Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska: nawet 680 zł premii i 2,7% na koncie oszczędnościowym

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska: nawet 680 zł premii i 2,7% na koncie oszczędnościowym Źródło obrazka: strona Santander Bank Polska

Szukasz konta, które można modyfikować według własnych potrzeb? Cenisz nowoczesne usługi bankowe? Zwracasz uwagę na dodatkowe bonusy związane z posiadaniem rachunku? Preferujesz szybkie płatności mobilne? Mamy dla Ciebie dobrą informację. Konto osobiste w Santander Bank Polska to wielofunkcyjny, nowoczesny rachunek, który może spełnić Twoje wymagania.

Jedno konto, wiele możliwości

Zamiast mnożyć konta dedykowane różnym grupom klientów, Santander Bank Polska postawił na uniwersalność. Od listopada 2017 r. Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem dostępnym dla klientów detalicznych (obok rachunku VIP, który jest przeznaczony dla klientów premium).

Wydawać by się mogło, że stawiając na uniwersalizm, bank wybrał mocno ryzykowną strategię. Jedna z naczelnych zasad marketingu głosi, że produkt skierowany „do wszystkich” gorzej radzi sobie na rynku od spersonalizowanych ofert, zgodnie z regułą, że gdy coś jest dla wszystkich, to jest dla nikogo.

Wydaje się jednak, że marketingowcy Santander Bank Polska znaleźli sposób, by zminimalizować to zagrożenie. W przypadku Konta Jakie Chcę sam możesz modyfikować ofertę banku i w taki sposób skonfigurować rachunek, by odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Po pierwsze, otwierając Konto Jakie Chcę, będziesz mógł dostosować niektóre parametry rachunku do własnych potrzeb i samodzielnie określić, za co i ile chcesz płacić. Po drugie, będziesz miał do wyboru wiele dodatkowych produktów i usług, w tym – całkiem niezłą ofertę oszczędnościową. Dodatkowo skorzystasz z szerokiej gamy nowoczesnych form płatności i opcji ułatwiających zarządzanie kontem. „Wisienką na torcie” mogą być również liczne promocje dla nowych i obecnych klientów i możliwość uzyskania atrakcyjnych bonusów.

Reasumując, niezależnie od tego, czy zaliczasz się do „łowców promocji”, jesteś miłośnikiem technologicznych nowinek czy też chcesz zminimalizować opłaty za konto – rachunek osobisty w Santander Bank Polska może Ci się spodobać.

Kolejną grupą klientów, którym Konto Jakie Chcę może przypaść do gustu, są osoby poniżej 26 roku życia. Warto bowiem dodać, że rachunek jest oferowany w dwóch wariantach – dla osób od 13. do 26. roku życia oraz starszych, a obie wersje konta znacznie różnią się pod względem opłat. W tym miejscu dodajmy tylko, że młodzieżowo-studencki wariant rachunku jest wyjątkowo przyjazny cenowo.

Tak więc z jednej strony charakterystyczną cechą Konta Jakie Chcę jest uniwersalność, z drugiej – wielofunkcyjność i elastyczność. Mówiąc żartobliwie, Konto Jakie Chcę przypomina pizzę, do której możesz zamówić ulubione dodatki i przygotować z nich własne autorskie danie - dokładnie takie, jakie chcesz i lubisz.

Część podstawowych opłat uzależniona od wieku

Zacznijmy od najważniejszej informacji – niezależnie od tego, czy masz mniej niż 26 lat, czy więcej – bank nie pobierze od Ciebie prowizji za otwarcie i prowadzenie rachunku. W przypadku kosztów związanych z obsługą karty będziesz mógł zostać przy podstawowej opłacie lub skorzystać z możliwości jej zniesienia. To rozwiązanie dotyczy obu wariantów konta.

Zwróć jednak uwagę, że przy niektórych operacjach bankowych bank stosuje „podwójne” opłaty: inne dla młodszych, a inne - dla starszych klientów. Zestawienie najważniejszych różnic znajdziesz w oddzielnej tabelce zamieszczonej w dalszej części tekstu.

 • konto nie jest oprocentowane;
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bank nie wymaga stałych wpływów na konto).
 • 0 zł za wydanie karty debetowej Dopasowanej Visa lub Mastercard z funkcją płatności zbliżeniowych i internetowych. Wizerunki kart prezentujemy poniżej:

 • miesięczna opłata za kartę debetową zależy od wyboru posiadacza karty i wynosi:
  • 3 zł - opłata stała pobierana obowiązkowo (jest to domyślnie ustawiona opcja) LUB
  • 5 zł - można jej uniknąć, dokonując min. 5 transakcji kartą w miesiącu;
 • możesz zamówić również kartę mobilną do płatności HCE – jej wydanie i użytkowanie jest bezpłatne, a transakcje dokonane tą kartą wliczają się do transakcji zwalniających z opłaty za standardową, plastikową kartę debetową;
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów Santander Bank Polska;
 • wypłaty z pozostałych bankomatów w kraju:
  •  0 zł za dla osób do 26. roku życia,
  • 5 zł dla pozostałych klientów;
 • wypłaty z zagranicznych bankomatów:
  • 0 zł + 2,8% za przewalutowanie transakcji  dla osób do 26. roku życia
  • 10 zł + 2,8% za przewalutowanie transakcji dla pozostałych klientów
 • 0 zł za cashback dla osób do 26. roku życia, 1,50 zł dla pozostałych klientów;
 • 2 zł za sprawdzenie salda w bankomacie.
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł za przelew w oddziale banku dla osób do 26. roku życia, 10 zł dla pozostałych klientów (nie dotyczy przelewów między własnymi rachunkami);
 • 0 zł za przelew natychmiastowy;
 • 0 zł za zlecenie stałe;
 • 0 zł za polecenie zapłaty;
 • 35 zł za przelew SORBNET;
 • 8 zł za przelew SEPA;
 • 0,2% min. 20 zł max. 200 zł za przelewy walutowe;
 • 5 zł za wpłaty i wypłaty w oddziale banku dla osób do 26. roku życia, 10 zł dla pozostałych klientów;
 • 0 zł za kody autoryzacyjne SMS;
 • 7 zł miesięcznie za pakiet bezpłatnych wypłat z bankomatów (w tym cashback) dla klientów powyżej 26 roku życia - usługa jest opcjonalna, dotyczy karty Dopasowanej Visa/Mastercard;
 • 9 zł miesięcznie za pakiet wielowalutowy, jednak do 31 marca 2019 r. bank nie pobiera tej opłaty;
 • 0 zł za wyciąg w formie papierowej wysyłany raz w miesiącu.

Sam decydujesz, ile zapłacisz za kartę

Tym, co szczególnie wyróżnia Konto Jakie Chcę na rynku, jest możliwość samodzielnego określenia, w jaki sposób ma być pobierana opłata za obsługę karty. Klienci – niezależnie od wieku - mają do wyboru dwie opcje: stałą opłatę w wysokości 3 zł miesięcznie lub warunkową opłatę w wysokości 5 zł - mogą jednak w bardzo łatwy sposób uniknąć tej ostatniej prowizji. Wystarczy, że wykonają i rozliczą min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę w miesiącu, a obsługa plastiku stanie się bezpłatna.

Dodajmy jeszcze, że sposób pobierania opłaty możesz łatwo zmienić za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Musisz jednak pamiętać, że bank aktywuje wariant z warunkową opłatą dopiero w następnym miesiącu po dokonanej zmianie. W praktyce oznacza to, że jeśli włączysz opcję z warunkową prowizją np. w grudniu, a następnie wykonasz w tym miesiącu 5 transakcji kartą – to bank i tak pobierze od Ciebie 3 zł. Dopiero w kolejnym miesiącu spełnienie warunku bezpłatności uchroni Cię przed niechcianym kosztem.

Ważna wskazówka! Warto pamiętać o tej zasadzie podczas otwierania konta. Domyślnie bowiem mamy włączoną sztywną opłatę i jeśli chcemy w następnym miesiącu po założeniu rachunku mieć darmową kartę, musimy skonfigurować prowizję jak najwcześniej (najlepiej natychmiast po aktywacji bankowości elektronicznej).

Pozostałe opłaty: tanio dla młodszych, nieco drożej dla starszych

Wspomnieliśmy już, że Konto Jakie Chcę w wariancie dla osób poniżej 26. roku życia prezentuje się nader korzystnie. Przede wszystkim dlatego, że młodsi klienci są zwolnieni z wielu prowizji lub też za niektóre operacje płacą znacznie mniej niż starsi.

Nazwa usługi

Do 26. r. życia

Powyżej 26 r. życia

Wypłaty z pozostałych bankomatów krajowych

0 zł

5 zł

Wypłaty z zagranicznych bankomatów

0 zł (bank pobierze jednak 2,8% za przewalutowanie transakcji + koszty przewalutowania po tabeli kursowej banku)

10 zł (bank pobierze także 2,8% za przewalutowanie transakcji + koszty przewalutowania po tabeli kursowej banku)

Cashback

0 zł

1,50 zł

Wznowienie karty

0 zł

15 zł

Wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale banku

5 zł

10 zł

Przelewy w oddziale banku

5 zł

10 zł

Podsumujmy – jeśli masz mniej niż 26 lat, nie zapłacisz ani grosza za prowadzenie rachunku, przelewy internetowe, przelewy natychmiastowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty, a także wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i sms-y służące do autoryzacji transakcji internetowych. Za darmo też skorzystasz z cashbacku i wypłacisz środki z bankomatów za granicą. Możesz też uniknąć prowizji za obsługę karty, dokonując nią min. 5 transakcji w miesiącu. Słowem – jeśli szukasz taniego rachunku bankowego, Konto Jakie Chcę będzie świetnym wyborem.

Co jednak ze starszymi posiadaczami rachunku? Jeśli przyjrzałeś się naszej tabelce, zapewne zwróciłeś uwagę na kilka opłat, które raczej nie budzą większego entuzjazmu. Jest wśród nich chociażby prowizja za cashback (dodajmy, że większość banków oferuje tę usługę bezpłatnie), opłata za korzystanie z bankomatów krajowych nienależących do sieci Santander i, przede wszystkim, drogie bankomaty zagraniczne. Pamiętaj jednak, że możesz obniżyć te koszty, korzystając ze stworzonych przez bank alternatywnych rozwiązań.

Kilka sposobów na obniżenie opłat

Jedną metodę już znasz – jeśli nie chcesz płacić za kartę, zrezygnuj ze sztywnej prowizji i wybierz warunkową, a następnie pamiętaj o 5 transakcjach w miesiącu. Natomiast jeśli nie masz ochoty oddawać bankowi 5 zł za każde podjęcie gotówki z bankomatów obcych sieci, masz do wyboru dwie inne opcje. Po pierwsze, możesz wypłacać gotówkę Blikiem, a wówczas bank nie pobierze żadnej prowizji. Po drugie, za 7 zł możesz wykupić pakiet obejmujący bezpłatne wypłaty z pozostałych bankomatów i jednocześnie gwarantujący darmowe wypłaty typu cashback. Oczywiście możesz też korzystać wyłącznie z maszyn Santandera – jak już wiesz, są one całkowicie bezpłatne.

Z podobnym rozwiązaniem będziesz miał do czynienia w przypadku opłat za zagraniczne bankomaty. Także wówczas będziesz mógł skorzystać z pakietu umożliwiającego obniżenie kosztów. Pakiet wielowalutowy (9 zł/miesiąc) obejmuje wypłaty gotówki kartą w bankomatach i terminalach za granicą i umożliwia połączenie Twojej karty debetowej z rachunkami w walutach obcych (w euro, dolarze i funcie brytyjskim). Decydując się na pakiet, zyskasz jednocześnie: kartę wielowalutową, brak prowizji za przewalutowanie transakcji - standardowo wynosi ona 2,8% - i brak opłaty banku za wypłatę gotówki w bankomatach oraz terminalach za granicą (pamiętaj jednak, że jeśli transakcja zostanie dokonana w walucie innej niż EUR, USD lub GBP, opłata za przewalutowanie 2,8% zostanie pobrana).

Nawet 680 zł dla łowców promocji, czyli lista benefitów

W Santander Bank Polska możesz zdobyć premię nie tylko za założenie konta, lecz również za aktywne korzystanie z rachunku. Aktualnie możesz skorzystać z następujących ofert specjalnych, w których do zyskania jest w sumie nawet 680 zł!

150 zł na start

W promocji organizowanej przez spółkę Rankomat, która potrwa do 30 czerwca 2019 r., możesz zgarnąć 150 zł (100 zł w gotówce i 50 zł w formie bonu zakupowego do Biedronki). Wystarczy, że złożysz wniosek za pośrednictwem swojego profilu na , a w ciągu miesiąca od podpisania umowy zapewnisz wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz wykonasz przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

Z dokładnym opisem akcji zapoznasz się w tym tekście.

80 zł dla polecającego i poleconego w programie "Polecam mój Bank"

Pozyskanie każdego nowego klienta bank nagradza premią w wysokości 80 zł. Co ciekawe, w tej promocji nie ma górnego limitu nagrody. Dodatkowo, za każdych dziesięciu nowych klientów bank oferuje dodatkową premię w wysokości 100 zł.

Osoba polecona, która założy konto w ramach tej promocji i spełni związane z nią warunki, też otrzyma 80 zł i od razu może stać się polecającym, zgarniać dodatkowe bonusy.

Wniosek o rachunek w programie poleceń możesz otworzyć na tej stronie Santander Bank Polska. Opis programu "Polecam mój Bank", którego IV edycja potrwa do 30 września 2019 r., znajdziesz w tym artykule.

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Santander nagradza również za wpływ wynagrodzenia na konto. Po złożeniu odpowiedniej dyspozycji należy:

 • dopilnować, by w każdym z kolejnych 3 miesięcy na rachunek trafiało wynagrodzenie / renta / emerytura / inne świadczenie w kwocie min. 1000 zł oraz
 • w każdym z tych miesięcy wykonać przynajmniej 5 transakcji kartą.

Z warunkami akcji, która trwa do 31 lipca 2019 r., zapoznasz się w tym tekście.

25 zł zwrotu miesięcznie za płatności za media

Osoby, które posiadają Konto Jakie Chcę, mogą skorzystać ze zwrotu za rachunki i zyskać nawet 25 zł miesięcznie (czyli 300 zł rocznie). Nagrodą w promocji jest zwrot 1% płatności za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne, a jedynym warunkiem jest okazanie w banku (lub dodanie przez bankowość elektroniczną) faktury z numerem konta do wpłat.

Konto idealne dla poszukujących nowoczesnych rozwiązań

Konto Jakie Chcę może również sprostać wymaganiom miłośników nowych technologii. Bank oferuje swoim klientom szeroką gamę płatności mobilnych, dzięki którym możesz płacić za usługi w sklepach stacjonarnych i online, wypłacać gotówkę z bankomatu i wychodzić na zakupy bez torebki i portfela.

Na liście udogodnień, z których będziesz mógł skorzystać, jest Blik, Google Pay, Apple Pay i płatności zbliżeniowe za pomocą zegarka (Garmin Pay, Fitbit Pay). Bank ułatwi Ci również płatności internetowe, udostępnia bowiem portfel cyfrowy Masterpass i płatności pay-by-link (Przelew24).

Łatwe zarządzanie kontem – bankowość internetowa oraz mobilna

Na pochwałę zasługuje także system transakcyjny banku i przyjazna w obsłudze aplikacja mobilna, do której można zalogować się PIN-em lub odciskiem palca i zarządzać rachunkiem za pomocą smartfona.

Wśród funkcjonalności, które mogą Ci się przydać, warto wyróżnić płatności zbliżeniowe, przelewy (złotowe, walutowe, natychmiastowe i na telefon) i możliwość korzystania z płatności BLIK. Aplikacja umożliwia ponadto zakup biletów komunikacji miejskiej, opłacenie parkingu i taksówki, znalezienie najbliżej zlokalizowanego bankomatu i szybki dostęp do pozostałych produktów banku (lokat, kont oszczędnościowych itp.).

Dodatkowe korzyści, czyli całkiem solidna oferta oszczędnościowa

Jeśli natomiast interesuje Cię regularne oszczędzanie, bank ma dla Ciebie następujące propozycje: Konto Systematyczne, Konto Max Oszczędnościowe i Lokatę Mobilną (4-miesięczny depozyt z oprocentowaniem 2,5% dla kwot od 1 do 20 tys. zł).

Zakładając Konto Max Oszczędnościowe w promocji, skorzystasz z podwyższonego oprocentowania 2,5% dla kwot do 200 tys. zł (1,5% od 200 tys.). Oferta obejmuje wyłącznie nowe środki i jest dostępna do 30 stycznia 2019 r.

Z kolei oprocentowanie Konta Systematycznego możesz podwyższyć do 2,7% (dla kwot do 20 tys. zł), jeśli co miesiąc w ramach automatycznego oszczędzania na Konto Systematyczne trafi min. 20 zł. Specjalne warunki obowiązują do 29 czerwca 2019 r., a standardowe oprocentowanie wynosi 0,4%.

Porozmawiajmy o minusach konta

Największym – naszym zdaniem - mankamentem oferty są koszty związane z obsługą walutową. Trzeba szczerze przyznać, że w tym jednym aspekcie Konto Jakie Chcę pozostaje w tyle za konkurencją.

Kartę wielowalutową uzyskasz wyłącznie w pakiecie, za który zapłacisz 9 zł miesięcznie. Do tego musisz dodać warunkową opłatę za prowadzenie kont walutowych. Prowizja jest uzależniona od średniego miesięcznego salda rachunku i wynosi 0 zł, jeśli na koncie znajduje się min. 20 jednostek monetarnych danej waluty (czyli. min. 20 euro/dolarów/funtów). Jeśli nie spełnisz tego warunku, za każde konto dewizowe bank pobierze od Ciebie aż 8 zł.

Oczywiście, możesz zrezygnować z karty wielowalutowej i do konta prowadzonego w danej walucie wyrobić oddzielną kartę walutową. Niestety, karta Mastercard walutowa kosztuje 10 EUR/ GBP/ USD rocznie (0,83 EUR/ GBP/ USD miesięcznie).

Reasumując – Konto Jakie Chcę zdecydowanie nie jest rachunkiem, który może zaspokoić potrzeby podróżników. Niezależnie, jaką kartę wybierzesz – zwykłą debetówkę podpiętą do konta w złotówkach, kartę wielowalutową czy Mastercard walutową – i tak poniesiesz dość wysokie koszty. Co prawda, aktualnie możesz skorzystać z dwóch mini promocji, dzięki którym będziesz mógł nieco zaoszczędzić. Do 31 marca 2019 r. bank nie pobiera opłat za pakiet wielowalutowy, a do 9 września 2019 r. za darmo wypłacisz gotówkę w bankomatach Grupy Santander za granicą.

Do minusów Konta Jakie Chcę należy również zaliczyć 15-złotową prowizję za wznowienie karty (nie zapłacą jej osoby poniżej 26 roku życia). Podobnie mieszane uczucia budzi opłata za cashback, koszt przelewów z rachunków oszczędnościowych (pierwszy jest za darmo, drugi i kolejny to już 10 złotych) i wysoka prowizja za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale (w zależności od wieku zapłacisz 5 lub 10 zł).

Mimo tych niedociągnięć Konto Jakie Chcę jest interesującą propozycją, która może sprostać wymaganiom różnych grup klientów. Można dobrać do niego specjalnie przygotowane usługi i samodzielnie zmodyfikować część opłat, np. prowizję za obsługę karty. Aby jednak wykorzystać wszystkie możliwości rachunku, należy w aktywny sposób nim zarządzać i umiejętnie kalkulować koszty. Dlatego jeśli wariantywność opłat jest dla Ciebie bardziej wadą niż zaletą, a od rachunku oczekujesz przede wszystkim prostoty – ta oferta może nie spełnić Twoich oczekiwań.

Jak założyć konto?

Po wypełnieniu wniosku dostępnego na stronie internetowej banku (lub na , jeśli chcesz otworzyć konto w promocji), masz do wyboru aż cztery sposoby podpisania umowy:

 • w placówce banku,
 • za pośrednictwem kuriera,
 • za pomocą Wideo Doradcy – aby skorzystać z tej wygodnej metody, musisz posiadać komputer wyposażony w kamerę z dostępem do Internetu oraz przeglądarką internetową inną niż Internet Explorer. Podczas rozmowy musisz również pokazać swój dowód osobisty i ustnie zaakceptować umowę.
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego - konto zostanie aktywowane po wykonaniu przelewu na kwotę 1 zł z Twojego rachunku w jednym z tych banków: mBank, Bank Pekao, Santander Bank Polska, ALIOR BANK, T-Mobile Usługi Bankowe, Euro Bank, Bank Spółdzielczy we Wschowie (NET BANK), Raiffeisen Bank Polska. Przelew należy zrobić natychmiast po wysłaniu wniosku.

Kto najbardziej skorzysta z rachunku?

Konto Jakie Chcę z pewnością spodoba się klientom, którzy aktywnie zarządzają rachunkiem za pomocą Internetu oraz aplikacji mobilnej. Miłośnicy nowych technologii będą mogli skorzystać z takich udogodnień, jak Blik, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, płatności Masterpass i dodatkowo zyskać w cyklicznie organizowanych mini promocjach banku.

Druga grupa, której możemy polecić konto w Santander Bank Polska, to młodzi klienci. Oprócz powyższych korzyści otrzymają oni możliwość bezpłatnego korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie oraz darmowe przelewy natychmiastowe.

Najnowsza oferta Santander Bank Polska to jednak przede wszystkim prawdziwa gratka dla łowców promocji. Można bowiem otrzymać do 25 zł zwrotu za media w każdym miesiącu - łącznie 300 zł. Do tego jest program "Polecam mój Bank", w którym nie ma górnego limitu nagrody, premia 150 zł na start oraz 150 zł za wpływ wynagrodzenia.

Ocena: 4.5

 • 150 zł na start
 • 80 zł za założenie rachunku z polecenia
 • 150 zł za wpływ wynagrodzenia i transakcje kartą
 • 25 zł miesięcznie zwrotu za rachunki
 • praktycznie bezpłatne konto dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia
 • możliwość wyboru opłaty za obsługę karty debetowej
 • szeroka gama płatności mobilnych (Blik, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay)
 • promocyjne konto oszczędnościowe 2,70%
 • dość wysoka opłata za wypłatę środków z bankomatów za granicą (bank pobiera 10 zł + 2,8% za przewalutowanie transakcji)
 • ograniczona sieć bezpłatnych bankomatów w kraju
 • prowizja za kartę walutową i konto walutowe
 • opłata za cashback
 • wysoka prowizja za wznowienie karty


Sylwetka Santander Bank Polska

Santander Bank Polska powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. Od 1 kwietnia 2011 r. jest częścią Grupy Santander – jednej z największych w Europie i na świecie. Wartością dla banku jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Konto w pigułce

 • Jakie są opłaty za konto, kartę i operacje bankowe?

  Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, podobnie jak przelewy krajowe. Opłata za kartę debetową zależy od wyboru użytkownika i wynosi 3 zł (bez możliwości uniknięcia) lub 5 zł (można uniknąć, dokonując min. 5 transakcji). Za wypłaty z bankomatów własnych nic nie zapłacimy, za pobranie gotówki z bankomatów obcych bank pobierze 5 zł (bezpłatnie dla osób do 26 lat).

 • Kto skorzysta z tego konta?

  Rachunek jest wielofunkcyjny i spełnia oczekiwania różnych grup klientów. Szczególnie zadowoleni powinni być łowcy promocji, miłośnicy technologicznych nowinek i klienci poniżej 26 roku życia, dla których Konto Jakie Chcę jest praktycznie bezpłatne. 

 • Jakie są największe zalety rachunku?

  Konto jest nowoczesne i można je dostosować do własnych potrzeb. Posiadacze rachunku mają dostęp do płatności mobilnych, (płatnych) pakietów wypłat z bankomatów i mogą uzyskać zwrot za płatności rachunków. Konto jest też objęte szeregiem atrakcyjnych promocji, np. 150 zł na start80 zł w programie poleceń.

 • Jakie są największe wady rachunku?

  Karta wielowalutowa oferowana jest w ramach płatnego pakietu, za który zapłacimy 9 zł. Bank pobiera też warunkową opłatę (8 zł) za obsługę kont walutowych i sztywną prowizję za karty walutowe (10 EUR/ GBP/ USD rocznie). Płatna jest także usługa cashback dla klientów powyżej 26 roku życia (1,50 zł). 

Zadaj pytanie

Prosimy o kontakt, jeżeli w analizie tego rachunku zabrakło ważnej informacji lub gdy podana informacja jest błędna.


Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.