Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

Czekamy na upały! Nawet 350 zł premii za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Czekamy na upały! Nawet 350 zł premii za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Oferowane przez BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie promowane jest nie tylko często, w akcjach z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, ale i w coraz bardziej oryginalny sposób. W poprzedniej akcji premia po części była uzależniona od liczby bramek strzelonych w decydującej fazie mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2020.

Tym razem mamy do czynienia z jeszcze bardziej zaskakującą propozycją. Warunki aktywności ograniczają się do wykonania kilku działań jedynie w jednym miesiącu (w sierpniu), ale o wysokości nagrody zdecyduje... pogoda! Im będzie cieplej, tym wyższy bonus zgarną uczestnicy akcji. Maksymalnie może on wynieść 350 zł. Aby została wypłacona premia w tej wysokości, termometry w Polsce muszą wskazać w Polsce min. 35 st. C.

Na stronie promocji jest oficjalna informacja, że najwyższa temperatura odnotowana w lipcu w Polsce to 35,4 st. C, więc nagroda wyniesie 350 zł!

Przygotowana przez spółkę Hagen promocja "Konto na upały" potrwa do 31 lipca 2021 r., a może krócej, gdyż przyjętych zostanie jedynie 3000 zgłoszeń. Nagrodę otrzymasz już we wrześniu.

Kilka słów o temperaturze

Zanim przejdziemy do opisu działań związanych z samym rachunkiem objętym opisywaną akcją, przedstawmy zasady ustalania premii zawarte w regulaminie promocji:

Nagrodę stanowi nagroda pieniężna o maksymalnej wysokości 350 zł („Nagroda”). Wysokość nagrody uzależniona jest od najwyższej temperatury powietrza mierzonej w Polsce w lipcu 2021 r. zgodnie z informacją otrzymaną od Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego. Temperatura mierzona jest na stacjach synoptycznych zgodnie ze standardami międzynarodowymi, a lokalizacje stacji można zobaczyć na stronie w postaci mapy.

dalej podany jest przykład:

Jeżeli w lipcu najwyższa temperatura powietrza będzie wynosić 28.1 stopni Celsjusza to Nagrodę stanowić będzie nagroda pieniężna w wysokości 281 zł. Jeżeli w lipcu najwyższa temperatura powietrza będzie wynosić 31.5 stopni Celsjusza, to Nagrodę stanowić będzie nagroda pieniężna w wysokości 315 zł.

12 miesięcy karencji

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie, z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku, oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są strony umowy ramowej z bankiem.

Tylko miesiąc aktywności

Jak wspomnieliśmy, regulamin nie stawia uczestnikom promocji wyśrubowanych wymagań; wystarczy aktywne korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie w sierpniu, by zdobyć premię gotówkową.

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2021 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków). Na tym etapie musisz:

  • zaakceptować regulamin akcji;
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.
Krok 2
Krok 2

Także do 31 lipca 2021 r. skorzystaj z linka, który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Krok 3
Krok 3

Do 14 sierpnia 2021 r.:

  • w systemie Autenti podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty, korzystając z unikalnego kodu otrzymanego w wiadomości SMS;
  • nadaj PIN do karty.
Krok 4
Krok 4

W sierpniu:

  • wykonaj min. 2 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji GOmobile;
  • zrealizuj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł;
  • wykonaj min. 2 transakcje za pomocą aplikacji Google Pay lub Apple Pay;
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Krok 5
Krok 5

Wiadomość o przyznaniu Ci nagrody otrzymasz do 20 września 2021 r.

Skorzystaj z załączonego linka i zaloguj się na bezpiecznej stronie internetowej. Znajdziesz tam miejsce na podanie numeru Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przesłana premia. Masz na to czas do 26 września 2021 r.

Nagroda
Nagroda

Nagroda zostanie wysłana na Twoje Konto Otwarte na Ciebie do 30 września 2021 r.

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są przejrzyste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że z otrzymanej premii nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Gdybyś nie wskazał w terminie numeru konta, na które ma być przekazana należna Ci premia, nie stanie się nic strasznego. Możesz to zrobić później, kontaktując się z organizatorem, wysyłając wiadomość na adres e-mail: [email protected]. Ostateczny termin na podanie numeru rachunku to 27 lipca 2022 r.

Transakcje kartą

Jako spełniające warunki regulaminu uznane zostaną wszelkie płatności kartą za towary i usługi, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i internetowych.

Niedozwolone są jednak transakcje dokonywane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz w miejscach oznaczonych kodami MCC, które są wymienione w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Podkreślmy, że wspomniane wyżej ograniczenia nie dotyczą Apple Pay i Google Pay. Tego typu płatności spełniają wymogi regulaminu.

Płatności mobilne

Zwracamy uwagę, że oprócz "standardowych" transakcji bezgotówkowych musisz obowiązkowo wykonać minimum 2 płatności mobilne z użyciem Apple Pay lub Google Pay.

Nie ma przeszkód, byś zrealizował wymagania dotyczące operacji bezgotówkowych jedynie z wykorzystaniem jednej z tych aplikacji.

Przelewy

Warunki regulaminu spełni każdy przelew wykonany w bankowości elektronicznej, o ile nie będzie natychmiastowym ani dokonanym za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Wpływ na rachunek

Pod tym względem nie ma specjalnych wymagań. Niedozwolone są jedynie wpłaty gotówkowe, przelewy z innych kont uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (również pod marką GOonline) oraz rachunków kredytowych służących do obsługi zobowiązań zaciągniętych w BNP Paribas lub w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Najłatwiej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego rachunku osobistego w innym banku.

Darmowe konto osobiste w BNP Paribas

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu. Wiedz jednak, że od sierpnia ta opłata wyniesie 5 zł i wymagane będą już 3 transakcje miesięcznie.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Czekamy na upały

Biorąc udział w promocji "Konto na upały", nie musisz się martwić długim okresem aktywności. Wszystkie niezbędne działania możesz zrealizować w 1-2 dni. Pogoda stanęła na wysokości zadania i na jednej ze stacji pomiarowych słupek rtęci powędrował do poziomu 35,4 st. C, więc 350 zł masz gwarantowana. I to już we wrześniu!

A gdyby tak sięgnąć po więcej?

Jak zapewne zauważyłeś, BNP chętnie promuje swój rachunek osobisty, ale akcjami specjalnymi banku objęte są również inne produkty. Sprawdź, ile możesz zyskać, korzystając z innych okazji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin "Konto na upały"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.