Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: eurobank

Konto Na co dzień w eurobanku

Konto Na co dzień w eurobanku
Źródło: Źródło: Strona internetowa eurobanku
Ocena:
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

W naszej analizie Konta Na co dzień przyjrzeliśmy się nie tylko najważniejszym opłatom związanym z rachunkiem, ale także jego dodatkowym funkcjonalnościom.

Pełna analiza Konta Na co dzień Eurobanku


Podstawowe parametry

Koszty obsługi rachunku, opłata za kartę debetową, bankomaty czy przelewy to tylko niektóre parametry, na które zwracamy uwagę przy wyborze konta osobistego. W przypadku Konta Na co dzień w eurobanku najważniejsze opłaty przedstawiają się następująco:

Dodatkowe usługi dla posiadaczy Konta Na co dzień

Jeśli założysz Konto Na co dzień w eurobanku, możesz cieszyć się atrakcyjnymi usługami dodatkowymi w ramach tego rachunku:

  • karta multiwalutowa - jeśli posiadasz kartę debetową do konta w złotych, możesz ją podłączyć do rachunku walutowego w euro, dolarach lub funtach i płacić za granicą bez prowizji za przewalutowanie.
  • limit kredytowy w koncie – możesz uzyskać od 1000 zł do 100 000 zł, zaś bank zwróci prowizję za udzielenie limitu, jeśli na rachunek osobisty wpłynie Twoje wynagrodzenie, emerytura lub renta. Korzystając z limitu maksymalnie 10 dni w miesiącu, nie będziesz musiał płacić odsetek;
  • rachunek oszczędnościowy eurobank PROgres z dzienną kapitalizacją odsetek i oprocentowaniem do 1,05%.

Konto Na co dzień okiem redakcji

Konto Na co dzień to nowa propozycja eurobanku. Wprawdzie za prowadzenie tego rachunku bank pobiera sztywną opłatę, to jednak w zamian otrzymujemy bezpłatną kartę debetową, wypłaty z krajowych bankomatów czy przelewy standardowe.

Rachunek może być dobrym rozwiązaniem dla osób starszych, które wolą korzystać z oddziałów banku do wykonywania podstawowych operacji. Dla tych klientów prowadzenie konta jest tańsze - 5 zł po ukończeniu 65 lat, dodatkowo zaś eurobank nie pobiera opłat za przelewy w swoich placówkach. Sporym mankamentem Konta Na co dzień jest jednak brak możliwości wykonywania przelewów walutowych, dlatego jeśli chcemy wysłać pieniądze np. wnukom mieszkającym za granicą, musimy wybrać inny sposób (lub inny bank).

Rachunkiem można również zarządzać przez Internet i aplikację mobilną. Konto Na co dzień to propozycja warta rozważenia.

Przydatne dokumenty

  1. Taryfa opłat i prowizji

O banku

eurobank rozpoczął działalność w Polsce w 2003 r, a dwa lata później stał się częścią grupy finansowej Societe Generale. Bank początkowo specjalizował się w kredytach gotówkowych, potem rozszerzył swoje usługi również o pozostałe usługi finansowe dla osób fizycznych (konta osobiste, produkty oszczędnościowe i inwestycyjne itp.). W 2012 r. został uznany jedną z najsilniejszych marek w Polsce.