Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Aktualna oferta opisana jest w analizie Konta Oszczędnościowego Profit.

1% do 25 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

1% do 25 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium
Spis treści

Znalezienie oferty oszczędnościowej gwarantującej choćby minimalne zyski, zwłaszcza dla kwot liczonych w dziesiątkach tysięcy złotych, staje się coraz trudniejszym zadaniem. Do grona banków, które proponują atrakcyjne oprocentowanie oszczędności tylko dla niewielkich kwot, dołączył właśnie Bank Millennium. W 25. edycji promocji Konta Oszczędnościowego Profit 1% w skali roku można uzyskać tylko do 25 tys. zł.

Jeśli jesteś zainteresowany porównaniem propozycji Millennium z konkurencją, spójrz na nasz ranking kont oszczędnościowych.

Propozycja dla każdego klienta

Z najnowszej oferty mogą skorzystać wszyscy klienci Banku Millennium, o ile posiadają Konto 360° (także w wersji studenckiej) i wpłacą do 14 listopada 2020 r. nowe środki na Konto Oszczędnościowe Profit.

Jeśli więc nie posiadasz Konta 360° w Banku Millennium, musisz zacząć od założenia ROR-u. Poniżej przedstawimy argumenty, że warto to zrobić.

Korzystanie z poprzednich edycji promocji Konta Oszczędnościowego Profit nie wyklucza z udziału w jej najnowszej odsłonie.

Istotne ograniczenie

Niemal każda promocja dotycząca oprocentowania oszczędności ma jakieś ograniczenia. Tak jest i w tym przypadku. Wyższe odsetki zostaną naliczone tylko dla nowych środków. Pod tym pojęciem rozumiane są kwoty stanowiące nadwyżkę ponad saldem na wszystkich rachunkach klienta (w tym także lokat i lokat strukturyzowanych) w Banku Millennium 30 września 2020 r. (tzw. dzień badania salda).

Jeżeli Konto Oszczędnościowe Profit jest rachunkiem wspólnym, to przy obliczaniu salda, od którego liczone są nowe środki, uwzględniane są rachunki, których posiadacz/współposiadacze są ci sami, co Konta Oszczędnościowego Profit. Wówczas uczestnikami promocji są wszyscy posiadacze tego konta.

"Nowe środki" w Banku Millennium
Kliknij, aby powiększyć

Kolejne ograniczenia to wysokość kwoty objętej oprocentowaniem 1% oraz czas jego obowiązywania. Bonusowe odsetki będą naliczane tylko przez 62 dni, licząc od daty wpływu pierwszych nowych środków, dla kwot do 25 tys. zł. Nadwyżka będzie „pracowała” według oprocentowania standardowego.

Po zakończeniu okresu promocyjnego wszystkie zgromadzone oszczędności zostaną objęte oprocentowaniem standardowym. Obecnie wynosi ono zaledwie 0,01% w skali roku.

Bezpłatne Konto Oszczędnościowe Profit

Konto Oszczędnościowe Profit otwierane jest i prowadzone za darmo. Trzeba tylko uważać na wypłaty – pierwsza w miesiącu jest bezpłatna, każda kolejna kosztuje 7,50 zł. Nie ma za to żadnych ograniczeń co do liczby wpłat.

Konto 360° z premią i przydatnymi funkcjonalnościami

Jak wspomnieliśmy na wstępie, wyższe oprocentowanie oszczędności dostępne jest tylko dla klientów Banku Millennium. Naszym zdaniem warto być w ich gronie, gdyż Konto 360° to bardzo tani i funkcjonalny rachunek. W aktualnie trwającej promocji można zgarnąć premię za jego otwarcie. Później wystarczy spełnienie prostych warunków aktywności, by konto i karta były prowadzone za darmo.

O ciekawych funkcjonalnościach bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, np. płatności za autostrady, kupnie biletów do kina, przeczytasz w szczegółowej analizie Konta 360°.

Opinia redakcji

Straciliśmy już nadzieję, że Bank Millennium powróci z wyższym oprocentowaniem na Koncie Oszczędnościowym Profit, dlatego wiadomość o kolejnej edycji przyjmujemy z zadowoleniem. Wprawdzie stawka i kwota, którą jest objęta, nie robią wielkiego wrażenia, jednak w tak nieciekawych czasach dla oszczędzających może się to okazać akceptowalną ofertą.

Na pocieszenie dodamy, że także dziś bank uruchomił kolejną edycję programu poleceń. Jedną z nagród jest 3-miesięczna lokata na 2% w skali roku, niestety także dla niskich kwot. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby skorzystać zarówno z tej oferty, jak i Konta Profit.

Załóż konto osobiste i oszczędnościowe

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit, edycja 25"