Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste.

Łatwe 200 zł za Konto Jakie Chcę z Bonusem + 350 zł w pozostałych promocjach Santander Bank Polska!

Łatwe 200 zł za Konto Jakie Chcę z Bonusem + 350 zł w pozostałych promocjach Santander Bank Polska!

Sprawdź, czy spełniasz warunki uczestnictwa

Uczestnikiem akcji „Konto Jakie Chcę z Bonusem - edycja IV" może być każda osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, posiadająca adres zamieszkania na terytorium Polski oraz pełną zdolność do czynności prawnych.

Musisz jednak wiedzieć, że bank stawia jeszcze jeden warunek – jeśli po 5 marca 2019 r. posiadałeś lub współposiadałeś konto osobiste prowadzone w złotówkach w Santander Bank Polska, informujemy Cię, że niestety udział w tej akcji jest dla Ciebie niedostępny.

Co ciekawe, bank nie stawia takich przeszkód posiadaczom kont biznesowych. Tak więc osoby, które posiadają lub posiadały w Santanderze rachunek płatniczy związany z prowadzoną działalnością gospodarczą, śmiało mogą skorzystać z najnowszej oferty.

Krok po kroku do premii

Jesteś ciekawy, co należy zrobić, by otrzymać 200 zł premii gotówkowej? Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję.

Krok 1
Krok 1

Do 15 kwietnia 2020 r. zarejestruj swój profil uczestnika na specjalnej stronie promocji. Wypełniając formularz wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi (konieczne do przekazania premii) oraz zaakceptuj regulamin poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola.

Aktywacja profilu nastąpi poprzez kliknięcie w link, który otrzymasz na adres e-mail. Zostaniesz także automatycznie zalogowany.

Krok 2
Krok 2

Także do 15 kwietnia 2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową (ważne!). Pamiętaj, aby zrobić to z poziomu swojego profilu w serwisie organizatora, wybierając zakładkę „KONTO BONUS” i klikając przycisk "Otwórz konto", skąd zostaniesz przeniesiony na stronę banku. Wypełniając wniosek musisz podać taki sam adres e-mail, jaki podałeś podczas rejestracji w serwisie organizatora.

Uwaga: jeśli we wniosku podasz kod polecenia, możesz dodatkowo otrzymać 50 zł w programie poleceń. Jeśli nie dysponujesz takim kodem, skorzystaj z naszego: 1013953301

Informacja
Informacja

Aktualnie jedyną metodą weryfikacji tożsamości po złożeniu internetowego wniosku jest rozmowa wideo z doradcą, podczas której trzeba wylegitymować się dowodem osobistym. Doradcy online pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00.

Krok 3
Krok 3

Nie później niż do 30 kwietnia 2020 r. podpisz z bankiem umowę o konto wraz z kartą debetową oraz usługą Santander online.

Krok 4
Krok 4

Do 15 maja 2020 r. wyraź na rzecz banku wymagane zgody:

  • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych (w tym taryfy opłat i prowizji);
  • na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych;
  • na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Wskazówka: zaznacz wymagane zgody już na etapie wypełniania wniosku, aby nie musieć później o nich pamiętać.

Ważne! Utrzymaj wszystkie te zgody co najmniej do 31 sierpnia 2020 r.

Krok 5
Krok 5

każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesięcy po otwarciu konta (jednak nie później niż do 31 lipca 2020 r.) wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

Za wywiązanie się z tego zadania bank nagrodzi Cię premią w wysokości 100 zł.

Krok 6
Krok 6

Do 31 lipca 2020 r. zapewnij wpływy na Konto Jakie Chcę w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Za spełnienie warunku dotyczącego wpływów oraz wywiązanie się z wszystkich zadań opisanych powyżej otrzymasz drugą część bonusu w wysokości 100 zł (czyli łącznie 200 zł).

Nagroda
Nagroda

Do 10 sierpnia 2020 r. organizator poinformuje Cię w wiadomości e-mail o przyznaniu premii. Uwaga! Znajdziesz w niej link do strony z formularzem, w którym będziesz musiał podać numer nowo otworzonego konta. Musisz to zrobić w terminie 7 dni od momentu wysłania wiadomości, bo inaczej stracisz prawo do nagrody!

Bonus w wysokości 200 wpłynie na Twój rachunek najpóźniej 31 sierpnia 2020 r.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. To dobra wiadomość, ponieważ możesz skorzystać z pełnej kwoty otrzymanej nagrody.

Zwróć uwagę na kilka ważnych szczegółów

Choć warunki, które musisz spełnić w tej promocji, nie są w gruncie rzeczy trudne, to regulamin zawiera jednak kilka drobnych haczyków, na które powinieneś zwrócić baczniejszą uwagę. Byłoby szkoda, gdybyś przez zwykłe niedopatrzenie zaprzepaścił szansę na otrzymanie nagrody.

Po pierwsze - terminy

Zapis dotyczący terminów, w jakich musisz wykonać wymagane płatności kartą, jest – delikatnie mówiąc – tak niejasny, że może Ci sprawić nieco trudności. Bank wymaga bowiem, byś przeprowadził „co najmniej po 5 Transakcji bezgotówkowych najpóźniej do dnia 31.07.2020 w każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesiącach po otwarciu Konta Jakie Chcę w ramach Akcji”. Wyjaśniamy — w praktyce mogą być to następujące miesiące:

  • marzec i kwiecień lub
  • kwiecień i maj lub
  • maj i czerwiec lub
  • czerwiec i lipiec.

Po drugie – wpływy

Co ciekawe, w regulaminie nie znajdziemy definicji „wpływów”. Skoro tak, to możemy przyjąć, że bank uwzględni każdy rodzaj zasilenia rachunku, w tym przelew ze swojego innego konta czy nawet wpłatę gotówkową.

Po trzecie – transakcje bezgotówkowe

Natomiast w przypadku transakcji bezgotówkowych bank będzie honorował płatności kartą lub Blikiem zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Łącz promocje i zyskaj dodatkowo nawet 350 zł

Jak już wiesz, najnowszą akcję możesz połączyć z innymi specjalnymi ofertami i znacząco podwyższyć swoją pulę nagród.

Mała rada

Jeśli chcesz się załapać na 50 zł premii w programie poleceń, we wniosku o rachunek wpisz kod polecenia otrzymany od obecnego klienta banku, a następnie spełnij dodatkowe warunki (do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym otworzyłeś konto zaloguj się w aplikacji Santander mobile lub Santander internet oraz dokonaj płatności kartą debetową albo Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł).

Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Ci taki kod przekazać, zawsze możesz skorzystać z naszego: 1013953301

Konto Jakie Chcę w czołówce najlepszych kont bankowych

Sztandarowy rachunek Santander Banku to ciekawa propozycja, plasująca się w ścisłej czołówce naszego rankingu kont osobistych.

Poniżej przedstawiamy jego parametry.

Jak widzisz, konto jest prowadzone bezpłatnie, a opłaty za kartę możesz stosunkowo łatwo uniknąć wykonując min. 5 transakcji plastikiem w miesiącu. Wypłaty z bankomatów Santander Bank Polska są bezpłatne, a do darmowego pobierania gotówki z maszyn obcych możesz użyć Blika.

Unikalnym wyróżnikiem oferty Santander Bank Polska są bezpłatne przelewy natychmiastowe, które dochodzą do adresata w kilka minut (także w weekendy i po "godzinach roboczych"). Warto także wspomnieć o pełnym pakiecie płatności mobilnych (Blik, Google Pay, Apple Pay, HCE, Garmin Pay, Fitbit Pay).

Łatwe 200 zł do zdobycia

200 zł za założenie konta i spełnienie prostych warunków jest niewątpliwie okazją wartą rozpatrzenia. Zdobycie pełnej premii (2 x 100 zł) sprowadza się do wykonania zaledwie 10 transakcji kartą lub Blikiem oraz zasileniu konta kwotą co najmniej 1000 zł. Sam przyznasz, że nie są to szczególnie wygórowane żądania i zdobycie premii nie powinno Ci sprawić większych trudności.

Do tego dochodzi kwestia samego rachunku, który również może Ci przynieść dodatkowe zyski - do 50 zł za otwarcie konta z polecenia (+ 50 zł za każde skuteczne polecenie) oraz do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie domowych rachunków. Reasumując, najnowsza oferta specjalna Santander Bank Polska ma sporo atutów i jeden mały minus – chwilami trudny do przebrnięcia regulamin ;)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji Konto Jakie Chcę z Bonusem - edycja IV

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.