Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Promocja została zakończona 7 września 2019 r. Aktualnie trwa 16.edycja tej akcji.

Kolejny raz na 2,7% do 100 000 zł przez ponad 3 miesiące z Kontem Profit w Banku Millennium

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

Kolejny raz na 2,7% do 100 000 zł przez ponad 3 miesiące z Kontem Profit w Banku Millennium

Bank Millennium przyzwyczaił klientów do odnawiania promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit – do tego stopnia, że zerwanie z tą „tradycją” byłoby ogromnym i niemiłym zaskoczeniem. Na szczęście nic takiego się nie stało, a osoby poszukujące sposobów na oszczędzanie wciąż mogą z zainteresowaniem spoglądać w stronę Konta Profit, zyskując nawet tym razem nieco dłuższy termin obowiązywania promocyjnego oprocentowania, bo 100 dni.

Bieżąca, 15. edycja potrwa do 7 września 2019 r. Oprocentowanie 2,7% w skali roku nie należy może do najwyższych na rynku, ale w obecnych realiach i tak jest całkiem kuszące. Atrakcyjność oferty opiera się jednak właśnie na tej przewidywalności. Można przypuszczać, że promocja z podwyższonym oprocentowaniem będzie nadal odnawiana, a przy odrobinie determinacji stawka 2,7% może przysługiwać Ci znacznie dłużej niż przez regulaminowe 100 dni…

To największy plus oferty. Udział w jednej edycji promocji nie wyklucza Cię z udziału w kolejnej, dzięki czemu promocyjne konto oszczędnościowe możesz mieć na okrągło.

Dla kogo promocja?

Aby skorzystać z atrakcyjnego rachunku oszczędnościowego, należy być posiadaczem Konta 360° lub Konta 360° Student. Poniżej znajdziesz szczegółowe parametry konta osobistego w Banku Millennium:

Warto zwrócić uwagę na promocję, w której do zyskania jest nawet 300 zł premii pieniężnej za otwarcie i aktywność na rachunku. Trzeba się jednak śpieszyć, gdyż potrwa ona jedynie do 26 lipca. Więcej o akcji piszemy w tym artykule.

Nowe środki, czyli jakie?

Oprocentowanie 2,7% obejmie wyłącznie nowe środki do wysokości 100 tys. zł. „Nowe środki” to po prostu pieniądze, które wpłacisz na Konto Profit w okresie trwania promocji, a które stanowią nadwyżkę ponad saldo na Twoich (oraz współposiadacza konta oszczędnościowego, jeśli otworzycie je wspólnie) rachunkach i lokatach w Banku Millennium naliczone w dniu 20 lipca 2019 r.

Jeśli zasilisz Konto Profit nowymi środkami w kwocie wyższej niż 100 tys. zł, to nadwyżka ponad tę kwotę będzie oprocentowana na 1,4%. Standardowe oprocentowanie – to, które będzie obowiązywać po okresie promocji – waha się od 0,6% do 1,1% w skali roku w zależności od salda.

Regulamin oferty znajdziesz tutaj.

Konto Profit w Banku Millennium: dowiedz się więcej

Poniżej parametry Konta Profit:

Polecamy też naszą analizę, w której podpowiadamy, jak możesz zapewnić sobie oprocentowanie 2,7% obowiązujące przez cały czas, nie tylko przez promocyjne 3 miesiące. Znajdziesz tam także przykłady, które z pewnością ułatwią Ci zrozumienie zawiłości związanych z definicją „nowych środków”.

Podtrzymanie popularnej oferty

Uruchomienie kolejnej edycji promocji Konta Oszczędnościowego Profit było ze strony Banku Millennium krokiem, którego mogliśmy się spodziewać. Mimo wszystko należy jednak docenić bank za konsekwencję.

Pomimo faktu, że na rynku znajdziemy oferty z nieco wyższym oprocentowaniem, Konto Profit ma pełne prawo z nimi konkurować. Zwróć uwagę, że propozycje z czołówki rankingu kont oszczędnościowych charakteryzują się zwykle stosunkowo niewielką kwotą objętą atrakcyjnym oprocentowaniem – często jest to zaledwie 10 lub 20 tys. zł. Tymczasem Bank Millennium pozwala na to, by efektywnie pracowały nowe środki w wysokości aż do 100 tys. zł, co przekłada się na naprawdę wysoki zysk z odsetek (np. ok. 600 zł po zaledwie 100 dniach w przypadku wpłaty na konto właśnie 100 tys. zł).

W dodatku istnieje możliwość, by podwyższone oprocentowanie obowiązywało znacznie dłużej, gdyż bank tradycyjnie nie wyklucza z udziału w promocji uczestników minionych edycji. Jedyny warunek to wpłata nowych środków.