Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 20 października 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Skorzystaj w nowym roku i zgarnij 300 zł premii w BNP Paribas.

Łatwe 300 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas w promocji „Przelew dla przyrody”

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.
Łatwe 300 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas w promocji „Przelew dla przyrody”

Jeśli należysz do miłośników natury, najnowsza promocja BNP Paribas może przypaść Ci do gustu. Wystarczy, że założysz Konto dla Ciebie i będziesz w umiarkowanie aktywny sposób korzystał z rachunku, a otrzymasz od banku 300 zł premii. Nagrodę będziesz mógł w całości zatrzymać dla siebie lub przekazać na rzecz fundacji wspierającej ochronę przyrody. Uwaga: pula nagród jest ograniczona, zatem nie zwlekaj zbyt długo z przystąpieniem do akcji.

Promocja organizowana przez - jakżeby inaczej - spółkę Ad Astra z siedzibą w Michałowicach potrwa do 20 października 2019 roku lub do wyczerpania puli 2000 rejestracji.

Nagrodą za otwarcie Konta dla Ciebie i spełnienie mało skomplikowanych warunków są dwie premie w formie przelewu na rachunek o łącznej wartości 300 zł. Jak już wspomnieliśmy, nagrodę możesz przeznaczyć dla siebie lub podzielić się nią z wybraną fundacją. Wyboru musisz dokonać na etapie rejestracji, zaznaczając w formularzu kwotę darowizny (100, 200 albo 300 zł) i wskazując organizację, której chcesz przekazać pieniądze.

Być może dodatkową zachętą do udziału w promocji będzie informacja, że za każde założone Konto Otwarte na Ciebie bank posadzi jedno drzewko :-))

Kto może ubiegać się o bonus?

Zapewne nie zaskoczy Cię wiadomość, że z promocyjnej oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Do tego grona bank zalicza osoby, które na dzień złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej w BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 9 miesięcy nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku (włączając w to dawny Raiffeisen Polbank).

Ponadto - jako uczestnik promocji - musisz być osobą pełnoletnią i dysponować ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku).

Jak zyskać 300 zł (dla siebie lub dla fundacji)

Jeśli przygotowane przez bank nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i jesteś zdecydowany/zdecydowana na skorzystanie z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Drukuj

Warto dodać, że uzyskanie drugiej nagrody (200 zł) jest możliwe jedynie pod warunkiem otrzymania pierwszej (100 zł). Na szczęście obie premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Sam decydujesz o podziale nagrody

Do wyboru masz 4 scenariusze.

  • 300 zł w całości trafia do Ciebie,
  • 300 zł zasili konto fundacji,
  • „przyznajesz” sobie 200 zł, a 100 zł przeznaczasz na wsparcie środowiska,
  • zadowalasz się premią w wysokości 100 zł, 200 zł przekazujesz fundacji.

Organizacje, którym możesz w ten sposób pomóc, to Jeżurkowo, Dziko i Sendzimir. Opis ich działalności znajdziesz na tej stronie.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać?

Otrzymanie premii wiąże się jeszcze z kilkoma drobnymi wymogami. Jeśli chcesz, by bank wypłacił Ci nagrodę, musisz pamiętać o kilku szczegółach:

  • W formularzu rejestracyjnym zaznacz wszystkie 4 zgody oraz oświadczenia (są to: akceptacja regulaminu, zgoda na przetwarzanie danych oraz na wymianę informacji między bankiem a organizatorem).
  • Zadbaj o to, by dane we wniosku o konto były identyczne z tymi, które podałeś w formularzu rejestracyjnym.
  • Pamiętaj, że transakcje bezgotówkowe w tej promocji to płatności dokonane kartą debetową w sklepach stacjonarnych i internetowych, jak również mobilne płatności zbliżeniowe (Google Pay, Apple Pay). Bank nie uzna jednak płatności Blik, transakcji internetowych wykorzystujących zewnętrzne systemy płatności (PayU, Przelewy 24, Dotpay czy Blue Media) oraz transakcji oznaczonych niektórymi kodami MCC (ich listę znajdziesz w regulaminie).
  • Wpływem, który będzie uznany w promocji, może być każdy wpływ na Konto Otwarte na Ciebie z wyjątkiem: wpłat gotówkowych, przelewów z innych kont tego samego uczestnika w BNP Paribas / BGŻOptima, środków pochodzących z rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank. Najprościej będzie wykonać przelew ze swojego konta w innym banku.
  • Na dzień wypłaty każdej z nagród musisz być posiadaczem aktywnego Konta Otwartego na Ciebie, karty debetowej i mieć dostęp do bankowości elektronicznej.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z możliwością wyboru karty

Podstawowy rachunek w ofercie BNP Paribas - Konto Otwarte Na Ciebie - prowadzony jest bezpłatnie i wyróżnia się na rynku aż trzema kartami debetowymi, które możesz wybrać w zależności od Twoich potrzeb. Możesz więc zamówić: warunkowo darmową Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat dla kupujących przez Internet (6 zł/miesiąc) oraz – dla podróżników – Kartę Otwartą na Świat (10 zł/miesiąc). Więcej o poszczególnych kartach piszemy w tej analizie, zaś poniżej prezentujemy najważniejsze parametry konta:

Podsumowanie

Połączenie promocji z akcją charytatywną – tak w skrócie można by określić najnowszą ofertę specjalną przygotowaną przez BNP Paribas. Za spełnienie w sumie prostych warunków - wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą i zapewnienie wpływów na rachunek - możemy otrzymać 300 zł w gotówce i podzielić się nagrodą z wybraną fundacją (lub też nie podzielić – wybór należy do nas).

BNP Paribas przyzwyczaił nas już do ciekawych promocji, jednak ta akcja wyróżnia się zdecydowanie zarówno na tle pozostałych ofert specjalnych banku, jak i na tle akcji przygotowanych przez konkurencję. Jeśli więc spodobały Ci się jej warunki, pamiętaj, że o nagrody będzie mogło powalczyć jedynie 2000 osób, które najszybciej zarejestrują swój udział w promocji.

Słowem, nie zwlekaj i przystąp do akcji jak najszybciej.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Przelew dla przyrody”

O banku

Bank BNP Paribas jest instytucją uniwersalną z długą historią, której obecny kształt to efekt połączenia Banku Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas oraz Raiffesen Polbanku, do którego doszło w latach 2015-2018. Bank jest częścią grupy BNP Paribas. Misją BNP Paribas Bank Polska jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

Czytaj więcej

Komentarze