Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: Orange Finanse

Konto Osobiste w Orange Finanse

Konto Osobiste w Orange Finanse
Źródło: strona Orange Finanse
Ocena:
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

Pełna analiza Konta Osobistego w Orange Finanse


Najważniejsze parametry

Konto Osobiste w Orange Finanse charakteryzuje się niskimi opłatami i korzystnymi dodatkowymi usługami. Poniżej przedstawiamy najbardziej istotne koszty związane z tym kontem:

Dodatkowe atuty

Posiadacze Konta Osobistego w Orange Finanse mogą także skorzystać z następujących usług:

  • BLIK - system płatności umożliwiający transakcje w sklepach stacjonarnych i internetowych, przelewy między użytkownikami oraz wypłaty z bankomatów.
  • Google Pay - płatności zbliżeniowe telefonem od Google.
  • Strefa Korzyści – jest to specjalny program zniżek dla klientów Orange Finanse, polegający na tańszych zakupach u partnerów banku (informacje o możliwych zniżkach dostaniemy także na telefon komórkowy, kiedy będziemy w pobliżu danego sklepu) – płacimy w wybranych sklepach kartą do konta i otrzymujemy maksymalnie 760 zł zwrotu od banku z tytułu takiej transakcji.

Konto w Orange Finanse okiem redakcji

Rachunek w Orange Finanse to odpowiedź na oczekiwania osób, które cenią w bankowości mobilne rozwiązania, szybkość i wygodę transakcji. Konto oferuje ciekawą funkcjonalność, jaką są przelewy na telefon i Facebooka, pozwala też na skorzystanie ze zniżek i rabatów w sieciach handlowych współpracujących z bankiem.

Rachunek w Orange Finanse jest obecnie jednym z ciekawszych kont osobistych na rynku, które w dużej mierze bazuje na dokonaniach mBanku. Jeśli jesteś osobą, która w bankowości stawia na nowoczesne i proste rozwiązania, a jednocześnie nie chcesz płacić za konto i kartę, rozważ założenie rachunku w Orange Finanse.

Przydatne dokumenty

  1. Taryfa opłat i prowizji
  2. Regulamin Strefy Korzyści

O banku

Orange Finanse pojawiło się na polskim rynku bankowym w październiku 2014 r. jako efekt współpracy mBanku i sieci Orange (stąd też pełna nazwa banku – „Orange Finanse produkty bankowe dostarcza mBank”). Marka jest połączeniem rozwiązań mobilnych internetowego mBanku i nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych zapewnianych przez Orange.