My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

150 zł w gotówce i 50 zł do Biedronki + nawet 530 zł w pozostałych promocjach Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

150 zł w gotówce i 50 zł do Biedronki + nawet 530 zł w pozostałych promocjach Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska
Źródło: strona promocji
Santander Bank - Konto Jakie Chcę - 730 zł

Kumulacja! W najnowszej promocji Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska do zgarnięcia jest 150 zł w gotówce oraz 50 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Po uwzględnieniu pozostałych promocji tego rachunku, które bez przeszkód możesz ze sobą połączyć, do zyskania jest w sumie aż 730 zł.

Zacznijmy od najnowszej akcji, by następnie przypomnieć o innych ofertach specjalnych. Organizatorem II edycji oferty „Konto Jakie Chcę z Bonusem” jest spółka Rankomat, a przystąpić do niej możesz do 21 października 2019 r.

Premia w gotówce + bon zakupowy

Premia za spełnienie warunków tej promocji jest niezwykle okazała. Nie dość, że organizator przyznaje 150 zł w gotówce, to dorzuca jeszcze 50 zł w formie bonu do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Szansę na atrakcyjną nagrodę mają osoby pełnoletnie z polskim obywatelstwem i adresem zamieszkania oraz pełną zdolnością do czynności prawnych. Wyłączone z udziału są natomiast osoby, które po 26 sierpnia 2018 r. posiadały (także jako współposiadacze) w Santander Bank Polska konto osobiste w PLN oraz te, które korzystają lub kiedykolwiek korzystały z rachunku dla firm.

Krok po kroku do premii

Co zrobić, by otrzymać 150 zł premii gotówkowej o 50 zł do Biedronki? Poniżej instrukcja:

Wymagane zgody

W regulaminie wspomniano o zgodach, których udzielenie jest wymagane do uzyskania premii:

  • na etapie rejestracji profilu uczestnika w serwisie musisz wyrazić zgodę na udostępnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową oraz zaakceptować regulamin;
  • podczas składania wniosku o konto należy wyrazić zgody: na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celu marketingowym oraz na elektroniczny kanał kontaktu.

Wyjaśniamy zawiłości

Warunki dotyczące transakcji spełniają płatności kartą oraz Blikiem. Santander zwyczajowo uznaje za transakcje „plastikiem” także mobilne płatności zbliżeniowe Google Pay i Apple Pay. Regulamin promocji nie wyklucza przy tym transakcji dokonanych w Internecie.

Przypominamy, że po 5 transakcji musisz wykonać w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy. Może to być więc albo wrzesień i październik, albo październik i listopad, albo listopad i grudzień.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Pamiętaj, by nie zamykać konta przed otrzymaniem bonusu! Odstąpienie od umowy będzie skutkowało utratą prawa do nagrody.

Łącz promocje i zyskaj w sumie nawet 730 zł!

Zwykle unikamy cytowania regulaminów (w końcu komu sprawia przyjemność ich lektura…), ale w tym przypadku zrobimy wyjątek. Mamy ku temu bardzo przyjemny powód. Otóż, w regulaminie czytamy, że:

Uczestnik bez względu na udział w akcji promocyjnej "Konto Jakie Chcę z Bonusem -  edycja II" ma prawo do skorzystania z dostępnych w tym samym okresie odrębnych promocji organizowanych przez bank.

Oznacza to, że posiadanie i aktywne korzystanie z Konta Jakie Chcę może Ci przynieść kolejne 530 zł premii w innych promocjach Santander Bank Polska:

  • 80 zł za otwarcie konta z polecenia. W programie poleceń Konta Jakie Chcę premię otrzymuje nie tylko polecający, ale również nowy klient. Jeśli chcesz się załapać na 80 zł premii, we wniosku o rachunek podaj kod polecenia otrzymany od swojego znajomego (lub od nas: 1013953301) i spełnij dodatkowe warunki.
  • 150 zł za wynagrodzenie. Premię otrzymasz za zanotowanie na koncie wpływu wynagrodzenia (lub świadczenia) w każdym z kolejnych 3 miesięcy liczonych od złożenia dyspozycji.
  • Zwrot za rachunki. Santander przyznaje zwrot 1% opłat za media. Maksymalnie można otrzymać 25 zł miesięcznie, co w skali roku daje zysk na poziomie aż 300 zł.

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska – czy warto?

Warto, dla samych promocji ;) A tak na poważnie, zapewne interesuje Cię kwestia opłat za rachunek. Mamy więc dobrą informację – konto osobiste z oferty Santandera charakteryzuje się niskimi i łatwymi do uniknięcia kosztami.

Prowadzenie rachunku jest zawsze darmowe, natomiast w kwestii korzystania z karty masz do wyboru stałą, miesięczną opłatę 3 zł lub 5 zł. Tej drugiej możesz jednak uniknąć, wykonując przy jej pomocy min. 5 transakcji w danym miesiącu. Łatwo zatem zapewnić sobie darmową kartę, jednocześnie spełniając warunek aktywności w promocji.


Niewątpliwym atutem Konta Jakie Chcę jest ponadto fakt, że oferuje on pełen wachlarz płatności mobilnych. Z wyczerpującym opisem – wraz z porównaniem „dorosłej” i „studenckiej” wersji rachunku – zapoznasz się w naszej analizie.

Konto, z którym wręcz trudno nie zyskać

Santander przyzwyczaił nas do licznych promocji konta osobistego, które możemy ze sobą łączyć i maksymalizować w ten sposób zyski. 150 zł premii gotówkowej i 50 zł w formie bonów do Biedronki od spółki Rankomat to kolejna zachęta do skorzystania z popularnego Konta Jakie Chcę.

Nie dość, że rachunek pozwala na uniknięcie kosztów, to do tego nieuzyskanie dzięki niemu premii można uznać za nie lada wyczyn. Nagromadzenie atrakcyjnych ofert specjalnych sprawia, że zarabianie na koncie osobistym od Santandera jest proste i przyjemne. Warto, byś z tego skorzystał – nawet jeśli nie jesteś (jeszcze) doświadczonym łowcą promocji.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji promocyjnej Konto Jakie Chce z bonusem - edycja II

O banku

Santander Bank Polska powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. Od 1 kwietnia 2011 r. jest częścią Grupy Santander – jednej z największych w Europie i na świecie. Wartością dla banku jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Czytaj więcej

Komentarze