150 zł na start, 80 zł w programie poleceń i 450 zł w dodatkowych promocjach Konta Jakie Chcę od Santadera!

150 zł na start, 80 zł w programie poleceń i 450 zł w dodatkowych promocjach Konta Jakie Chcę od Santadera! Źródło obrazka: strona promocji

W ostatnich dniach mamy do czynienia z prawdziwym wysypem promocji związanych z Kontem Jakie Chcę w Santander Bank Polska. W najnowszej akcji promocyjnej do zgarnięcia jest 150 zł na start, co w połączeniu z innymi promocjami daje potencjalny zysk w wysokości - uwaga - aż 680 zł!

Organizatorem najnowszej akcji, która potrwa do 30 czerwca 2019 r., jest dobrze znana łowcom promocji spółka Rankomat.

Brak okresu karencji

Uczestnikami akcji promocyjnej mogą być nowi posiadacze rachunku osobistego, przy czym warto podkreślić brak okresu karencji. Mówiąc wprost, możesz wziąć udział w promocji nawet, jeśli posiadałeś kiedyś ROR w Santanderze. Wystarczy, że nie będziesz posiadał takiego produktu w momencie złożenia wniosku.

Pozostałe warunki uczestnictwa to standardowo: obywatelstwo polskie, polski adres zamieszkania i pełna zdolność do czynności prawnych.

Raz, dwa, trzy, cztery i 150 zł jest Twoje

Przeanalizujmy to jednak na chłodno. Co musisz zrobić, by zgarnąć 100 zł + 50 zł?

 1. Zarejestruj się w . Na tym etapie zaakceptuj regulamin, wyraź zgodę na ujawnienie organizatorowi tajemnicy bankowej oraz dokonaj aktywacji profilu uczestnika (klikając w link, który otrzymasz na podany adres e-mail).
 2. Do 30 czerwca 2019 r. złóż z poziomu serwisu wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową. W tym celu kliknij link udostępniony w zakładce „Konto Bonus”, który przekieruje Cię na stronę banku.
  • wyraź zgody na kontakt w sprawie wniosku oraz na kontakt w celach marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną;
  • upewnij się, że podajesz taki sam adres e-mail jak podczas rejestracji w serwisie organizatora.
 3. Do 15 lipca 2019 r. podpisz z bankiem umowę.
 4. W ciągu miesiąca od dnia otwarcia rachunku:
  • zapewnij na nowo otwartym koncie wpływy o łącznej wysokości min. 1000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem w sklepach stacjonarnych lub internetowych – transakcje anulowane nie zostaną uznane!

Kiedy otrzymasz bonus?

Tyle wystarczy, by zyskać 100 zł i 50 zł formie bonu do Biedronki. Informację o przyznaniu bonusu otrzymasz do 21 sierpnia 2019 r. W wiadomości e-mail znajdziesz link, który będzie zawierał formularz do wypełnienia. W ciągu 7 dni podaj w nim swój PESEL oraz nr Twojego Konta Jakie Chcę - w przeciwnym wypadku premia przejdzie Ci koło nosa!

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, premia 100 zł zasili Twój rachunek do 31 sierpnia 2019 r. Kod do Biedronki otrzymasz z kolei SMS-em lub w wiadomości e-mail. Zasady korzystania z kodów są opisane w odrębnym regulaminie.

Wartość obu premii w promocji jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin akcji „Konto Jakie Chcę z Bonusem” znajdziesz na .

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Konto Jakie Chcę prowadzone jest bezpłatnie. Za kartę zapłacisz 3 zł sztywnej, miesięcznej opłaty; chyba, że wybierzesz warunkową opłatę w wysokości 5 zł, której będziesz mógł całkowicie uniknąć, wykonując w miesiącu co najmniej 5 transakcji.

Korzystanie z bankomatów własnych Santandera jest bezpłatne, za wypłatę z obcego bankomatu zapłacisz 5 zł. Możesz tego uniknąć, wykupując za 7 zł/mies. pakiet darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w kraju.

Ważnym atutem Konta Jakie Chcę jest funkcjonalna aplikacja mobilna z możliwością logowania odciskiem palca (lub Face ID) oraz np. opłacania miejsc parkingowych czy zakupu biletów komunikacji miejskiej.

Ze szczegółami rachunku zapoznasz się tutaj.

Ku-mu-la-cja!

W samej tylko promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem” do zdobycia jest w sumie a 150 zł, a konkretnie:

 • 100 zł premii w formie przelewu na konto,
 • 50 zł w formie bonu zakupowego do Biedronki.

Dużo? Co powiesz na to, że możesz zgarnąć jeszcze więcej? Promocja nie koliduje bowiem z innymi ofertami Santandera: 150 zł za wpływ wynagrodzenia oraz 25 zł miesięcznego zwrotu za rachunki za media.

Jeśli dodamy do tego, że bank przyznaje premie w programie poleceń (80 zł dla polecającego i tyle samo dla osoby poleconej), to otrzymujemy sumę nagród, która może zawrócić w głowie. Zakładając, że spełnisz warunki wszystkich promocji, a do tego otworzysz konto z polecenia, zgarniesz w sumie aż 680 zł!

PS Jeśli nie posiadasz kodu polecenia, możesz skorzystać z naszego: 1013953301 :)

Tyyyle do zyskania!

Konto Jakie Chcę to obecnie wymarzony rachunek dla łowców promocji. Ofert specjalnych związanych z tym produktem jest obecnie tyle, że nieodebranie przynajmniej 150 zł premii można by uznać za nie lada wyczyn…

Dlatego, choć pula bonusów nie jest w żaden sposób ograniczona, nie ma co zwlekać. Zadajmy sobie bowiem pytanie: czy jest się tu w ogóle nad czym zastanawiać?

Z ostatniej chwili

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

 • 9.05.2019 10:09

  Kolejna promocja dla zaproszonych klientów ING. Tym razem możesz zdobyć 40 zł za płatności telefonem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.