Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

150 zł na start, 80 zł w programie poleceń i 450 zł w dodatkowych promocjach Konta Jakie Chcę od Santandera!

150 zł na start, 80 zł w programie poleceń i 450 zł w dodatkowych promocjach Konta Jakie Chcę od Santandera!
Źródło: strona promocji

Organizatorem najnowszej akcji, która potrwa do 30 czerwca 2019 r., jest dobrze znana łowcom promocji spółka Rankomat.

Brak okresu karencji

Uczestnikami akcji promocyjnej mogą być nowi posiadacze rachunku osobistego, przy czym warto podkreślić brak okresu karencji. Mówiąc wprost, możesz wziąć udział w promocji nawet, jeśli posiadałeś kiedyś ROR w Santanderze. Wystarczy, że nie będziesz posiadał takiego produktu w momencie złożenia wniosku.

Pozostałe warunki uczestnictwa to standardowo: obywatelstwo polskie, polski adres zamieszkania i pełna zdolność do czynności prawnych.

Raz, dwa, trzy, cztery i 150 zł jest Twoje

Przeanalizujmy to jednak na chłodno. Co musisz zrobić, by zgarnąć 100 zł + 50 zł?

 1. Zarejestruj się w serwisie organizatora. Na tym etapie zaakceptuj regulamin, wyraź zgodę na ujawnienie organizatorowi tajemnicy bankowej oraz dokonaj aktywacji profilu uczestnika (klikając w link, który otrzymasz na podany adres e-mail).
 2. Do 30 czerwca 2019 r. złóż z poziomu serwisu wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową. W tym celu kliknij link udostępniony w zakładce „Konto Bonus”, który przekieruje Cię na stronę banku.
  • wyraź zgody na kontakt w sprawie wniosku oraz na kontakt w celach marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną;
  • upewnij się, że podajesz taki sam adres e-mail jak podczas rejestracji w serwisie organizatora.
 3. Do 15 lipca 2019 r. podpisz z bankiem umowę.
 4. W ciągu miesiąca od dnia otwarcia rachunku:
  • zapewnij na nowo otwartym koncie wpływy o łącznej wysokości min. 1000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem w sklepach stacjonarnych lub internetowych – transakcje anulowane nie zostaną uznane!

Tyle wystarczy, by zyskać 100 zł premii pieniężnej i 50 zł formie bonu do Biedronki. Proste prawda? :)

Kiedy otrzymasz bonus?

Informację o przyznaniu bonusu otrzymasz do 21 sierpnia 2019 r. W wiadomości e-mail znajdziesz link, który będzie zawierał formularz do wypełnienia. W ciągu 7 dni podaj w nim swój PESEL oraz nr Twojego Konta Jakie Chcę - w przeciwnym wypadku premia przejdzie Ci koło nosa!

Jeśli spełnisz opisane warunki, premia 100 zł zasili Twój rachunek do 31 sierpnia 2019 r. Kod do Biedronki otrzymasz z kolei SMS-em lub w wiadomości e-mail. Zasady korzystania z kodów są opisane w odrębnym regulaminie.

Wartość obu premii w promocji jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Regulamin akcji „Konto Jakie Chcę z Bonusem” znajdziesz na stronie promocji.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Konto Jakie Chcę prowadzone jest bezpłatnie, podobnie jak i przelewy (w tym natychmiastowe!)..

Za kartę zapłacisz 3 zł sztywnej, miesięcznej opłaty; chyba, że wybierzesz warunkową opłatę w wysokości 5 zł, której będziesz mógł całkowicie uniknąć, wykonując w miesiącu co najmniej 5 transakcji.

Korzystanie z bankomatów własnych Santandera jest bezpłatne, za wypłatę z obcego bankomatu zapłacisz 5 zł. Możesz tego uniknąć, wykupując za 7 zł/mies. pakiet darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w kraju.

Ważnym atutem Konta Jakie Chcę jest funkcjonalna aplikacja mobilna z możliwością logowania odciskiem palca (lub Face ID) oraz np. opłacania miejsc parkingowych czy zakupu biletów komunikacji miejskiej.

Ze szczegółami rachunku zapoznasz się tutaj.

Ku-mu-la-cja!

W samej tylko promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem” do zdobycia jest w sumie a 150 zł, a konkretnie:

 • 100 zł premii w formie przelewu na konto,
 • 50 zł w formie bonu zakupowego do Biedronki.

Dużo? Co powiesz na to, że możesz zgarnąć jeszcze więcej? Promocja nie koliduje bowiem z innymi ofertami Santandera: 150 zł za wpływ wynagrodzenia oraz 25 zł miesięcznego zwrotu za rachunki za media.

Jeśli dodamy do tego, że bank przyznaje premie w programie poleceń (80 zł dla polecającego i tyle samo dla osoby poleconej), to otrzymujemy sumę nagród, która może zawrócić w głowie. Zakładając, że spełnisz warunki wszystkich promocji, a do tego otworzysz konto z polecenia, zgarniesz w sumie aż 680 zł!

PS Jeśli nie posiadasz kodu polecenia, możesz skorzystać z naszego: 1013953301 :)

Tyyyle do zyskania!

Konto Jakie Chcę to obecnie wymarzony rachunek dla łowców promocji. Ofert specjalnych związanych z tym produktem jest obecnie tyle, że nieodebranie przynajmniej 150 zł premii można by uznać za nie lada wyczyn… Dlatego, choć pula bonusów nie jest w żaden sposób ograniczona, nie ma co zwlekać.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin akcji (na stronie promocji)

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.