Bank Millennium przedłuża i zmienia warunki oferty z 2,7% na Koncie Profit

Bank Millennium przedłuża i zmienia warunki oferty z 2,7% na Koncie Profit

To było do przewidzenia. Bank Millennium po raz kolejny odnowił ofertę z 2,7% na koncie oszczędnościowym dla posiadaczy rachunku osobistego. Tym razem warunki różnią się jednak od tych, które obowiązywały ostatnio, a zmiana dotyczy jednego ważnego parametru – kwoty nowych środków objętych promocyjnym oprocentowaniem.

Aktualnie 2,7% w skali roku zostanie naliczone nie dla 200 tys., a 100 tys. zł nowych środków. Choć to właściwie jedyna istotna zmiana – oczywiście poza datą obowiązywania oferty i dniem wyliczania salda – warto pokrótce przedstawić szczegóły bieżącej edycji.

Tylko dla posiadaczy konta osobistego

Promocja niezmiennie dotyczy wyłącznie tych klientów, którzy posiadają w banku rachunek osobisty Konto 360° (także w wersji dla studentów).

Z aktualnej edycji można skorzystać do 30 marca 2019 r. Promocyjne oprocentowanie 2,7% w skali roku tradycyjnie będzie naliczane przez okres 92 dni od daty uznania na Koncie Profit nowych środków.

Definicja „nowych środków”

„Nowe środki” to nic więcej jak nadwyżka ponad saldo środków zgromadzonych na wszystkich rachunkach i lokatach w Banku Millennium dnia 12 stycznia 2019 r. Należy przy tym pamiętać, że oprocentowanie 2,7% obejmie jedynie nowe środki do 100 tys. zł. Jeśli w ramach promocji na Konto Profit wpłacisz więcej pieniędzy, to powyżej tego progu będą one oprocentowane na poziomie 1,4%.

Standardowe oprocentowanie dla kwot niebędących nowymi środkami waha się od 0,6% do 1,1% w skali roku. Z pełną analizą Konta Profit zapoznasz się tutaj.

Co z tymi, którzy korzystali z poprzedniej edycji?

Dobra wiadomość jest taka, że Bank Millennium ponownie pozwala na skorzystanie z oferty tym osobom, które brały udział w poprzedniej edycji. Będą one musiały po prostu poczekać do końca okresu obowiązywania promocyjnego oprocentowania w ramach 11 edycji, a następnie zapewnić wpływ „nowych środków” na warunkach opisanych w regulaminie edycji 12.

Przypominamy, że Konto Profit na promocyjnych warunkach może funkcjonować również jako rachunek wspólny. Jest jednak jeden szkopuł – przy wyliczaniu salda na dzień 12 stycznia 2019 r. brane są pod uwagę środki zgromadzone na rachunkach wszystkich współposiadaczy.

Skorzystaj z innych promocji!

Nie masz jeszcze konta w Banku Millennium? Jak już wspomnieliśmy, jego posiadanie jest niezbędne do skorzystania z oferty promocyjnej na Koncie Profit.

Jednak zamiast załamywać ręce nad tym faktem, warto rozważyć otwarcie Konta 360° w promocji z premią 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku, która obowiązuje do 25 marca 2019 r.

Dodatkowo w Banku Millennium wciąż funkcjonuje program poleceń z interesującymi nagrodami zarówno dla polecającego, jak i osoby poleconej.

Samo Konto 360° to rachunek, który z pewnością przypadnie do gustu nie tylko oszczędzającym, ale również tym, którzy lubią nowoczesne rozwiązania w bankowości. W dodatku wpływ w danym miesiącu 1000 zł oraz jedna płatność kartą lub Blikiem sprawiają, że konto staje się praktycznie darmowe, z bezprowizyjnymi wypłatami ze wszystkich bankomatów włącznie.

Wniosek o Konto 360° w promocji z 200 zł premii i Kontem Profit 2,7% złożysz za pośrednictwem .

Plus za przedłużenie, minus za gorsze warunki

Przedłużenie po raz kolejny promocji z oprocentowaniem 2,7% dla nowych środków na Koncie Profit to niewątpliwie dobra informacja. Bank Millennium do tego stopnia przyzwyczaił nas do odnawiania tej akcji, że ofertę traktujemy właściwie jako standardową.

Problem w tym, że od czasu do czasu w regulaminie zachodzą drobne zmiany, które nie zawsze są dla uczestników korzystne. Tak jest i tym razem, ponieważ promocyjne oprocentowanie obejmuje obecnie tylko nowe środki do 100 tys. zł (ostatnio próg ten był aż dwa razy wyższy).

Poszukujący możliwości zarabiania na odsetkach od wyższych kwot mogą skorzystać chociażby z konkurencyjnej oferty Konta Oszczędnościowego w Getin Banku (3,5% do 400 tys. zł). Inne interesujące propozycje znajdziesz w aktualnym rankingu kont oszczędnościowych.

Z ostatniej chwili

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.