Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

320 zł premii pieniężnej za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

320 zł premii pieniężnej za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Jak to zwykle w przypadku akcji BNP Paribas bywa, nie warto zwlekać z udziałem. Najnowsza oferta promocyjna, której organizatorem tradycyjnie jest spółka Ad Astra, potrwa do 6 października 2019 r. lub do osiągnięcia liczby 3000 rejestracji.

Tylko „nowy klient”, czyli kto…?

Tym, co ostatnio wyróżnia promocje Konta Otwartego na Ciebie, są stosunkowo łagodne warunki uczestnictwa. Do akcji mogą co prawda przystąpić wyłącznie nowi klienci, ale mowa tu o osobach, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku osobistego w okresie zaledwie 9 miesięcy poprzedzających rejestrację w promocji (wykluczenie dotyczy także współposiadaczy).

Wymagana jest też pełnoletniość, pełna zdolność do czynności prawnych, polskie obywatelstwo i dowód osobisty, który będzie niezbędny do złożenia internetowego wniosku o konto.

150 zł + 170 zł, czyli w sumie 320 zł

Przypominamy: premia to aż 320 zł w gotówce. Wypłacana jest ona w 2 ratach – 150 i 170 zł. Co trzeba zrobić, by otrzymać tak wysoką nagrodę?

Przepis na premię

Poniżej szczegółowa instrukcja:

Krok 1
Krok 1

Do 6 października 2019 r. (pamiętaj o limicie rejestracji!) wypełnij i wyślij formularz rejestracyjny dostępny na specjalnej stronie promocji.

Krok 2
Krok 2

Również do 6 października 2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Musisz to zrobić za pośrednictwem linka, który wyświetli się na ekranie natychmiast po wysłaniu formularza (ew. skorzystaj z linka otrzymanego w wiadomości e-mail).

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej 14 października 2019 r. zawrzyj umowę w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS. Kartę otrzymasz kurierem. Pamiętaj o nadaniu PIN-u!

Krok 4
Krok 4

W październiku 2019 r. wykonaj jedną lub kilka transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 500 zł.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz pierwszą część premii – 150 zł.

Krok 5
Krok 5

Do 21 listopada 2019 r. otrzymasz wiadomość o przyznaniu 150 zł, w której znajdziesz link i kod umożliwiający logowanie na stronie organizatora.

Do 25 listopada 2019 r. podaj po zalogowaniu numer swojego Konta Otwartego na Ciebie, na które ma wpłynąć premia.

Nagroda
Nagroda

150 zł otrzymasz najpóźniej 30 listopada 2019 r.

Krok 6
Krok 6

W każdym z miesięcy listopad i grudzień 2019 r. spełnij warunki uzyskania drugiej części premii – 170 zł:

  • wykonaj jedną lub kilka transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 500 zł oraz
  • zapewnij wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Do 20 stycznia 2020 r., otrzymasz wiadomość o przyznaniu 170 zł, a samą nagrodę, również przelewem na konto, do 31 stycznia 2020 r.

Otrzymanie drugiej części nagrody (170 zł) jest możliwe jedynie pod warunkiem uzyskania pierwszej (150 zł). Całkowita wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Uwaga, to ważne!

Oto kilka dodatkowych informacji, których znajomość jest niezbędna do skutecznego ubiegania się o premię:

  • Pamiętaj, by dane we wniosku o konto były identyczne z tymi, które podałeś w formularzu rejestracyjnym.
  • W formularzu wymagane jest zaznaczenie wszystkich 4 zgód i oświadczeń (akceptacja regulaminu, zgoda na przetwarzania danych oraz na wymianę informacji między bankiem a organizatorem).
  • Za transakcję bezgotówkową spełniającą warunek promocji zostanie uznana płatność kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych, jak również mobilna płatność zbliżeniowa (Google Pay, Apple Pay). Wykluczone są płatności Blik, transakcje internetowe wykorzystujące zewnętrzne systemy płatności oraz transakcje oznaczone kodami MCC wskazanymi w regulaminie (m.in. gry hazardowe i przekazy pieniężne).
  • Wpływem, który będzie uznany w promocji, może być każdy wpływ na Konto Otwarte na Ciebie z wyjątkiem: przelewów z innych kont tego samego uczestnika w BNP Paribas / BGŻ Optima, środków pochodzących z rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank oraz wpłat gotówkowych. Najprościej będzie wykonać przelew ze swojego konta w innym banku.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z możliwością wyboru karty

Zapewne interesuje Cię kwestia opłat za rachunek osobisty w BNP Paribas. A skoro tak, to mamy dla Ciebie dobrą informację – konto prowadzone jest za darmo.

Opłata za kartę debetową uzależniona jest natomiast od tego, którą z nich wybierzesz. Do wyboru są 3, każda z innymi możliwościami: warunkowo darmowa Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwartą na eŚwiat dla kupujących przez Internet (6 zł / mies.) oraz – dla podróżników – Karta Otwarta na Świat (10 zł / mies.). Więcej o poszczególnych kartach piszemy w tej analizie, zaś poniżej prezentujemy najważniejsze parametry konta:

Atuty rachunku? Tych wcale nie brakuje: program rabatowy mamBonus, wysoko oceniana aplikacja GOmobile i płatności mobilne, to tylko niektóre z wielu zalet tego konta.

Dodatkowo 400 zł w promocji karty kredytowej

Jest jeszcze czas na wzięcie udziału w promocji z kartą kredytową Mastercard Standard, w której do zgarnięcia jest – uwaga – 400 zł na zakupy w wybranym sklepie (Empik, Allegro, H&M lub RTV EURO AGD).

Nasza rada: jeśli chcesz wziąć udział w obu promocjach, najpierw załóż konto osobiste w ramach opisywanej oferty, a dopiero potem wnioskuj o kartę kredytową. Z doświadczenia wiemy, że taki proces przebiega prościej.

Wysoka premia, mało czasu…

Promocja „Konto na plus” ma wszystko to, co charakterystyczne dla ofert promocyjnych BNP Paribas: łagodne warunki uczestnictwa, limitowaną liczbę kont w ramach oferty (3000 rejestracji) oraz, przede wszystkim, atrakcyjną premię (w tym przypadku aż 320 zł).

Czynności wymagane do uzyskania nagrody na pierwszy rzut oka wydają się skomplikowane, ale to w dużej mierze efekt nagromadzenia wielu terminów ich wykonania. W gruncie rzeczy chodzi o standardowe korzystanie z rachunku – notowanie wpływów i dokonywanie transakcji. Jeśli będziesz regularnie zaglądał na przedstawiony wcześniej harmonogram, nie powinieneś napotkać żadnych przeszkód na swojej drodze po premię.

Pozostaje kwestia limitu promocyjnych wniosków. Jest na to tylko jedna rada – nie zwlekaj!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto na plus"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.