Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 450 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

300 zł w gotówce + 100 zł do H&M za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + 7,1% na lokacie

300 zł w gotówce + 100 zł do H&M za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + 7,1% na lokacie
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem akcji „Konto na lata” jest firma Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej współorganizatorem.

Promocja potrwa do 31 lipca 2022 roku lub do wyczerpania puli nagród, obowiązuje limit 5000 rejestracji. W ramach tej akcji do zdobycia jest w sumie 300 zł w gotówce (premia będzie wypłacona w 2 transzach: 50 zł + 250 zł) oraz e-karta upominkowa o wartości 100 zł na zakupy w H&M.

Czy masz szansę na premię?

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są stroną umowy ramowej z bankiem.

Jak zdobyć gotówkę i bon do H&M?

Jeśli przygotowane przez organizatora nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2022 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 lipca 2022 r. skorzystaj z linka, który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i usługami bankowości elektronicznej.

Koniecznie podaj te same dane osobowe i kontaktowe co w formularzu!

Krok 3
Krok 3

Do 15 sierpnia 2022 r.:

  • Podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikacja tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji.
  • Nadaj PIN do karty (najlepiej jest to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą).
Krok 4
Krok 4

W sierpniu:

  • zrealizuj choć 1 transakcję Blikiem;
  • zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 500 zł.
Krok 5
Krok 5

Do 21 września 2022 r. organizator prześle Ci na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu Ci nagrody za założenie rachunku i aktywność w sierpniu. W wiadomości znajdziesz link do bezpiecznej strony internetowej. Skorzystaj z niego i do 26 września 2022 r. podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

Nagroda
Nagroda

Za spełnienie tych prostych warunków do 30 września 2022 r. otrzymasz 50 zł w gotówce oraz e-kartę upominkową o wartości 100 zł do H&M.

Pieniądze wpłyną na Twoje nowo otwarte konto, a voucher zostanie przesłany sms-em na podany przez Ciebie numer telefonu.

Krok 6
Krok 6

We wrześniu, październiku i w listopadzie 2022 r. (w każdym z tych miesięcy):

  • zrealizuj w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile przelewy na łączną kwotę min. 300 zł;
  • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Nagrodę za 3 miesiące aktywności otrzymasz na Konto Otwarte na Ciebie do 31 grudnia 2022 r.

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są proste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że z otrzymanej premii nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej premii cząstkowej w promocji niezbędne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Dla przykładu, jeśli nie spełnisz warunków w sierpniu, pozbawisz się także szansy na bonus za aktywność w kolejnym etapie akcji.

I jeszcze jedno - gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody w wymaganym terminie, to możesz to zrobić później. Ostateczny termin na dopełnienie tego wymogu upływa 29 lipca 2023 r.

Transakcje Blik

Są określone dość zdawkowo - jako transakcje z użyciem kodu Blik generowanego w aplikacji mobilnej. Można to rozumieć jako płatności Blikiem w sklepie. W regulaminie zapisano, że transakcje nie mogą być wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w załączniku. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Wpływy na rachunek

Wymagania regulaminu spełni każde zasilenie ROR-u, które nie będzie pochodziło z Twojego konta prowadzonego w BNP Paribas (także tego, którego jesteś współposiadaczem) lub pod marką GOoptima oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi udzielonych Ci przez BNP Paribas kredytów lub pożyczek. Wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Przelewy

Najprościej będzie, gdy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile zrealizujesz przelew na swój własny rachunek w innym banku. Oczywiście nie ma przeszkód, by odbiorcą był ktoś inny. Niedozwolone są przelewy natychmiastowe oraz te dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, np.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i im podobnych.

E-karty upominkowe do H&M

Voucher do H&M będzie ważny do 31 sierpnia 2024 r. na zasadach określonych w regulaminie. Najważniejsza zasada mówi, że można nim zapłacić w placówkach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym.

Konto Otwarte na Ciebie

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart - w promocji musisz skorzystać z Karty Otwartej na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując min. 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Atrakcyjna lokata

Przy rozważaniach udziału w tej promocji, może przyda Ci się o atrakcyjnie oprocentowanej Lokacie na Nowe Środki.

Warto spróbować

Organizator promocji dotyczących produktów BNP Paribas dba o atrakcyjność proponowanych w nich nagród. Atutami tej akcji są nie tylko wysoka premia, ale i krótki okres karencji (12 miesięcy) oraz nieskomplikowane warunki aktywności, których realizacja nie powinna nikomu sprawić kłopotów.

Co prawda w tej promocji jest więcej nagród niż zazwyczaj (otrzyma je 5000 osób, które najszybciej zarejestrują swój udział), ale i to może się okazać zbyt mało, patrząc na prostotę wymagań i wysokość premii. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto na lata"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.