Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

od początku listopada 2014 r. klienci nie mogą już zakładać rachunku Nordea Ulubione. Powodem jest przejęcie Nordea Bank Polska przez PKO BP.

Ocena redakcji:

Konto osobiste Nordea Ulubione

Konto osobiste Nordea Ulubione
Źródło: strona Nordea Banku

Nordea Ulubione to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w ofercie Nordea Banku. Konto jest skierowane do klientów, którzy poszukują całkowicie darmowego rachunku osobistego. Nordea Bank nie pobiera bowiem opłat za prowadzenie rachunku, obsługę karty, przelewy krajowe, czy też wypłaty środków z bankomatów w kraju i za granicą.

W ramach konta, klient otrzymuje podstawową kartę debetową Visa Electron payWave, która pozwala na realizację płatności zbliżeniowych i umożliwia wypłatę środków w sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych (usługa cashback). Konto Ulubione oferuje podstawową funkcjonalność rachunku bieżącego – nie znajdziesz tu bardziej wymyślnych usług, w stylu programy moneyback, przelewy natychmiastowe, czy systemy premiowe. Nie o to jednak w przypadku tego konta chodzi. Nordea Ulubione to propozycja dla osób, które poszukują prostego i darmowego rachunku osobistego.

Sylwetka Nordea Banku

Nordea Bank należy do największej skandynawskiej grupy finansowej Nordea. Grupa ta posiada łącznie ponad 1400 instytucji w 21 krajach świata oraz zatrudnia ponad 32 000 pracowników. Na polskim rynku Nordea Bank działa od 1 lipca 1999 r. Nordea Bank Polska oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz firm. Bank szczególną wagę przykłada do ludzi. Misją banku jest „stwarzanie możliwości swoim klientom, pracownikom i akcjonariuszom”. W ofercie banku znaleźć można różne rodzaje kont (osobiste, firmowe), lokaty oraz kredyty. Konto Nordea Ulubione jest jedną z nowszych ofert tego banku.

Parametry konta osobistego Nordea Ulubione

Konto Nordea Ulubione, to jeden z niewielu rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych na rynku, który można określić mianem „darmowy”. Oto parametry tego konta osobistego:

Dodatkowe usługi dostępne w ramach konta Nordea Ulubione

Konto Nordea Ulubione jest prostym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym, bez tzw. „bajerów”. W ramach konta możesz jednak skorzystać z kilku dodatkowych produktów finansowych:

  • bezpłatnego rachunku oszczędnościowego Nordea Progres z oprocentowaniem do 1,5% w skali roku;
  • kredytu w rachunku;
Ocena redakcji łącznie:

O banku

Nordea Bank Polska Spółka Akcyjna to były bank z siedzibą w Gdyni, który działał w latach 1999–2014.

Czytaj więcej

Komentarze