.

Należy zacząć od Konta 360° w dowolnej wersji

Skoro do uzyskania podwyższonego oprocentowania na Koncie Profit konieczne jest posiadanie rachunku osobistego w Banku Millennium, spójrzmy na warunki jego prowadzenia. Do tego, by Konto 360° i wydana do niego karta były darmowe, konieczne jest zapewnienie wpływu w wysokości min. 1000 zł oraz wykonanie min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem w miesiącu. Spełnienie tego warunku daje też prawo do korzystania za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Skoro jest okazja, warto skorzystać

W tych trudnych czasach dla oszczędzających warto łapać każdą okazję na uzyskanie atrakcyjnego oprocentowania. Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z oferty Banku Millennium sprawdź, o ile nie korzystasz z jego usług, czy akurat nie obowiązuje promocja, w której możesz zdobyć premię gotówkową za otwarcie ROR.

Będąc już klientem Banku Millennium, wystarczy, że wpłacisz „nowe środki” i będziesz mógł się cieszyć, że Twoje pieniądze wypracują wyższy zysk.

Załóż Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 2,7%