Konto Oszczędnościowe Profit w Millennium ponownie na 2,7% przez 3 miesiące

Konto Oszczędnościowe Profit w Millennium ponownie na 2,7% przez 3 miesiące

Bank Millennium nie ustaje w promowaniu swojego rachunku oszczędnościowego i po raz kolejny odnawia ofertę podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit. Podobnie jak w poprzedniej edycji możesz teraz zyskać oprocentowanie na poziomie 2,7% dla nowych środków przez 3 miesiące. Z oferty możesz skorzystać do 25 maja 2019 r.

Tylko dla posiadaczy Konta 360°

Podwyższone oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit przysługuje wyłącznie klientom Banku Millennium, którzy posiadają Konto 360° lub Konto 360° Student.

Rachunek ten może być zupełnie bezpłatny, jeśli wykażesz się pewną umiarkowaną aktywnością - zapewnisz wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz wykonasz przynajmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem. Więcej o tym koncie przeczytasz w naszej analizie.

2,7% przez 3 miesiące

Podwyższone oprocentowanie na poziomie 2,7% w skali roku możesz uzyskać dla kwot do 100 tys. zł na 92 dni. Oszczędności powyżej tej kwoty oprocentowane są na poziomie 1,4%.

Podwyższonemu oprocentowaniu podlegają wyłącznie nowe środki. Stanowią one nadwyżkę ponad saldo środków zgromadzonych na wszystkich Twoich rachunkach i lokatach w Banku Millennium dnia 30 marca 2019 r.

Co się stanie, gdy Twoje oszczędności nie spełnią warunku nowych środków? Wówczas podlegać będą one oprocentowaniu standardowemu, które wynosi od 0,6% do 1,1% w skali roku.

Szczegółowe informacje o Koncie Oszczędnościowym Profit zebraliśmy w naszej analizie tego rachunku. Wniosek o konto możesz złożyć na .

A co, jeśli korzystałeś z poprzedniej edycji?

Dużym plusem oferty Banku Millennium jest to, że skorzystanie z jej poprzednich edycji nie pozbawia Cię prawa do uzyskania podwyższonego oprocentowania w kolejnych jej odsłonach. Ważne tylko, byś przelał na swoje konto oszczędnościowe “nowe środki”, czyli nadwyżkę ponad to, co posiadasz na wszystkich swoich rachunkach w Millennium na dzień weryfikacji salda w XIII edycji.

Jeśli posiadasz Konto Oszczędnościowe Profit jako rachunek wspólny, to pamiętaj, że przy wyliczaniu salda dla nowych środków liczą się środki zgromadzone przez wszystkich współposiadaczy.

Regulamin XIII edycji znajdziesz tutaj.

Cykliczna oferta to obecnie duży plus

Bank Millennium zdążył nas już przyzwyczaić, że cyklicznie przedstawia ofertę specjalną, w której możesz zyskać podwyższone oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit. Choć odsetki na poziomie 2,7% nie należą do czołówki najatrakcyjniejszych propozycji na rynku (ale i też zdecydowanie wybijają się ponad przeciętną), warto spojrzeć na tę akcję łaskawszym okiem. Mimo że w niektórych bankach możesz zyskać wyższy procent, to zazwyczaj są to albo oferty jednorazowe, albo dotyczą dość niskich kwot (np. do 20 tys. zł). Możesz się o tym przekonać, przeglądając nasz ranking kont oszczędnościowych.

Bank Millennium zezwala z kolei swoim klientom na ponowne uzyskanie podwyższonych odsetek, pod warunkiem, że na ich rachunkach znowu znajdą się „nowe środki”. Możesz więc po zakończeniu okresu promocyjnego oprocentowania poszukać lepszej oferty w innym banku jako „nowy klient” (np. konkurencyjną ofertę Konta Oszczędnościowego na 3,4% w Getin Banku), a kiedy tam ustaną preferencyjne warunki – wrócić do Millennium z „nowymi-starymi” środkami. W ten sposób Twoje oszczędności będą niemal nieustannie pracować na wyższe odsetki.

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.