Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

2,6% dla kwot do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

2,6% dla kwot do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Znalezienie atrakcyjnej oferty oszczędnościowej, zwłaszcza dla kwot liczonych w dziesiątkach tysięcy złotych, nie jest łatwe, dlatego każdą propozycję wyróżniającą się na tle rynkowej szarzyzny witamy z radością i uznaniem. Mimo obniżenia wysokości promocyjnego oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit z 2,7% do 2,6%, oferta Banku Millennium nadal pozostaje jedną z najlepszych na rynku.

Propozycja dla każdego klienta

Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci tego banku, o ile posiadają Konto 360° (także w wersji studenckiej) i wpłacą do 25 kwietnia 2020 r. nowe środki na Konto Oszczędnościowe Profit.

Jeśli więc nie posiadasz Konta 360° w Banku Millennium, a chciałbyś skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania oszczędności, to musisz zacząć od założenia ROR-u. Poniżej przedstawimy argumenty, że warto to zrobić.

Korzystanie z poprzednich edycji promocji oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit nie wyklucza z udziału w jej najnowszej odsłonie.

Istotne ograniczenie

Niemal każda promocja dotycząca oprocentowania oszczędności ma jakieś ograniczenia. Tak jest i w tym przypadku. Wyższe odsetki zostaną naliczone tylko dla nowych środków. Pod tym pojęciem rozumiane są kwoty stanowiące nadwyżkę ponad saldem na wszelkich rachunkach klienta (w tym także lokat i lokat strukturyzowanych) w Banku Millennium 14 marca 2020 r. W przypadku kont, uwzględniane są także te, których jest on współwłaścicielem.

Kolejne ograniczenia to wysokość kwoty objętej oprocentowaniem 2,6% oraz czas jego obowiązywania. Bonusowe odsetki będą naliczane tylko przez 92 dni, licząc od daty wpływu pierwszych nowych środków, dla kwot do 100 tys. zł. Nadwyżka będzie „pracowała” na 0,8%.

Po zakończeniu okresu promocyjnego całości środków będzie dotyczyło oprocentowanie standardowe, które wynosi obecnie, zależnie od kwoty, od 0,5% do 0,8% w skali roku.

Regulamin 20. edycji promocji Konta Profit znajdziesz tutaj.

Bezpłatne Konto Oszczędnościowe Profit

Konto Oszczędnościowe Profit otwierane jest i prowadzone za darmo. Trzeba tylko uważać na wypłaty - pierwsza w miesiącu jest bezpłatna, każda kolejna kosztuje 7,50 zł. Nie ma za to żadnych ograniczeń co do liczby wpłat.

Zapraszamy do lektury analizy Konta Oszczędnościowego Profit, w której szczegółowo opisaliśmy sposób, dzięki któremu będziesz mógł się cieszyć wysokimi odsetkami praktycznie przez cały czas.

Konto 360° z premią i przydatnymi funkcjonalnościami

Jak wspomnieliśmy na wstępie, wyższe oprocentowanie oszczędności dostępne jest tylko dla klientów Banku Millennium. Naszym zdaniem warto być w ich gronie, gdyż Konto 360° to bardzo tani i funkcjonalny rachunek. W aktualnie trwającej promocji można zgarnąć 200 zł za jego otwarcie. Później wystarczy spełnienie prostych warunków aktywności, by konto i karta były prowadzone za darmo.

O ciekawych funkcjonalnościach bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, np. możliwość płatności za autostrady, kupowania biletów do kina, przeczytasz w szczegółowej analizie Konta 360°.

Warto skorzystać z okazji

Żyjemy w trudnych czasach dla oszczędzających, chronienie zgromadzonych środków przed zgubnym wpływem inflacji nie jest łatwe. Warto więc korzystać z każdej oferty promocyjnej, póki jeszcze są. Ze względu na reperkusje, jakie wywoła w gospodarce pandemia koronawirusa, nie można wykluczyć, że Rada Polityki Pieniężnej podejmie decyzję o cięciu stóp procentowych, co przełoży się na jeszcze niższe oprocentowanie depozytów. Do takich przypuszczeń skłaniają też wypowiedzi prezesa Narodowego Banku Polskiego z ostatnich dni rekomendującego obniżenie sto procentowych o 0,5 p.p. Gdyby do tego doszło, to oferty przekraczające 2% w skali roku mogą być rzadkością.