Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 6 października 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Skorzystaj w nowym roku i zgarnij 300 zł premii w BNP Paribas.

320 zł premii pieniężnej za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

320 zł premii pieniężnej za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

BNP Paribas uruchamia kolejną promocję swojego konta osobistego. Nagrodą za otwarcie rachunku i wywiązanie się z warunków aktywności jest tym razem aż 320 zł. Sprawdźmy, czy wartość premii jest proporcjonalna do wysiłku, który trzeba włożyć w jej otrzymanie.

Jak to zwykle w przypadku akcji BNP Paribas bywa, nie warto zwlekać z udziałem. Najnowsza oferta promocyjna, której organizatorem tradycyjnie jest spółka Ad Astra, potrwa do 6 października 2019 r. lub do osiągnięcia liczby 3000 rejestracji.

Tylko „nowy klient”, czyli kto…?

Tym, co ostatnio wyróżnia promocje Konta Otwartego na Ciebie, są stosunkowo łagodne warunki uczestnictwa. Do akcji mogą co prawda przystąpić wyłącznie nowi klienci, ale mowa tu o osobach, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku osobistego w okresie zaledwie 9 miesięcy poprzedzających rejestrację w promocji (wykluczenie dotyczy także współposiadaczy).

Wymagana jest też pełnoletniość, pełna zdolność do czynności prawnych, polskie obywatelstwo i dowód osobisty, który będzie niezbędny do złożenia internetowego wniosku o konto.

150 zł + 170 zł, czyli w sumie 320 zł

Przypominamy: premia to aż 320 zł w gotówce. Wypłacana jest ona w 2 ratach – 150 i 170 zł. Co trzeba zrobić, by otrzymać tak wysoką nagrodę?

Przepis na premię

Poniżej szczegółowa instrukcja:

Drukuj

Otrzymanie drugiej części nagrody (170 zł) jest możliwe jedynie pod warunkiem uzyskania pierwszej (150 zł). Całkowita wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Uwaga, to ważne!

Oto kilka dodatkowych informacji, których znajomość jest niezbędna do skutecznego ubiegania się o premię:

  • Pamiętaj, by dane we wniosku o konto były identyczne z tymi, które podałeś w formularzu rejestracyjnym.
  • W formularzu wymagane jest zaznaczenie wszystkich 4 zgód i oświadczeń (akceptacja regulaminu, zgoda na przetwarzania danych oraz na wymianę informacji między bankiem a organizatorem).
  • Za transakcję bezgotówkową spełniającą warunek promocji zostanie uznana płatność kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych, jak również mobilna płatność zbliżeniowa (Google Pay, Apple Pay). Wykluczone są płatności Blik, transakcje internetowe wykorzystujące zewnętrzne systemy płatności oraz transakcje oznaczone kodami MCC wskazanymi w regulaminie (m.in. gry hazardowe i przekazy pieniężne).
  • Wpływem, który będzie uznany w promocji, może być każdy wpływ na Konto Otwarte na Ciebie z wyjątkiem: przelewów z innych kont tego samego uczestnika w BNP Paribas / BGŻ Optima, środków pochodzących z rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank oraz wpłat gotówkowych. Najprościej będzie wykonać przelew ze swojego konta w innym banku.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z możliwością wyboru karty

Zapewne interesuje Cię kwestia opłat za rachunek osobisty w BNP Paribas. A skoro tak, to mamy dla Ciebie dobrą informację – konto prowadzone jest za darmo.

Opłata za kartę debetową uzależniona jest natomiast od tego, którą z nich wybierzesz. Do wyboru są 3, każda z innymi możliwościami: warunkowo darmowa Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwartą na eŚwiat dla kupujących przez Internet (6 zł / mies.) oraz – dla podróżników – Karta Otwarta na Świat (10 zł / mies.). Więcej o poszczególnych kartach piszemy w tej analizie, zaś poniżej prezentujemy najważniejsze parametry konta:

Atuty rachunku? Tych wcale nie brakuje: program rabatowy mamBonus, wysoko oceniana aplikacja GOmobile i płatności mobilne, to tylko niektóre z wielu zalet tego konta.

Dodatkowo 400 zł w promocji karty kredytowej

Jest jeszcze czas na wzięcie udziału w promocji z kartą kredytową Mastercard Standard, w której do zgarnięcia jest – uwaga – 400 zł na zakupy w wybranym sklepie (Empik, Allegro, H&M lub RTV EURO AGD).

Nasza rada: jeśli chcesz wziąć udział w obu promocjach, najpierw załóż konto osobiste w ramach opisywanej oferty, a dopiero potem wnioskuj o kartę kredytową. Z doświadczenia wiemy, że taki proces przebiega prościej.

Wysoka premia, mało czasu…

Promocja „Konto na plus” ma wszystko to, co charakterystyczne dla ofert promocyjnych BNP Paribas: łagodne warunki uczestnictwa, limitowaną liczbę kont w ramach oferty (3000 rejestracji) oraz, przede wszystkim, atrakcyjną premię (w tym przypadku aż 320 zł).

Czynności wymagane do uzyskania nagrody na pierwszy rzut oka wydają się skomplikowane, ale to w dużej mierze efekt nagromadzenia wielu terminów ich wykonania. W gruncie rzeczy chodzi o standardowe korzystanie z rachunku – notowanie wpływów i dokonywanie transakcji. Jeśli będziesz regularnie zaglądał na przedstawiony wcześniej harmonogram, nie powinieneś napotkać żadnych przeszkód na swojej drodze po premię.

Pozostaje kwestia limitu promocyjnych wniosków. Jest na to tylko jedna rada – nie zwlekaj!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto na plus"

O banku

Bank BNP Paribas jest instytucją uniwersalną z długą historią, której obecny kształt to efekt połączenia Banku Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas oraz Raiffesen Polbanku, do którego doszło w latach 2015-2018. Bank jest częścią grupy BNP Paribas. Misją BNP Paribas Bank Polska jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

Czytaj więcej

Komentarze