Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Konto Jakie Chcę z rekordowym bonusem 300 zł + 530 zł w pozostałych promocjach konta osobistego w Santander Bank Polska!

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

Konto Jakie Chcę z rekordowym bonusem 300 zł + 530 zł w pozostałych promocjach konta osobistego w Santander Bank Polska!
Źródło: strona promocji
Santander Bank - Konto Jakie Chcę - 830 zł

Wystartowała kolejna edycja promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem”, w której premią za aktywne korzystanie z rachunku osobistego w Santander Bank Polska jest 300 zł w gotówce. W efekcie mamy kumulację kilku promocji z łączną premią nawet 830 zł!

To już trzecia odsłona promocji, której formalnym organizatorem jest spółka Rankomat. Rolę partnera pełni Santander Bank Polska i to właśnie jego produktu dotyczy akcja.

Z oferty specjalnej możesz skorzystać do 29 lutego 2020 r. Nie warto jednak zwlekać. Odpowiednio szybkie działanie sprawi, że będziesz mógł przy okazji „załapać się” na pozostałe promocje Konta Jakie Chcę, z których dwie kończą się już niebawem i nie ma 100% pewności, że zostaną odnowione. Do innych akcji promocyjnych jeszcze wrócimy. Już teraz warto jednak wspomnieć, że pula nagród we wszystkich aktualnych promocjach Konta Jakie Chcę wynosi aż 830 zł.

Sprawdź, czy spełniasz warunki uczestnictwa

Wróćmy jednak do najnowszej akcji. Jej uczestnikiem może być osoba pełnoletnia posiadająca obywatelstwo polskie, adres zamieszkania na terytorium naszego kraju oraz pełną zdolność do czynności prawnych.

Dodatkowy warunek dotyczy definicji „nowego klienta”. W tym przypadku wykluczone są osoby, które po 13 stycznia 2019 r. posiadały w Santander Bank Polska (także jako współposiadacze) konto osobiste prowadzone w polskiej walucie. Przeszkodą nie jest za to fakt ewentualnego korzystania z rachunku firmowego czy innych produktów banku.

200 lub 300 zł premii w gotówce

Premią za aktywne korzystanie z nowo otwartego Konta Jakie Chcę jest aż 300 zł w formie uznania rachunku. To jednak maksymalna premia. W praktyce możesz otrzymać bonus w dwóch wysokościach – 200 lub 300 zł – w zależności od tego, jakie warunki uda Ci się spełnić.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej.

Krok po kroku spełniaj warunki

Poniżej harmonogram działań. Zwróć uwagę, że masz możliwość jego wydrukowania – może przyda Ci się spis zadań w formie papierowej? :)

Drukuj

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Promocyjne transakcje, tzn. co i kiedy?

Zapis dotyczący terminu wykonywania transakcji kartą lub Blikiem jest dość niejasny. W regulaminie czytamy, że należy je wykonywać „do dnia 30.04.2020 r. w każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesiącach po otwarciu Konta Jakie Chcę”. Na szczęście sam organizator doprecyzował tę kwestię i dla pełnej jasności sytuacji podał wszystkie 3 możliwości. A zatem, warunek dotyczący transakcji – po min. 5 w każdym miesiącu – możesz spełniać:

  • w styczniu i w lutym lub
  • w lutym i w marcu lub
  • w marcu i kwietniu.

Uznane zostaną płatności kartą lub Blikiem i to zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. To bardzo dobra wiadomość!

Co z „wpływami”?

Jeszcze raz podkreślamy, że aby zgarnąć maksymalną premię (300 zł), należy – oprócz wymaganych transakcji – zapewnić wpływy o łącznej wysokości min. 1000 zł.

W regulaminie nie znajdziemy definicji „wpływów”, co jest w zasadzie kolejną dobrą informacją. Możemy bowiem założyć, że warunki promocji spełni każdy rodzaj zasilenia rachunku, w tym przelew na konto ze swojego innego konta czy nawet wpłata gotówkowa.

Pozostałe promocje – w sumie nawet 830 zł!

Wspomnieliśmy już, że to nie jedyna akcja związana z kontem od Santandera. Poniżej pozostałe promocje tego rachunku, w których do zdobycia jest w sumie nawet 830 zł (przy założeniu, że otrzymujemy maksymalny zwrot za rachunki przez okrągły rok):

Ważna wskazówka! Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 80 zł łatwej premii za otwarcie konta z polecenia, już we wniosku o konto wpisz kod otrzymany od obecnego klienta banku. Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Ci przekazać kod, nic straconego, możesz skorzystać z naszego: 1013953301

Kod wpisz we wniosku (tuż po dokonaniu wyboru karty do konta), dokładnie w tym miejscu:

Kod polecającego. Wniosek o Konto Jakie Chcę
Kliknij, aby powiększyć

Konto Jakie Chcę – czy warto?

Warto! Choćby dla samych premii w promocjach, ale także z powodu dostępności wszystkich typów płatności mobilnych i niezłej aplikacji.

Poza tym podstawowy rachunek osobisty w Santander Bank Polska jest darmowy w prowadzeniu. Z kolei w przypadku karty mamy do czynienia z dwoma wariantami opłat:

Banalnie prosty sposób na 300 zł, a może nawet więcej…?

300 zł premii za spełnienie tak prostych warunków to prawdziwa rzadkość. Z promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem” naprawdę żal nie skorzystać. Organizator wymaga jedynie zwykłego korzystania z rachunku. W sumie należy wykonać min. 10 transakcji kartą lub Blikiem w ciągu 2 miesięcy oraz zapewnić wpływy min. 1000 zł z dowolnego źródła.

Co więcej, masz szansę na dodatkowy zysk w innych promocjach: 80 zł za otwarcie konta z polecenia (+ 80 zł za każde skuteczne polecenie), 150 zł za wpływ wynagrodzenia oraz do 300 zł zwrotu rocznie za domowe rachunki.

Jeszcze się wahasz? ;)

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto Jakie Chcę z Bonusem - edycja III"

O banku

Santander Bank Polska powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. Od 1 kwietnia 2011 r. jest częścią Grupy Santander – jednej z największych w Europie i na świecie. Wartością dla banku jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Czytaj więcej

Komentarze