Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT: Bonus 300 zł za Konto Jakie Chcę + 350 zł w pozostałych promocjach konta osobistego w Santander Bank Polska!

HIT: Bonus 300 zł za Konto Jakie Chcę + 350 zł w pozostałych promocjach konta osobistego w Santander Bank Polska!
Źródło: strona promocji

To już trzecia odsłona promocji, której formalnym organizatorem jest spółka Rankomat. Rolę partnera pełni Santander Bank Polska i to właśnie jego produktu dotyczy akcja.

Nie jest to jedyna okazja na zgarnięcie premii od tego banku. Do pozostałych jeszcze wrócimy, ale już teraz warto wspomnieć, że pula nagród we wszystkich aktualnych promocjach Konta Jakie Chcę wynosi aż 650 zł!

Czasu na decyzję nie ma jednak zbyt wiele  — z opisywanej oferty specjalnej możesz skorzystać tylko do 29 lutego 2020 r.

Sprawdź, czy spełniasz warunki uczestnictwa

Uczestnikiem najnowszej akcji może być osoba pełnoletnia posiadająca obywatelstwo polskie, adres zamieszkania na terytorium naszego kraju oraz pełną zdolność do czynności prawnych.

Dodatkowy warunek dotyczy definicji „nowego klienta”. W tym przypadku wykluczone są osoby, które po 13 stycznia 2019 r. posiadały w Santander Bank Polska (także jako współposiadacze) konto osobiste prowadzone w polskiej walucie. Przeszkodą nie jest za to fakt ewentualnego korzystania z rachunku firmowego czy innych produktów banku.

200 lub 300 zł premii w gotówce

Premią za aktywne korzystanie z nowo otwartego Konta Jakie Chcę jest aż 300 zł w formie uznania rachunku. To jednak maksymalna premia. W praktyce możesz otrzymać bonus w dwóch wysokościach – 200 lub 300 zł – w zależności od tego, jakie warunki uda Ci się spełnić.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej.

Krok po kroku spełniaj warunki

Poniżej harmonogram działań. Zwróć uwagę, że masz możliwość jego wydrukowania – może przyda Ci się spis zadań w formie papierowej? :)

Krok 1
Krok 1

Do 29 lutego 2020 r. wejdź na stronę promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem” i utwórz swój Profil Uczestnika w serwisie organizatora.

Przy tej okazji wyraź zgodę na udostępnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową oraz zaakceptuj regulamin promocji. Na koniec kliknij w link aktywacyjny, który otrzymasz w wiadomości e-mail.

Krok 2
Krok 2

W tym samym terminie złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej (na tym samym wniosku!). Koniecznie skorzystaj z linka udostępnionego na Profilu Uczestnika w zakładce „KONTO BONUS”, który przeniesie Cię na stronę banku. We wniosku musisz podać ten sam adres mailowy co podczas zakładania Profilu Uczestnika!

Uwaga: jeśli we wniosku podasz kod polecenia, możesz dodatkowo otrzymać 50 zł. Jeśli nie dysponujesz takim kodem, skorzystaj z naszego: 1013953301

Krok 3
Krok 3

Do 15 marca 2020 r. podpisz z bankiem umowę.

Krok 4
Krok 4

Najpóźniej 30 kwietnia 2020 r. wyraź na rzecz banku następujące zgody: na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz na elektroniczny kanał kontaktu (EKK). Utrzymaj zgody co najmniej do 31 maja 2020 r.

Krok 5
Krok 5

W każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po otwarciu konta (jednak nie później niż do 30 kwietnia 2020 r.) wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

Spełnienie tego warunku zagwarantuje Ci premię w wysokości 200 zł.

Krok 6
Krok 6

Do 30 kwietnia 2020 r. zapewnij wpływy na Konto Jakie Chcę w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Spełnienie łącznie warunków dotyczących transakcji (Krok 5) i wpływów pozwoli Ci zyskać maksymalną premię 300 zł.

Nagroda
Nagroda

Do 15 maja 2020 r. organizator poinformuje Cię w wiadomości e-mail o przyznaniu premii. Uwaga! Znajdziesz w niej link do strony z formularzem, w którym będziesz musiał podać nr swojego Konta Jakie Chcę. Musisz to zrobić w terminie 7 dni od momentu wysłania wiadomości.

Bonus w wysokości 200 lub 300 zł wpłynie na Twój rachunek najpóźniej 31 maja 2020 r.

Uwaga! Organizator wymaga od uczestników posiadania aktywnej karty aż do końca okresu trwania promocji, czyli do 31 maja 2020 r.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Promocyjne transakcje, tzn. co i kiedy?

Zapis dotyczący terminu wykonywania transakcji kartą lub Blikiem jest dość niejasny. W regulaminie czytamy, że należy je wykonywać „do dnia 30.04.2020 r. w każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesiącach po otwarciu Konta Jakie Chcę”. Na szczęście sam organizator doprecyzował tę kwestię i dla pełnej jasności sytuacji podał wszystkie 3 możliwości. A zatem, warunek dotyczący transakcji – po min. 5 w każdym miesiącu – możesz spełniać:

  • w styczniu i w lutym lub
  • w lutym i w marcu lub
  • w marcu i kwietniu.

Uznane zostaną płatności kartą lub Blikiem i to zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. To bardzo dobra wiadomość!

Co z „wpływami”?

Jeszcze raz podkreślamy, że aby zgarnąć maksymalną premię (300 zł), należy – oprócz wymaganych transakcji – zapewnić wpływy o łącznej wysokości min. 1000 zł.

W regulaminie nie znajdziemy definicji „wpływów”, co jest w zasadzie kolejną dobrą informacją. Możemy bowiem założyć, że warunki promocji spełni każdy rodzaj zasilenia rachunku, w tym przelew na konto ze swojego innego konta czy nawet wpłata gotówkowa.

Pozostałe promocje – w sumie nawet 650 zł!

Wspomnieliśmy już, że to nie jedyna akcja związana z kontem od Santandera. Poniżej pozostałe promocje tego rachunku, w których do zdobycia jest w sumie nawet 650 zł (przy założeniu, że otrzymujemy maksymalny zwrot za rachunki przez okrągły rok):

Ważna wskazówka! Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł łatwej premii za otwarcie konta z polecenia, już we wniosku o konto wpisz kod otrzymany od obecnego klienta banku. Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Ci przekazać kod, nic straconego, możesz skorzystać z naszego: 1013953301

Kod wpisz we wniosku (tuż po dokonaniu wyboru karty do konta), dokładnie w tym miejscu:

Kliknij, aby powiększyć

Konto Jakie Chcę – czy warto?

Warto! Choćby dla samych premii w promocjach, ale także z powodu dostępności wszystkich typów płatności mobilnych i niezłej aplikacji.

Poza tym podstawowy rachunek osobisty w Santander Bank Polska jest darmowy w prowadzeniu. Z kolei w przypadku karty mamy do czynienia z dwoma wariantami opłat: "sztywne" 3 zł (domyślny wariant) oraz możliwe do uniknięcia 5 zł (ten wariant możesz ustawić w bankowości elektronicznej).

Banalnie prosty sposób na 300 zł, a może nawet więcej…?

300 zł premii za spełnienie tak prostych warunków to prawdziwa rzadkość. Z promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem” naprawdę żal nie skorzystać. Organizator wymaga jedynie zwykłego korzystania z rachunku. W sumie należy wykonać min. 10 transakcji kartą lub Blikiem w ciągu 2 miesięcy oraz zapewnić wpływy min. 1000 zł z dowolnego źródła.

Co więcej, masz szansę na dodatkowy zysk w innych promocjach: 50 zł za otwarcie konta z polecenia (+ 50 zł za każde skuteczne polecenie) oraz do 300 zł zwrotu rocznie za domowe rachunki.

Jeszcze się wahasz? ;)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto Jakie Chcę z Bonusem - edycja III"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.