Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: eurobank

Konto Prestige w eurobanku i 720 zł premii

Konto Prestige w eurobanku i 720 zł premii
Źródło: strona eurobanku
Ocena:
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

Oferta konta Prestige w eurobanku to propozycja, która powinna usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki niej nie tylko zyskujesz dostęp do najważniejszych usług bankowych takich jak prowadzenie rachunku osobistego czy obsługa transakcji kartą, ale także założysz konto dla dziecka, skorzystasz z limitu zadłużenia czy założysz lokatę terminową lub konto oszczędnościowe. Co najlepsze, przy zapewnieniu wpływów w wysokości min. 4 tys. zł miesięcznie wszystkie wymienione usługi mogą być zupełnie darmowe.

Pełna analiza Konta Prestige w eurobanku


Podstawowe parametry

Jednym z najważniejszych czynników, które decydują o wyborze rachunku bankowego, są koszty związane z jego obsługą. Poniżej przedstawiamy najistotniejsze opłaty i prowizje dotyczące Konta Prestige:

20 zł premii w promocji "nc+ z Kontem"

Z promocji nc+ i eurobanku mogą skorzystać abonenci tej telewizji cyfrowej, którzy w ciągu 24 poprzednich miesięcy nie posiadali w eurobanku żadnego rachunku. W akcji można otrzymać naprawdę interesujące profity:

 • 20 zł premii miesięcznie przez 12 miesięcy (łącznie nawet 240 zł), jeżeli z nowo otwartego rachunku będziesz opłacał abonament nc+;
 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie nowego konta przez 24 miesiące;
 • zwrot kosztów korzystania z karty debetowej wydanej do rachunku, również przez 24 miesiące;
 • zwrot prowizji za udzielenie Limitu w Koncie.

Warunki promocji są dość proste: wystarczy zarejestrować się w akcji, założyć Konto Prestige (lub Active) w eurobanku, a następnie w każdym z miesięcy dokonać min. 3 transakcji kartę na łączną kwotę min. 100 zł. Należy również opłacać abonament nc+ z nowo założonego rachunku.

Więcej o promocji piszemy w tym artykule.

Do 720 zł premii w ramach programu moneyback

Zakładając Konto Prestige w eurobanku możesz liczyć także na inne profity. Jednym z nich jest program „Rodzina i Przyjaciele”, dzięki któremu będziesz mógł zyskać miesięcznie do 60 zł premii moneyback (nawet 720 zł w ciągu roku). Częściowy zwrot kosztów transakcji (5%) naliczany jest za opłacenie kartą wydatków na rozrywkę, sport i rekreację, np.:

 • płatności w restauracjach, barach, kawiarniach itp.;
 • płatności w kinach, teatrach, operach;
 • transakcje wykonywane w sklepach sportowych, pływalniach, basenach, SPA, salonach masażu i parkach wodnych;
 • zakupy biletów lotniczych, kolejowych i linii autobusowych.

Dokładny opis programu "Rodzina i Przyjaciele" znajdziesz tutaj .

Usługi dodatkowe dla posiadaczy Konta Prestige

Osoby, które założą rachunek osobisty Prestige w eurobanku, otrzymają możliwość skorzystania z szeregu atrakcyjnych usług dodatkowych:

 • karta multiwalutowa - jeśli posiadasz kartę debetową do konta w złotych, możesz ją podłączyć do rachunku walutowego w euro, dolarach lub funtach i płacić za granicą bez prowizji za przewalutowanie.
 • założenie bezpłatnego rachunku dla dziecka – Konto Junior oferowane jest dla osób w wieku od 13 do 18 lat. Koszt obsługi karty płatniczej Visa Electron lub MasterCard Debit to 4,90 zł.
 • uruchomienie limitu kredytowego w koncie – kwota przyznanego limitu może wynieść od 1 tys. zł do 100 tys. zł, a oprocentowanie w zależności od kwoty zadłużenia wynosi od 9,65% (dla kwot powyżej 6000 zł) do 10,00% (w przypadku kwot do 6000 zł). Jeśli korzystamy z limitu przez mniej niż 11 dni w miesiącu, usługa jest darmowa (otrzymamy zwrot pobranych odsetek).
 • atrakcyjna oferta lokat terminowych – oprocentowanie oferowanych depozytów w zależności od ich czasu trwania (od 1 miesiąca do 4 lat) oraz miejsca zawarcia umowy (placówka bankowa, serwis bankowości elektronicznej, aplikacja mobilna) wynosi od 0,65% do 2,65%.
 • możliwość otwarcia rachunku oszczędnościowego - oprocentowanie rachunku "Ekstra Zysk" w zależności od salda oraz tego, czy na nasze konto trafia comiesięczne wynagrodzenie, wynosi od 0,65% do 1,40% (dla nowych klientów obowiązuje promocyjne oprocentowanie wynoszące od 2,00 do 2,50%).
 • obsługa płatności mobilnych Visa - usług jest darmowa przez pierwszych 12 miesięcy. Koszt w kolejnych miesiącach wynosi 2,90 zł.

Ubezpieczenie majątkowe „Codzienna Ochrona"

Posiadacze konta Prestige mogą także skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia „Codzienna Ochrona”, chroniącego przed kradzieżą rzeczy osobistych, nieautoryzowanym użyciem karty płatniczej oraz bezprawnym wykorzystaniem lub przypadkowym uszkodzeniem posiadanych sprzętów elektronicznych, takich jak tablet i telefon.

Koszt pakietu w opcji Standard to 5,85 zł, a suma ubezpieczenia w zależności od przedmiotu ochrony wynosi od 400 zł do 2500 zł. W ramach ubezpieczenia można wykupić dodatkową usługę o nazwie pakiet Premium, zwiększającą wartość ochrony sprzętu elektronicznego do 4000 zł. Cena ubezpieczenia wynosi wtedy 10,85 zł miesięcznie.

Konto Prestige okiem redakcji

Z rachunku osobistego Prestige najbardziej zadowolone będą osoby, które na co dzień aktywnie korzystają z karty płatniczej, często wypłacają większą gotówkę z bankomatów oraz regularnie dokonują transakcji za pomocą bankowości elektronicznej.

Do plusów rachunku należy zaliczyć także możliwość otwarcia linii kredytowej, która - jeśli korzystamy z niej przez krótki okres (do 10 dni w miesiącu) - będzie dla nas darmowa. Natomiast osoby posiadające niepełnoletnie dzieci (ale starsze niż 13 lat) mogą założyć dla nich darmowy rachunek bankowy.

Konto Prestige to także szereg innych usług dodatkowych, takich jak możliwość wykupienia ubezpieczenia posiadanego majątku czy przystąpienia do programu lojalnościowego, oferującego 5% zwrotu za wybrane transakcje dokonane kartą.Dodatkowo osoby które założą rachunek do końca 2018 r. i będą z niego opłacały abonament nc+, mogą zyskać 240 zł premii, dwuletnie zwolnienie z prowizji za prowadzenie konta i również dwuletnią gwarancję zwrotu opłat za kartę .

Z korzystaniem z Konta Prestige wiąże się opłata, której podstawowa wysokość wynosi 21 zł miesięcznie. Tego kosztu możemy jednak uniknąć, jeśli na nasz rachunek trafi w danym miesiącu kwota wynosząca przynajmniej 4 tys. zł. Znacznie tańsza w obsłudze jest natomiast wydawana do rachunku karta debetowa. Standardowy koszt jej użytkowania wynosi 4,90 zł, przy czym wystarczy, że w danym miesiącu rozliczymy nią transakcje na kwotę przekraczającą 500 zł, a opłata nie zostanie pobrana.

Przydatne dokumenty

 1. Tabela opłat i prowizji
 2. Regulamin programu Rodzina i Przyjaciele
 3. Regulamin promocji nc+ z Kontem

O banku

eurobank rozpoczął działalność w Polsce w 2003 r, a dwa lata później stał się częścią grupy finansowej Societe Generale. Bank początkowo specjalizował się w kredytach gotówkowych, potem rozszerzył swoje usługi również o pozostałe usługi finansowe dla osób fizycznych (konta osobiste, produkty oszczędnościowe i inwestycyjne itp.). W 2012 r. został uznany jedną z najsilniejszych marek w Polsce.