Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

1500 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku)

1500 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku)
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem promocji dla przedsiębiorców jest Bank Millennium, ale zdobycie pełnej premii (1500 zł) wiąże się także z podpisaniem umowy z firmą PayTel, obsługującą terminale płatnicze, oraz Millennium Leasing.

Nagroda dzieli się na trzy części:

  • 450 zł za otwarcie konta i aktywne korzystanie z rachunku w ciągu 3 kolejnych miesięcy (3 premie po 150 zł, po jednej za wpływy, transakcje kartą i przelewy do ZUS);
  • 400 zł za podpisanie umowy o terminal z PayTel i Millennium (umowa trójstronna) oraz wpływy z tytułu rozliczenia transakcji za pomocą terminala na min. 1000 zł;
  • 650 zł za podpisanie z Millennium Leasing umowy leasingu na kwotę min. 30 000 zł.

Akcja „Konto Mój Biznes i 1500 zł premii” trwa do 30 listopada 2021 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 5000 kont objętych ofertą specjalną.

Dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta

Musisz wiedzieć, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z aktualnej oferty Banku Millenium, automatycznie zostaniesz objęty promocją „Zyskaj z kontem dla Biznesu”, która polega na dwuletnim zwolnieniu z prowizji za prowadzenie firmowego ROR-u.

Przykładowo, jeśli podpiszesz umowę 10 września, to od 1 października 2021 r. do 30 września 2023 r. nie będziesz się musiał martwić spełnianiem warunków umożliwiających uniknięcie standardowej prowizji za konto (obecnie wynosi ona 20 zł miesięcznie).

Niestety, z tego benefitu nie skorzystają klienci Banku Millennium, którzy byli stroną umowy dowolnego rachunku rozliczeniowego w złotych dla klientów biznesowych w okresie od dnia 1 stycznia 2020 r. do dnia 31 grudnia 2020 r.

I jeszcze jedna ważna informacja – akcja „Zyskaj z kontem dla Biznesu” jest prowadzona do odwołania. Oznacza to, że bank może ją zamknąć w dowolnym momencie, warto więc skorzystać, póki jest okazja.

Kto może skorzystać z najnowszej okazji?

Opisywana promocja jest skierowana jest do przedsiębiorców, rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG.

Do promocji możesz przystąpić pod warunkiem, że w okresie od 1 czerwca 2019 r. do dnia startu niniejszej akcji (1 września 2021 r.) nie współpracowałeś z Bankiem Millennium jako przedsiębiorca.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które kiedyś otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student w jednej z akcji promocyjnych (zarówno organizowanej przez bank, jak i inne podmioty) i rozwiązały lub wypowiedziały umowę o wskazane rachunki osobiste.

Jak zyskać 1500 zł premii?

Jak już wspominaliśmy, premia dzieli się na 3 części: 450 zł otrzymasz za założenie Konta Mój Biznes i aktywność, a kolejne premie za skorzystanie z terminala płatniczego (400 zł) i podpisanie umowy leasingowej (650 zł). Spójrz co musisz zrobić, by zdobyć te bonusy:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 30 listopada 2021 r. otwórz Konto Mój Biznes na stronie banku.

Krok 2
Krok 2

W grudniu 2021 r. oraz w styczniu i lutym 2022 r.:

  • zapewnij wpływ zewnętrzny w wysokości min. 2000 zł na nowo otwarte konto;
  • wykonaj jednorazowy przelew do ZUS na min. 250 ;
  • zrealizuj transakcje kartą debetową do konta na kwotę min. 500 zł.

Za realizację warunków aktywności w każdym z 3 miesięcy otrzymasz w sumie 450 zł premii, po 150 zł za każdy rodzaj operacji.

Krok 3
Krok 3

Do 28 lutego 2022 r. zawrzyj w placówce Banku Millennium trójstronną umowę najmu terminala płatniczego z bankiem i firmą PayTel.

Krok 4
Krok 4

Do 28 lutego 2022 r. zapewnij wpływ na Twoje nowe konto min. 1000 zł z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi na terminalu. Dzięki temu zasłużysz na 400 zł premii.

Krok 5
Krok 5

Jeśli chcesz otrzymać 650 zł za skorzystanie z oferty leasingowej, to także do 28 lutego 2022 r. podpisz z Millennium Leasing umowę leasingową o wartości min. 30 tys. zł.

Nagroda
Nagroda

Należne Ci premie za aktywność (3 x 150 zł) i skorzystanie z terminala (400 zł) otrzymasz łącznie do 31 marca 2022 r.

Natomiast bonus za podpisanie umowy leasingowej wpłynie na Twój rachunek do 31 maja 2022 r.

Zwróć uwagę na kilka szczegółów

Otwierając Konto Mój Biznes, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, tzn. przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz nie odwołaj jej do momentu wypłaty nagrody, czyli do końca marca 2022 r., a nawet do 31 maja 2022 r., jeśli starasz się o bonus za skorzystanie z leasingu.

Do wpływów spełniających warunki promocji nie zostaną zaliczone przelewy z Twoich rachunków – zarówno osobistych, jak i firmowych.

Pamiętaj też, że nie możesz zamknąć Konta Mój Biznes przed otrzymaniem bonusu – jeśli zrezygnujesz z usług Banku Millennium przed czasem, Twoja premia przepadnie.

Wartość nagród stanowi przychód podatkowy z prowadzonej działalności, który powinieneś rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Co warto wiedzieć o ofercie Millennium?

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych. Choć bank pobiera prowizję za korzystanie z rachunku, bardzo łatwo jej uniknąć: wystarczy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł.

Zwróć jednak uwagę, że uczestnicząc w obecnej promocji, przez dwa lata będziesz bezwarunkowo zwolniony z opłaty za konto.

Inne propozycje

Rozważając założenie rachunku firmowego w Banku Millennium, powinieneś wiedzieć nie tylko o promocji tego konta, ale i innych akcjach specjalnych, które mogą Ci przynieść dodatkowe benefity:

1500 zł na „dzień dobry” na rachunku firmowym

1500 zł stanowi całkiem konkretny zastrzyk finansowy, zwłaszcza dla małych firm. Udział w akcji jest korzystny zwłaszcza dla sprzedawców detalicznych planujących instalację terminala POS oraz przedsiębiorców przymierzających się do skorzystania z leasingu. Jednak i pozostali nie powinni narzekać. Za spełnienie trzech różnych, raczej prostych, warunków aktywności bank nagrodzi ich premią w łącznej wysokości 450 zł.

Do tego uczestnicząc w tej promocji, masz pewność, że nawet jeśli dojdzie do zmiany cennika, to i tak przez najbliższe dwa lata bank nie będzie pobierał od Ciebie opłaty za prowadzenie rachunku. Naszym zdaniem w dobie podwyżek jest to solidny argument przemawiający za skorzystaniem z oferty przygotowanej przez Bank Millennium. Jednak wybór – jak zawsze – należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto Mój Biznes i 1500 zł premii”
  2. Regulamin promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.