Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

Konto Profit w Banku Millennium ponownie na 2,7% do 100 tys. zł

Konto Profit w Banku Millennium ponownie na 2,7% do 100 tys. zł
Spis treści

O tym, jak niesprzyjająca oszczędzającym jest obecna sytuacja na rynku, nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać. Tym bardziej cieszymy się, że Bank Millennium nie zarzucił swojej stałej akcji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” i przygotował dla klientów kolejną jej odsłonę.

W najnowszej edycji tej promocji ponownie możesz zyskać 2,7% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym Profit. Podwyższone oprocentowanie dotyczy kwot do 100 tys. zł i obowiązuje przez 92 dni od momentu pierwszej wpłaty „nowych środków”. Środki powyżej 100 tys. zł oprocentowane są na poziomie 1,1%.  Natomiast standardowe oprocentowanie Konta Profit (tzn. obowiązujące po okresie promocji) waha się od 0,6% do 1,1% w skali roku w zależności od salda.

Z promocyjnej oferty możesz skorzystać do 16 listopada 2019 r.

Kto otrzyma podwyższone oprocentowanie?

Zaletą akcji Banku Millennium jest jej dostępność zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów tej instytucji. Tak naprawdę jedynym warunkiem przystąpienia do promocji jest posiadanie Konta 360° (lub jego studenckiej wersji) i Konta Oszczędnościowego Profit, a także wpłata na ten drugi rachunek tzw. nowych środków.

Czym są „nowe środki”?

Przez termin „nowe środki” bank rozumie nadwyżkę ponad saldo na wszystkich Twoich rachunkach i lokatach w Banku Millennium na dzień 12 października 2019 r. Pamiętaj, że przy wyliczaniu salda brane są także pod uwagę oszczędności współwłaściciela rachunku.

Jak już wspominaliśmy, istnieje sposób, dzięki któremu Twoje oszczędności będą pracowały jako „nowe środki” znacznie dłużej niż 92 dni. Jest on oparty na założeniu, że Bank Millennium będzie cyklicznie ponawiał ofertę specjalną na rachunku oszczędnościowym. Szczegóły przedstawiliśmy w naszej analizie Konta Profit.

Czy Konto Profit jest bezpłatne?

Żaden rachunek oszczędnościowy nie byłby atrakcyjny, jeśli korzystanie z niego wiązałoby się z wygórowanymi opłatami. Konto Profit jest zupełnie darmowe w prowadzeniu, nie zapłacisz też prowizji za jego otwarcie. Bank nie wymaga również zapewnienia żadnych regularnych wpływów ani wpłaty minimalnej.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta Profit:

Koszty, na które warto uważać, to opłaty za przelewy. Choć pierwsza transakcja w miesiącu jest darmowa, to każda kolejna kosztuje już 7,50 zł. Jeśli więc nie zachodzi pilna potrzeba, lepiej wstrzymać się z wypłatą środków aż do kolejnego miesiąca.

Konto 360° - co warto wiedzieć o tym rachunku

Otwarcie Konta Profit i przystąpienie do promocji wiążą się z posiadaniem Konta 360° (lub jego wersji Student). Rachunek ten dość łatwo uczynić zupełnie darmowym, a przy okazji uniknąć opłat za kartę i wypłatę środków ze wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych. W tym celu należy zapewnić comiesięczny wpływ w wysokości 1000 zł oraz przynajmniej raz wykonać transakcję kartą lub Blikiem.

Najważniejsze parametry Konta 360° prezentują się następująco:

Konto Profit: oszczędności z premią

Kolejne edycje promocji na „nowe środki” stały się już swego rodzaju tradycją Banku Millennium, co nie zmienia faktu, że bardzo cieszy nas przedłużenie oferty na prawie tych samych warunkach: w dalszym ciągu możesz zyskać 2,7%, teraz na 92 dni (poprzednio 100) na Koncie Profit i to bez szczególnych wymogów.

Choć w naszym rankingu kont oszczędnościowych znajdą się pozycje lepiej oprocentowane niż Konto Profit, to niemal w każdym przypadku dotyczą one znacznie niższych kwot. Jeżeli więc zastanawiasz się, gdzie ulokować większą ilość gotówki, Konto Profit zdecydowanie powinno przykuć Twoją uwagę. Przy okazji podpowiadamy, co robić po zakończeniu okresu promocyjnego oprocentowania.

Atrakcyjne odsetki to jeszcze nie wszystko: otwierając teraz Konto 360° w promocji, możesz liczyć na aż 200-złotową premię. Wszystko wskazuje więc na to, że Bank Millennium szykuje swoim klientom prawdziwą „złotą jesień”...

Załóż Konto Profit z oprocentowaniem 2,7%