Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

150 zł w gotówce i 50 zł do Biedronki + nawet 530 zł w pozostałych promocjach Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska

150 zł w gotówce i 50 zł do Biedronki + nawet 530 zł w pozostałych promocjach Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska
Źródło: strona promocji

Zacznijmy od najnowszej akcji, by następnie przypomnieć o innych ofertach specjalnych. Organizatorem II edycji oferty „Konto Jakie Chcę z Bonusem” jest spółka Rankomat, a przystąpić do niej możesz do 21 października 2019 r.

Premia w gotówce + bon zakupowy

Premia za spełnienie warunków tej promocji jest niezwykle okazała. Nie dość, że organizator przyznaje 150 zł w gotówce, to dorzuca jeszcze 50 zł w formie bonu do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Szansę na atrakcyjną nagrodę mają osoby pełnoletnie z polskim obywatelstwem i adresem zamieszkania oraz pełną zdolnością do czynności prawnych. Wyłączone z udziału są natomiast osoby, które po 26 sierpnia 2018 r. posiadały (także jako współposiadacze) w Santander Bank Polska konto osobiste w PLN oraz te, które korzystają lub kiedykolwiek korzystały z rachunku dla firm.

Krok po kroku do premii

Co zrobić, by otrzymać 150 zł premii gotówkowej o 50 zł do Biedronki? Poniżej instrukcja:

Krok 1
Krok 1

Zarejestruj swój profil uczestnika na stronie promocji. Aktywacja profilu nastąpi poprzez kliknięcie w link, który otrzymasz na adres e-mail.

Krok 2
Krok 2

Do 21 października 2019 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Koniecznie zrób to z poziomu swojego profilu w serwisie organizatora, wybierając zakładkę „KONTO BONUS”, skąd zostaniesz przeniesiony na stronę banku. Pamiętaj o podaniu takiego samego adresu e-mail jak podczas rejestracji w serwisie.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku, ale nie później niż 31 października 2019 r., podpisz z bankiem umowę.

Krok 4
Krok 4

Do 31 grudnia 2019 r. w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy wykonaj co najmniej 5 transakcji kartą lub Blikiem.

Informacja
Informacja

Organizator wyśle Ci informację o przyznaniu bonusu na adres e-mail w terminie do 10 stycznia 2020 r.

Krok 5
Krok 5

W ciągu 7 dni od otrzymania informacji o przyznaniu premii wypełnij formularz, do którego link znajdziesz w wiadomości. Będziesz musiał w nim podać swoje dane, w tym numer Twojego Konta Jakie Chcę.

Nagroda
Nagroda

Do 20 stycznia 2020 r. otrzymasz premię – 150 zł wpłynie na Twój rachunek, zaś elektroniczny bon do Biedronki organizator przekaże w wiadomość e-mail lub SMS-em.

Wymagane zgody

W regulaminie wspomniano o zgodach, których udzielenie jest wymagane do uzyskania premii:

  • na etapie rejestracji profilu uczestnika w serwisie musisz wyrazić zgodę na udostępnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową oraz zaakceptować regulamin;
  • podczas składania wniosku o konto należy wyrazić zgody: na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celu marketingowym oraz na elektroniczny kanał kontaktu.

Wyjaśniamy zawiłości

Warunki dotyczące transakcji spełniają płatności kartą oraz Blikiem. Santander zwyczajowo uznaje za transakcje „plastikiem” także mobilne płatności zbliżeniowe Google Pay i Apple Pay. Regulamin promocji nie wyklucza przy tym transakcji dokonanych w Internecie.

Przypominamy, że po 5 transakcji musisz wykonać w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy. Może to być więc albo wrzesień i październik, albo październik i listopad, albo listopad i grudzień.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Pamiętaj, by nie zamykać konta przed otrzymaniem bonusu! Odstąpienie od umowy będzie skutkowało utratą prawa do nagrody.

Łącz promocje i zyskaj w sumie nawet 730 zł!

Zwykle unikamy cytowania regulaminów (w końcu komu sprawia przyjemność ich lektura…), ale w tym przypadku zrobimy wyjątek. Mamy ku temu bardzo przyjemny powód. Otóż, w regulaminie czytamy, że:

Uczestnik bez względu na udział w akcji promocyjnej "Konto Jakie Chcę z Bonusem -  edycja II" ma prawo do skorzystania z dostępnych w tym samym okresie odrębnych promocji organizowanych przez bank.

Oznacza to, że posiadanie i aktywne korzystanie z Konta Jakie Chcę może Ci przynieść kolejne 530 zł premii w innych promocjach Santander Bank Polska:

  • 80 zł za otwarcie konta z polecenia. W programie poleceń Konta Jakie Chcę premię otrzymuje nie tylko polecający, ale również nowy klient. Jeśli chcesz się załapać na 80 zł premii, we wniosku o rachunek podaj kod polecenia otrzymany od swojego znajomego (lub od nas) i spełnij dodatkowe warunki.
  • 150 zł za wynagrodzenie. Premię otrzymasz za zanotowanie na koncie wpływu wynagrodzenia (lub świadczenia) w każdym z kolejnych 3 miesięcy liczonych od złożenia dyspozycji.
  • Zwrot za rachunki. Santander przyznaje zwrot 1% opłat za media. Maksymalnie można otrzymać 25 zł miesięcznie, co w skali roku daje zysk na poziomie aż 300 zł.

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska – czy warto?

Warto, dla samych promocji ;) A tak na poważnie, zapewne interesuje Cię kwestia opłat za rachunek. Mamy więc dobrą informację – konto osobiste z oferty Santandera charakteryzuje się niskimi i łatwymi do uniknięcia kosztami.

Prowadzenie rachunku jest zawsze darmowe, natomiast w kwestii korzystania z karty masz do wyboru stałą, miesięczną opłatę 3 zł lub 5 zł. Tej drugiej możesz jednak uniknąć, wykonując przy jej pomocy min. 5 transakcji w danym miesiącu. Łatwo zatem zapewnić sobie darmową kartę, jednocześnie spełniając warunek aktywności w promocji.


Niewątpliwym atutem Konta Jakie Chcę jest ponadto fakt, że oferuje on pełen wachlarz płatności mobilnych. Z wyczerpującym opisem – wraz z porównaniem „dorosłej” i „studenckiej” wersji rachunku – zapoznasz się w naszej analizie.

Konto, z którym wręcz trudno nie zyskać

Santander przyzwyczaił nas do licznych promocji konta osobistego, które możemy ze sobą łączyć i maksymalizować w ten sposób zyski. 150 zł premii gotówkowej i 50 zł w formie bonów do Biedronki od spółki Rankomat to kolejna zachęta do skorzystania z popularnego Konta Jakie Chcę.

Nie dość, że rachunek pozwala na uniknięcie kosztów, to do tego nieuzyskanie dzięki niemu premii można uznać za nie lada wyczyn. Nagromadzenie atrakcyjnych ofert specjalnych sprawia, że zarabianie na koncie osobistym od Santandera jest proste i przyjemne. Warto, byś z tego skorzystał – nawet jeśli nie jesteś (jeszcze) doświadczonym łowcą promocji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji promocyjnej Konto Jakie Chce z bonusem - edycja II

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.