Nawet 320 zł od BGŻ BNP Paribas za otwarcie Konta Optymalnego i korzystanie z karty debetowej

Promocja zakończyła się dnia 28 lutego 2019 r.

Nawet 320 zł od BGŻ BNP Paribas za otwarcie Konta Optymalnego i korzystanie z karty debetowej Źródło obrazk: strona promocji

Kolejna propozycja BGŻ BNP Paribas ucieszy tych, którzy dużo i często płacą kartą i na dodatek stawiają na długofalowe relacje z bankiem. W promocji „Konto na miarę” trzeba się bowiem wykazać aktywnością przez cały 2019 r. Tylko wtedy zgarniesz „maksa”, czyli 320 zł. Jeśli później zawnioskujesz o kartę kredytową, to dasz sobie szansę na dodatkowe 400 zł do wydania na Allegro, które są do zdobycia w innej akcji specjalnej.

Nagroda - w sumie nawet 320 zł - jest atrakcyjna i będzie wypłacana w miarę spełniania kolejnych warunków, ale wymaga naprawdę skrupulatności i aktywnego korzystania z karty debetowej. Zacznijmy jednak po kolei - od terminów i osób, które mogą wziąć udział w tej promocji.

Kto i kiedy może wziąć udział?

Akcja „Konto na miarę” potrwa do 28 lutego 2019 r. Jak to w przypadku promocji tego banku bywa, może się skończyć przed czasem, gdyż organizator – spółka Ad Astra – przewidział nagrodzenie tylko 1 500 osób.

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych pod warunkiem, że nie jest już stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy też osób, które w ostatnich 24 miesiącach przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Optymalnego w ramach opisywanej akcji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Jako klienci banku traktowani są też ci, którzy mieli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią banku BGŻ BNP Paribas.

Rejestracja wstępem do aktywności

Po ustaleniu, kto może starać się o nagrodę, nadszedł czas na opisanie działań niezbędnych do jej zdobycia:

 1. Do 28 lutego 2019 r. zarejestruj się na stronie promocji, wypełniając znajdujący się tam formularz.

  Konieczne jest, byś zaznaczył wymagane oświadczenia. Mówią one o akceptacji regulaminu promocji oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BGŻ BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.
 2. Po otrzymaniu na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym linka promocyjnego użyj go i złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.
  Pamiętaj, by dane we wniosku były identyczne z tymi wpisanymi w formularzu rejestracyjnym.
 3. Do 21 marca 2019 r. podpisz za pośrednictwem kuriera umowę ramową w zakresie wymienionych wyżej produktów.

1 x 50 zł + 9 x 30 zł = nawet 320 zł dla Ciebie

Do wyliczenia wysokości premii, którą zgarniesz, przyda się znajomość matematyki lub kalkulator. Na szczęście niemal wszyscy korzystamy ze smartfonów, które wśród wielu przydatnych funkcji mają i tę pozwalającą obliczyć procent określonej sumy. Będzie ona przydatna aż przez 9 miesięcy.

Nagroda nr 1 – 50 zł

Pierwszą nagrodę – 50 zł - otrzymasz za założenie Konta Optymalnego i aktywowanie do 31 marca 2019 r. aplikacji mobilnej GOmobile. Wywiązanie się z tego obowiązku to warunek bezwzględnie konieczny do dalszego udziału w tej akcji specjalnej.
Zwracamy uwagę, że dla telefonów z systemem Android wymagana jest wersja od 5.0 wzwyż, a dla urządzeń z iOS – od 10 w górę.

Nagrody od nr 2 do 10 – premia zależy od Ciebie

Wysokość premii w kolejnych miesiącach będzie zależała od Ciebie. Bank będzie Cię bowiem nagradzał za aktywne korzystanie z karty do Konta Optymalnego. Twoja premia to 3% kwoty transakcji bezgotówkowych, maksymalnie 30 zł w miesiącu. Chcąc zgarnąć pełną pulę, musisz wydawać w każdym miesiącu min. 1 000 zł. Zapłacisz kartą mniej – Twoja nagroda będzie odpowiednio niższa.

I właśnie na tym etapie promocji przyda Ci się wspomniany wyżej kalkulator.

Nagrodę nr 2 otrzymasz za aktywne korzystanie z karty w kwietniu, premię nr 3 – za maj, i tak dalej, aż do nagrody nr 10, która przypadnie Ci za transakcje kartą w grudniu 2019 r.

Sama aktywność w korzystaniu z karty niestety nie wystarczy. Musisz jeszcze pamiętać, by w każdym z miesięcy od kwietnia do grudnia 2019 r. wykonać min. 3 przelewy aplikacją mobilną GOmobile.
Uwaga: niedozwolone są przelewy natychmiastowe i te wykonane w systemach płatności internetowych tj.: PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media oraz w systemie płatności mobilnych BLIK.

Na szczęście bank dopuszcza możliwość, że w którymś z miesięcy trwania akcji „Konto na miarę” nie wywiążesz się z tego obowiązku. Nie pozbawi Cię to prawa do dalszego w niej udziału. Po prostu za ten miesiąc, w którym nie wykonałeś operacji w aplikacji GOmobile, nie otrzymasz premii.

Informacja o premii

Sposób weryfikacji prawa do otrzymania nagrody niestety nie jest prosty do ogarnięcia. Bank nie będzie tego robił co miesiąc, ale co trzy miesiące. Będziesz więc otrzymywał zbiorczą informację i wypłata premii będzie też dotyczyła ostatniego „okresu rozliczeniowego”.

Oto, jak wygląda „kalendarz weryfikacji”, czyli kiedy otrzymasz wiadomość o nagrodach na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji:

 • 17 kwietnia 2019 roku bank poinformuje Cię o przyznaniu Ci nagrody nr 1, czyli tej w wysokości 50 zł;
 • 16 lipca 2019 roku spodziewaj się informacji dotyczącej nagród od nr 2 do 4 (za kwiecień, maj i czerwiec). Ich maksymalna wysokość to 90 zł;
 • 16 października 2019 roku powinieneś otrzymać wiadomość nt. nagród od nr 5 do 7 (za lipiec, sierpień, wrzesień). Ich maksymalna wysokość to też 90 zł;
 • 15 stycznia 2020 roku bank poinformuję Cię o nagrodach od nr 8 do 10 (za październik, listopad, grudzień). Ich maksymalna wysokość to również 90 zł.

Wypłata nagrody

Bonus trafi na Twoje Konto Optymalne do końca miesiąca, w którym zostaniesz poinformowany o jego wysokości. Aby tak się stało, konieczne jest, byś powiadomił organizatora akcji o numerze Konta Optymalnego, które otworzyłeś, uczestnicząc w tej akcji.

Musisz to zrobić tylko raz w chwili, gdy zostaniesz poinformowany o przyznaniu Ci nagrody nr 1. Wraz z tą informacją otrzymasz także link, który zaprowadzi Cię do specjalnej, zabezpieczonej strony. To na niej wpisz numer rachunku, na który mają być przelane pieniądze. Musisz to zrobić do 25 kwietnia 2019 r.

Gdybyś nie dopełnił tego obowiązku, należna Ci premia pozostanie w rękach organizatora.

Podobnie jak w innych tego typu akcjach nie musisz się martwić rozliczeniem z fiskusem. Nagroda nie podlega opodatkowaniu.

O tym musisz pamiętać

Po pierwsze, do chwili wypłaty ostatniej nagrody nie możesz rozwiązać umowy Konta Optymalnego i wydanej do niego karty. Nie możesz też zrezygnować z korzystania z bankowości elektronicznej.

Kolejna istotna kwestia dotyczy rozumienia przez bank transakcji bezgotówkowych, które dadzą Ci prawo otrzymania 3% zwrotu wydatków.

W myśl regulaminu są nimi operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych, w tym także te dokonywane bez fizycznego przedstawienia „plastiku”, np. transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe. Nie mogą to być jednak operacje Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu. Chodzi m.in. o transakcje w kasynach i zakładach bukmacherskich, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Konto Optymalne – co warto wiedzieć

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to tani i prosty w obsłudze rachunek osobisty, w którym każdy znajdzie przydatne dla siebie funkcjonalności. Jego prowadzenie i obsługa karty debetowej są bezpłatne. Bez prowizji wypłacisz środki z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash.

Warto wiedzieć, że z Kontem Optymalnym wiąże się szeroki wachlarz nowoczesnych metod płatności oraz program rabatowy mamBonus.

Więcej informacji na temat Konta Optymalnego znajdziesz w naszej analizie tego rachunku.

Aktywni i konsekwentni zyskają najwięcej

Takiej kumulacji nagród dawno nie było. Wykazując się aktywnością w korzystaniu z produktów BGŻ BNP Paribas, możesz w sumie zgarnąć nawet 720 zł! 320 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków opisywanej akcji. Natomiast dodatkowe 400 zł w bonach na Allegro może trafić w Twoje ręce, jeśli jako klient BGŻ BNP Paribas zawnioskujesz o kartę kredytową i będziesz z niej aktywnie korzystał przez 4 miesiące. Szczegóły na ten temat znajdziesz w naszym artykule. Pamiętaj tylko, aby najpierw przystąpić do promocji Konta Optymalnego, a dopiero potem - do akcji z kartą kredytową.

Fakt, przyznajemy, że obie promocje wymagają nieco wysiłku, dużych wydatków kartą i konsekwentnego działania przez kilka miesięcy. Czy wysoka nagroda łączna – 720 zł – nie jest jednak dostateczną zachętą? Przecież bank nie wymaga cudów. Oczekuje „jedynie”, byś za swoje zakupy płacił jego kartami płatniczymi. Nie stawia też specjalnych wymagań co do przelewów w aplikacji mobilnej GOmobile. Nie ma więc przeszkód, by na Konto Optymalne przelać z innego banku nieco większą kwotę, powiedzmy 1 200 zł, by wystarczyło i na płatności kartą (ponad 1 000 zł) i na 3 przelewy w aplikacji mobilnej, dzięki, którym „nadwyżka” wróci na Twoje konto w obecnym banku.

To tylko nasza sugestia. Od Ciebie zależy, czy z niej skorzystasz i jak wielką premię uzyskasz.

Z ostatniej chwili

 • 26.04.2019 11:35

  Ostatnie dni przyniosły kilka przykrych informacji dla oszczędzających - zniknęły atrakcyjne lokaty i promocja konta oszczędnościowego.

 • 25.04.2019 14:49

  Za podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z BNP Paribas możesz otrzymać 14 dni bezpłatnego korzystania z XOXO WiFi.

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.