200 zł za założenie i aktywne korzystanie z Konta Optymalnego od BGŻ BNP Paribas

Promocja zakończyła się dnia 11 marca 2019 r.

200 zł za założenie i aktywne korzystanie z Konta Optymalnego od BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

Biorąc udział w tej promocji, nie musisz się ruszać z domu. Wystarczy, że będziesz miał dostęp do bankowości elektronicznej, wykonasz w niej kilkanaście przelewów i zapewnisz odpowiednie wpływy, a na Twoje nowo otwarte Konto Optymalne może wpłynąć 200 zł premii.

BGŻ BNP Paribas nieustannie promuje Konto Optymalne. Raz wymaga aktywności przez dłuższy okres i wykonania różnych operacji bankowych, innym razem oczekuje jedynie prostych działań, za które nagradza „żywą” gotówką. Właśnie tak jest w tym przypadku. 200 zł w formie przelewu na konto możesz zgarnąć w bardzo łatwy sposób.

Na podjęcie decyzji o przystąpieniu do akcji masz czas do 13 marca 2019 r. Tak mówi regulamin, ale radzimy nie zwlekać z decyzją, bo organizator, czyli Ad Astra sp. z o.o., przygotował tylko 1 500 wniosków. Doświadczenie uczy, że promocja może się zakończyć po kilku dniach.

Szansa dla nowych klientów

Akcja „Konto plus bonus” adresowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, o ile nie są już stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy też osób, które w ostatnich 24 miesiącach przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Optymalnego w ramach opisywanej promocji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Jako klienci banku traktowani są też ci, którzy mieli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią banku BGŻ BNP Paribas.

Bonus na wyciągnięcie ręki

Zasady są naprawdę tak proste, że śmiało można powiedzieć, że bonus jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Z tego powodu prognozujemy olbrzymie zainteresowanie tą akcją i szybkie wyczerpanie puli promocyjnych wniosków. Przejdźmy zatem do opisu niezbędnych działań:

 1. Do 13 marca 2019 r. zarejestruj swój udział w tej promocji na stronie internetowej.
  Musisz przy tym zaakceptować jej regulamin oraz wyrazić zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BGŻ BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.
 2. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz na podany adres e-mail potwierdzenie przystąpienia do promocji oraz specjalny link. Posłuży Ci on do złożenia wniosku o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić do 13 marca 2019 r.
  Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.
 3. Do 26 marca 2019 r. masz czas, by podczas wizyty kuriera podpisać umowę rachunku wraz z wymienionymi wyżej produktami.

Nagroda w 3 ratach

Wspomniana na wstępie premia, czyli 200 zł, to suma trzech nagród – dwóch po 50 zł i jednej w wysokości 100 zł. Twoje obowiązki przedstawiają się następująco:

Nagroda nr 1 – 50 zł

Warunki jej otrzymania sprowadzają się do założenia Konta Optymalnego wraz z produktami dodatkowymi oraz aktywowania do 31 marca bankowości mobilnej GOmobile. Zwracamy uwagę, że aplikacja banku BGŻ BNP Paribas wymaga systemów operacyjnych od 5.0 w górę w przypadku Androida i od 10 wzwyż przy systemie iOS.

Pamiętaj o tych warunkach i wypełnij je w odpowiednim czasie. Jeśli z czegoś się nie wywiążesz na pierwszym etapie, to pozbawisz się szans na zdobycie kolejnych bonusów.

Nagroda nr 2 – też 50 zł

Możesz ją otrzymać tylko wtedy, gdy spełnisz wszystkie warunki do otrzymania nagrody nr 1. Poza tym musisz wypełnić w kwietniu 2019 r. dwa zadania:

 • zapewnić na nowo otwarte konto łączne wpływy w wysokości min. 1 000 zł;
 • wykonać min. 5 przelewów z Konta Optymalnego, korzystając z bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej.

Na tym etapie też musisz wykazać się skrupulatnością, bo jeśli czegoś nie dopilnujesz, nie tylko nie otrzymasz 50 zł, ale nie będziesz mógł się starać także o kolejny bonus.

Nagroda nr 3 – tym razem 100 zł

Chcąc zdobyć „finałowe” 100 zł za maj, musisz wykonać dokładnie to, co zrobiłeś w kwietniu, czyli zrealizować 5 przelewów z rachunku oraz zapewnić łączny wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł.

Informacja o przyznaniu premii

Organizator nie będzie Cię długo trzymał w niepewności, czy otrzymasz kolejne nagrody. Stosowne wiadomości będzie przekazywał po realizacji kolejnych etapów. I tak, zawiadomienie o wywiązaniu się z zadań marcowych otrzymasz do 19 kwietnia, kwietniowych – do 19 maja, a z majowych – do 19 czerwca.

Przekazanie bonusów

Samo przekazanie każdej z nagród nastąpi do końca miesiąca, w którym zostałeś zawiadomiony o jej przyznaniu. Stanie się tak tylko wtedy, gdy nie zapomnisz, by poinformować organizatora o numerze swojego nowo otwartego Konta Optymalnego, na które mają trafić pieniądze.

Okazją ku temu będzie e-mail z informacją o przyznaniu Ci nagrody nr 1 . Znajdziesz w nim link do bezpiecznej strony internetowej. Korzystając z niego, zostaniesz przeniesiony do formularza, w którym musisz wpisać numer rachunku. Ostateczny czas na spełnienie tego obowiązku upłynie 25 kwietnia 2019 r. Zapomnisz o tym – nagroda zostanie u organizatora.

Bardzo ważne wyjaśnienia

Wiesz już, co musisz zrobić, by zyskać nagrodę i kiedy zostanie Ci ona przekazana. Na spokojnie możemy więc wyjaśnić jeszcze kilka kwestii, byś nie popełnił żadnego błędu.

Wpływ na konto

Na początku ustalmy, czym jest w ramach tej promocji „wpływ”. Najlepiej, by był to przelew z rachunku w innym banku. Warunków promocji nie spełni przelew z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BGŻ BNP Paribas, rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych Ci przez BGŻ BNP Paribas czy Raiffeisen Polbank,. Wykluczone są też transakcje z Twoich rachunków w systemie bankowości elektronicznej BGŻOptima oraz wpłaty gotówkowe.

Przelew w bankowości elektronicznej

Kolejna kluczowa rzecz to właściwe zrozumienie pojęcia „przelew”. Warunki promocji spełni transakcja z Twojego Konta Optymalnego wykonana w bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są operacje z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj: PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik, itp.

Zachowaj konto i zgody

Pamiętaj, że do chwili wypłaty ostatniej nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Możesz za to w pełni cieszyć się nagrodami, gdyż są one zwolnione z podatku dochodowego.

Konto Optymalne

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to bardzo atrakcyjny rachunek. Przede wszystkim dlatego, że, podobnie jak wydana do niego karta, jest zupełnie darmowy, bez żadnych warunków. Bez opłat wypłacisz też środki z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash. Korzystanie z innych maszyn kosztuje każdorazowo 5 zł.

Z Kontem Optymalnym otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza nowoczesnych metod płatności oraz możesz korzystać z programu rabatowego mamBonus. Więcej informacji na temat tego rachunku znajdziesz w naszej analizie.

Łatwy bonus

Zdobycie 200 zł w tej promocji jest banalnie łatwe. Chyba się z nami zgodzisz? Wpływy możesz zapewnić, dokonując przelewu ze swojego rachunku w innym banku. Na dodatek nie musi to być jednorazowo kwota tysiąca złotych, możesz kilka razy przelewać te same pieniądze. Dokonanie 5 przelewów – też super proste. Możesz opłacić rachunki albo po prostu „zawrócić” przelane wcześniej środki do swojego „głównego” banku.

Najprostsze możliwe rozwiązanie? Dokonaj przelewu 1 000 zł ze swojego rachunku w innym banku, a gdy pieniądze znajdą się na Koncie Optymalnym, „zawróć" je, dzieląc wspomniany tysiąc złotych na 5 przelewów…

Nie zawracamy dłużej głowy. Przemyśl tę propozycję BGŻ BNP Paribas. Według nas jest bardzo atrakcyjna, ale to Ty decydujesz.

Z ostatniej chwili

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.