Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

Konto Oszczędnościowe Profit w Millennium ponownie na 2,7% przez 3 miesiące

Konto Oszczędnościowe Profit w Millennium ponownie na 2,7% przez 3 miesiące
Spis treści

Tylko dla posiadaczy Konta 360°

Podwyższone oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit przysługuje wyłącznie klientom Banku Millennium, którzy posiadają Konto 360° lub Konto 360° Student.

Rachunek ten może być zupełnie bezpłatny, jeśli wykażesz się pewną umiarkowaną aktywnością - zapewnisz wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz wykonasz przynajmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem. 

2,7% przez 3 miesiące

Podwyższone oprocentowanie na poziomie 2,7% w skali roku możesz uzyskać dla kwot do 100 tys. zł na 92 dni. Oszczędności powyżej tej kwoty oprocentowane są na poziomie 1,4%.

Podwyższonemu oprocentowaniu podlegają wyłącznie nowe środki. Stanowią one nadwyżkę ponad saldo środków zgromadzonych na wszystkich Twoich rachunkach i lokatach w Banku Millennium dnia 30 marca 2019 r.

Co się stanie, gdy Twoje oszczędności nie spełnią warunku nowych środków? Wówczas podlegać będą one oprocentowaniu standardowemu, które wynosi od 0,6% do 1,1% w skali roku.

Szczegółowe informacje o Koncie Oszczędnościowym Profit zebraliśmy w naszej analizie tego rachunku. Wniosek o konto możesz złożyć na .

A co, jeśli korzystałeś z poprzedniej edycji?

Dużym plusem oferty Banku Millennium jest to, że skorzystanie z jej poprzednich edycji nie pozbawia Cię prawa do uzyskania podwyższonego oprocentowania w kolejnych jej odsłonach. Ważne tylko, byś przelał na swoje konto oszczędnościowe “nowe środki”, czyli nadwyżkę ponad to, co posiadasz na wszystkich swoich rachunkach w Millennium na dzień weryfikacji salda w XIII edycji.

Jeśli posiadasz Konto Oszczędnościowe Profit jako rachunek wspólny, to pamiętaj, że przy wyliczaniu salda dla nowych środków liczą się środki zgromadzone przez wszystkich współposiadaczy.

Regulamin XIII edycji znajdziesz tutaj.

Cykliczna oferta to obecnie duży plus

Bank Millennium zdążył nas już przyzwyczaić, że cyklicznie przedstawia ofertę specjalną, w której możesz zyskać podwyższone oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit. Choć odsetki na poziomie 2,7% nie należą do czołówki najatrakcyjniejszych propozycji na rynku (ale i też zdecydowanie wybijają się ponad przeciętną), warto spojrzeć na tę akcję łaskawszym okiem. Mimo że w niektórych bankach możesz zyskać wyższy procent, to zazwyczaj są to albo oferty jednorazowe, albo dotyczą dość niskich kwot (np. do 20 tys. zł). Możesz się o tym przekonać, przeglądając nasz ranking kont oszczędnościowych.

Bank Millennium zezwala z kolei swoim klientom na ponowne uzyskanie podwyższonych odsetek, pod warunkiem, że na ich rachunkach znowu znajdą się „nowe środki”. Możesz więc po zakończeniu okresu promocyjnego oprocentowania poszukać lepszej oferty w innym banku jako „nowy klient” (np. konkurencyjną ofertę Konta Oszczędnościowego na 3,4% w Getin Banku), a kiedy tam ustaną preferencyjne warunki – wrócić do Millennium z „nowymi-starymi” środkami. W ten sposób Twoje oszczędności będą niemal nieustannie pracować na wyższe odsetki.