Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

2,7% do 100 000 zł przez 100 dni na Koncie Profit w Banku Millennium

2,7% do 100 000 zł przez 100 dni na Koncie Profit w Banku Millennium
Spis treści

Czas płynie, zmienia się sytuacja na rynkach finansowych, a promocyjne oprocentowanie Konta Profit w Banku Millennium niezmiennie pozostaje w czołówce naszego rankingu kont oszczędnościowych. Uruchomienie 16. edycji promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit nic nie zmieniło w tym względzie. Utrzymano zasadę, że podwyższonym do 2,7% oprocentowaniem objęte są przez 100 dni nowe środki do 100 000 zł. Patrząc na aktualne propozycje konkurentów, zwłaszcza pod względem wysokości kwot objętych promocyjnym oprocentowaniem, trzeba stwierdzić, że to bardzo atrakcyjna oferta.

Obecna, 16. edycja potrwa do 12 października 2019 r.

Kto skorzysta z wysokiego oprocentowania?

Podwyższone oprocentowanie Konta Profit dostępne jest jedynie dla posiadaczy Konta 360° lub Konta 360° Student. Wskazane jest więc przedstawienie parametrów tego bardzo popularnego rachunku osobistego. Bank Millennium regularnie zachęca do jego otwarcia, oferując za ten ruch atrakcyjną premię pieniężną. Warunkiem jej zdobycia jest spełnienie prostych warunków.

Co to znaczy nowe środki?

Jak wspomnieliśmy, bonusowe oprocentowanie 2,7% dotyczy jedynie nowych środków do wysokości 100 000 zł. „Nowe środki” to po prostu pieniądze, które wpłacisz na Konto Profit w okresie trwania promocji, a które stanowią nadwyżkę ponad saldo na Twoich (oraz współposiadacza konta oszczędnościowego, jeśli otworzycie je wspólnie) rachunkach i lokatach w Banku Millennium wyliczone w dniu 7 września 2019 r.

Oczywiście możesz wpłacić na Konto Profit więcej niż 100 000 zł, ale nadwyżka ponad tę kwotę będzie oprocentowana na 1,1% w skali roku. Dodajmy, że standardowe oprocentowanie - obowiązujące po okresie promocji – waha się od 0,6% do 1,1% w skali roku w zależności od salda.

Regulamin oferty znajdziesz tutaj.

Konto Profit w Banku Millennium: dowiedz się więcej

Atrakcyjne oprocentowanie Konta Profit to bardzo ważny argument, by z niego skorzystać, ale warto poznać też bliżej inne jego parametry:

Polecamy także naszą analizę tego rachunku. Podpowiadamy w niej, co możesz zrobić, by z promocyjnego oprocentowania korzystać nie tylko przez wyznaczony w regulaminie okres, ale przez cały czas. Znajdziesz tam także przykłady, które z pewnością ułatwią Ci zrozumienie zawiłości związanych z definicją „nowych środków”.

Zachęcamy również do lektury tekstu, w którym omawiamy sposoby postępowania, gdy kończy się promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego.

Niezmiennie atrakcyjne oprocentowanie

Fakt przedłużenia przez Bank Millennium podwyższonego oprocentowania Konta Profit to już "oczywista oczywistość". Zawsze pozostaje jednak pytanie o jego wysokość, czas obowiązywania i kwotę maksymalną, jaka może nim być objęta. Warunki zaproponowane w 16. edycji wyglądają bardzo atrakcyjnie na tle rynkowej konkurencji. Co prawda ścisła czołówka naszego rankingu kont oszczędnościowych oferuje nieco wyższe oprocentowanie niż Bank Millennium, ale zwracamy Twoją uwagę, że są to propozycje dla niewielkich kwot (rzędu 10 lub 20 tys. zł) lub obwarowane warunkami trudnymi do spełnienia przez znaczną grupę klientów.

Oferta Banku Millennium jest prosta i przejrzysta - nowe środki w wysokości do 100 tys. zł wpłacone na Konto Oszczędnościowe Profit będą pracowały na 2,7% w skali roku przez 100 dni. Warto skorzystać, bo taka oferta może się już nie powtórzyć.