2,7% przez 3 miesiące na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

2,7% przez 3 miesiące na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Bank Millennium raz jeszcze oferuje podwyższone oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit. Tym razem na poziomie 2,7% w skali roku. Tradycyjnie już propozycja dotyczy dla nowych środków, które będą pracowały na tym poziomie przez 3 miesiące. Maksymalna kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem wynosi 100 tys. zł.

Musisz posiadać Konto 360°

Podwyższone oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit przysługuje wyłącznie klientom Banku Millennium, którzy posiadają Konto 360° lub Konto 360° Student.

Rachunek ten może być zupełnie bezpłatny, jeśli wykażesz się umiarkowaną aktywnością - zapewnisz wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonasz przynajmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem. Więcej o Koncie 360° przeczytasz w naszej analizie.

Atrakcyjne oprocentowanie przez 3 miesiące

Podwyższone oprocentowanie na poziomie 2,7% w skali roku możesz uzyskać dla kwot do 100 tys. zł. Będzie ono obowiązywało przez 92 dni, licząc od daty wpływu "nowych środków". Oszczędności powyżej tej kwoty oprocentowane są na poziomie 1,4%. Z oferty możesz skorzystać do 20 lipca 2019 r.

Promocyjnemu oprocentowaniu podlegają wyłącznie nowe środki. Stanowią one nadwyżkę ponad saldo środków zgromadzonych na wszystkich Twoich rachunkach i lokatach w Banku Millennium 25 maja 2019 r.

A co z oszczędnościami, które nie spełniają warunku nowych środków? One są oprocentowane standardowo, czyli od 0,6% do 1,1% w skali roku.

Szczegółowe informacje o Koncie Oszczędnościowym Profit zebraliśmy w naszej analizie tego rachunku. Wniosek o konto możesz złożyć na .

Czy korzystanie z poprzedniej edycji wyklucza z promocji?

Odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: nie, nie wyklucza. To bardzo duży plus oferty Banku Millennium, który pozwala nieustająco cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem. Ważne, by na Koncie Oszczędnościowym Profit znalazły się “nowe środki”, czyli nadwyżka ponad to, co posiadałeś na wszystkich swoich rachunkach w Millennium na dzień weryfikacji salda w aktualnej edycji promocji.

Jeśli posiadasz Konto Oszczędnościowe Profit jako rachunek wspólny, to pamiętaj, że przy wyliczaniu salda dla nowych środków liczą się środki zgromadzone w Banku Millennium przez wszystkich współposiadaczy.

Regulamin XIV edycji znajdziesz tutaj.

Pochwalamy konsekwencję

Bank Millennium należy do tych banków, które przyzwyczaiły nas już do cyklicznego uruchamiania ofert specjalnych dotyczących podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Ktoś mógłby narzekać, że proponowane odsetki nie są w czołówce ofert dostępnych na rynku, ale należy docenić brak wykluczenia uczestników poprzednich edycji oraz regularność działań Millennium. Przeglądając nasz ranking kont oszczędnościowych, przekonasz się, że w innych bankach promocyjne oferty często są jednorazowe lub dotyczą niewielkich kwot (np. do 20 tys. zł).

Bank Millennium pozwala cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem do 100 tys. zł i oczekuje jedynie, by były to "nowe środki". Dla zmaksymalizowania zysków podpowiadamy dwa rozwiązania. Pierwsze - tuż przed zakończeniem okresu obowiązywania promocji wycofanie pieniędzy z Banku Millennium, przekazanie ich do innego banku, by po kilku dniach mogły powrócić do Millennium jako "nowe środki". Druga opcja - przelanie pieniędzy do innego banku (np. do Getin Banku, który oferuje 3,2% w skali roku dla kwot do 400 tys. zł), by tam skorzystać z promocji i powrót z nimi do Millennium, gdy w innym banku przestaną obowiązywać preferencyjne warunki. Dzięki temu Twoje pieniądze będą cały czas generowały wysokie zyski z odsetek.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.