Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Ponownie 600 zł premii dla biznesu w Banku Millennium i zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku przez 2 lata

Ponownie 600 zł premii dla biznesu w Banku Millennium i zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku przez 2 lata
Źródło: strona Banku Millennium

Organizatorem promocji dla przedsiębiorców jest Bank Millennium, ale zdobycie pełnej premii (600 zł) wiąże się także z podpisaniem umowy z firmą PayTel, obsługującą terminale płatnicze. Nagroda dzieli się na kilka części:

  • 100 zł od Millennium za samo założenie Konta Mój Biznes,
  • 100 zł za płatności kartą debetową,
  • 100 zł za wpływy na konto i przelewy do ZUS,
  • 300 zł za podpisanie umowy o terminal z PayTel i Millennium (umowa trójstronna) oraz wpływy z tytułu rozliczenia transakcji za pomocą terminala na min. 1000 zł.

Akcja „Konto Mój Biznes z premią 600 zł” trwa do 30 czerwca 2021 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 3000 kont objętych ofertą specjalną.

Dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta

Musisz jednak wiedzieć, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z aktualnej oferty Banku Millenium, automatycznie zostaniesz objęty promocją „Zyskaj z Kontem Dla Biznesu”, która polega na dwuletnim zwolnieniu z prowizji za prowadzenie firmowego ROR-u. Przykładowo, jeśli podpiszesz umowę 10 maja, to od 1 czerwca 2021 r. do 31 maja 2023 r. nie będziesz się musiał martwić spełnianiem warunków umożliwiających uniknięcie standardowej prowizji za konto (obecnie wynosi ona 15 zł miesięcznie).

Niestety, z tego benefitu nie skorzystają osoby, które były stroną umowy dowolnego rachunku rozliczeniowego w złotych dla klientów biznesowych w okresie od dnia 1 stycznia 2020 r. do dnia 31 grudnia 2020 r.

I jeszcze jedna ważna informacja – akcja „Zyskaj z Kontem Dla Biznesu” jest prowadzona do odwołania. Oznacza to, że bank może ją zamknąć w dowolnym momencie, a o jej zakończeniu poinformuje z tygodniowym wyprzedzeniem na swojej stronie internetowej.

Kto może skorzystać z najnowszej okazji?

Akcja „Konto Mój Biznes z premią 600 zł skierowana jest do przedsiębiorców, rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG. Do promocji możesz przystąpić pod warunkiem, że w okresie 12 miesięcy przed datą startu niniejszej akcji (1 maja 2021 r.) nie współpracowałeś z Bankiem Millennium (także ze spółką należącą do Grupy Banku Millennium) jako przedsiębiorca.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które kiedyś otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student w jednej z akcji promocyjnych (zarówno organizowanej przez bank, jak i inne podmioty) i rozwiązały lub wypowiedziały umowę o wskazane rachunki osobiste.

Jak zyskać 600 zł premii?

Jak już wspominaliśmy, premia dzieli się na kilka części: 300 zł otrzymasz za założenie Konta Mój Biznes i regularną aktywność, a kolejne 300 zł za korzystanie z terminala płatniczego.

Krok 1
Krok 1

Najdalej do 30 czerwca 2021 r. otwórz Konto Mój Biznes na stronie banku.

Nagroda
Nagroda

Do 15 lipca 2021 r. otrzymasz 100 zł premii za założenie konta.

Krok 2
Krok 2

W lipcu, czerwcu oraz wrześniu 2021 r.

  • wykonaj jednorazowy przelew do ZUS na min. 250 zł ORAZ
  • zapewnij wpływ w wysokości min. 1000 zł na nowo otwarte konto.

Za realizację tych aktywności otrzymasz 100 zł premii. Jeśli jednak w którymś miesiącu nie wywiążesz się z warunków, to – niestety – stracisz prawo do całej nagrody.

Krok 3
Krok 3

Również w lipcu, czerwcu i wrześniu 2021 r. wykonaj kartą wydaną do konta płatności na kwotę min. 500 zł.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz kolejne 100 zł premii.

Krok 4
Krok 4

Do 30 września 2021 r. zawrzyj w placówce Banku Millennium trójstronną umowę najmu terminala płatniczego z bankiem i firmą PayTel.

Krok 5
Krok 5

Również do 30 września 2021 r. zapewnij na Twoje nowe konto wpływ min. 1000 zł z terminala z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 300 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Należne Ci premie - 100 zł, 100 zł i 300 zł otrzymasz do 29 października 2021 r.

Wartość nagród stanowi przychód podatkowy z prowadzonej działalności, który powinieneś rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Zwróć uwagę na kilka szczegółów

Otwierając Konto Mój Biznes, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, tzn. przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz nie odwołaj jej do momentu wypłaty nagrody, czyli do 29 października 2021 r.

Do wpływów spełniających warunki promocji nie zostaną zaliczone przelewy z Twoich rachunków – zarówno osobistych, jak i firmowych.

Pamiętaj też, że nie możesz zamknąć Konta Mój Biznes przed otrzymaniem bonusu – jeśli zrezygnujesz z usług Banku Millennium przed czasem, Twoja premia przepadnie.

Co warto wiedzieć o ofercie Millennium?

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych. Choć bank pobiera prowizję za korzystanie z rachunku, bardzo łatwo jej uniknąć: wystarczy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł. Zwróć jednak uwagę, że uczestnicząc w obecnej promocji, przez dwa lata będziesz bezwarunkowo zwolniony z opłaty za konto.

Inne propozycje

Rozważając założenie rachunku firmowego w Banku Millennium, powinieneś wiedzieć nie tylko o promocji tego konta, ale i innych akcjach specjalnych, które mogą Ci przynieść dodatkowe benefity:

600 zł na „dzień dobry” na rachunku firmowym

600 zł stanowi całkiem konkretny zastrzyk finansowy, zwłaszcza dla małych firm, które dopiero startują na rynku i muszą się liczyć z wieloma wydatkami. Udział w akcji jest korzystny zwłaszcza dla sprzedawców detalicznych, którzy planują instalację terminala, jednak pozostali przedsiębiorcy też nie mogą narzekać. Za spełnienie w sumie prostych warunków (przelewy do ZUS, płatności kartą i wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł), bank nagrodzi ich premią w wysokości 300 zł.

Do tego uczestnicy promocji zyskują pewność, że nawet jeśli dojdzie do zmiany cennika, to i tak przez najbliższe dwa lata bank nie będzie pobierał od nich opłaty za prowadzenie rachunku. Naszym zdaniem w dobie obecnej fali podwyżek jest to solidny argument przemawiający za skorzystaniem z oferty przygotowanej przez Bank Millennium. Jednak wybór – jak zawsze – należy do Ciebie.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zyskaj z Kontem Dla Biznesu”
  2. Regulamin „Konto Mój Biznes z premią 600 zł”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.