Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: Nordea Bank Polska

Konto osobiste Nordea Ulubione

Konto osobiste Nordea Ulubione
Źródło: strona Nordea Banku
Ocena:
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

W ramach konta, klient otrzymuje podstawową kartę debetową Visa Electron payWave, która pozwala na realizację płatności zbliżeniowych i umożliwia wypłatę środków w sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych (usługa cashback). Konto Ulubione oferuje podstawową funkcjonalność rachunku bieżącego – nie znajdziesz tu bardziej wymyślnych usług, w stylu programy moneyback, przelewy natychmiastowe, czy systemy premiowe. Nie o to jednak w przypadku tego konta chodzi. Nordea Ulubione to propozycja dla osób, które poszukują prostego i darmowego rachunku osobistego.

Pełna analiza konta osobistego Nordea Ulubione


Parametry konta osobistego Nordea Ulubione

Konto Nordea Ulubione, to jeden z niewielu rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych na rynku, który można określić mianem „darmowy”. Oto parametry tego konta osobistego:

Sylwetka Nordea Banku

Nordea Bank należy do największej skandynawskiej grupy finansowej Nordea. Grupa ta posiada łącznie ponad 1400 instytucji w 21 krajach świata oraz zatrudnia ponad 32 000 pracowników. Na polskim rynku Nordea Bank działa od 1 lipca 1999 r. Nordea Bank Polska oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz firm. Bank szczególną wagę przykłada do ludzi. Misją banku jest „stwarzanie możliwości swoim klientom, pracownikom i akcjonariuszom”. W ofercie banku znaleźć można różne rodzaje kont (osobiste, firmowe), lokaty oraz kredyty. Konto Nordea Ulubione jest jedną z nowszych ofert tego banku.

Dodatkowe usługi dostępne w ramach konta Nordea Ulubione

Konto Nordea Ulubione jest prostym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym, bez tzw. „bajerów”. W ramach konta możesz jednak skorzystać z kilku dodatkowych produktów finansowych:

  • bezpłatnego rachunku oszczędnościowego Nordea Progres z oprocentowaniem do 1,5% w skali roku;
  • kredytu w rachunku.

O banku

Nordea Bank Polska powstał 1 lipca 1999 r. w wyniku podpisania umowy subskrypcyjno-inwestycyjnej między istniejącym od 1992 r. Bankiem Komunalnym a Grupą Nordea, czyli największą skandynawską instytucją finansową. Nowy bank świadczył usługi z zakresu bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej oraz instytucjonalnej i zarządzania aktywami.