My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: Santander Bank Polska
Ocena redakcji:

Konto Godne Polecenia w BZ WBK

Konto Godne Polecenia w BZ WBK
Źródło: strona banku BZ WBK

Konto Godne Polecenia to sztandarowy rachunek osobisty Banku Zachodniego WBK. Konto jest wygodne w obsłudze i cechuje się nowoczesnymi rozwiązaniami. Co jeszcze warto wiedzieć o tym rachunku? Zapoznaj się z naszą analizą.

Parametry Konta Godnego Polecenia

Oto podstawowe parametry rachunku Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK:

Dodatkowe usługi dostępne w ramach rachunku

W ramach Konta Godnego Polecenia możesz skorzystać m.in. z następujących produktów i usług dodatkowych:

  • BLIK - system płatności umożliwiający transakcje w sklepach stacjonarnych i internetowych, przelewy między użytkownikami oraz wypłaty z bankomatów. W promocji za pierwszą płatność Blikiem można zyskać 20 zł premii.
  • Android Pay - system płatności zbliżeniowych telefonem od Google. W obecnej promocji posiadacze kont w BZ WBK mogą zyskać 30 zł do Żabki i Freshmarketu.
  • Lokata Mobilna – to 4-miesięczna lokata ze stałym oprocentowaniem wynoszącym 2,5%. Na lokacie możesz ulokować od 1000 do 20 000 zł. Lokatę zakłada się za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
  • Aplikacja mobilna – możesz korzystać z konta za pośrednictwem nowoczesnej aplikacji instalowanej na Twoim telefonie (jest dostępna dla większości popularnych mobilnych systemów operacyjnych).
  • Zniżki w ponad 200 sklepach internetowych i tradycyjnych współpracujących z bankiem BZ WBK.
  • Płatności HCE – płatności zbliżeniowe smartfonem bez konieczności posiadania abonamentu konkretnej sieci komórkowej.

Konto Godne Polecenia okiem redakcji

Rachunek w BZ WBK to mobilne i nowoczesne konto osobiste. Do jego zalet można zaliczyć bezpłatne prowadzenie, wygodną aplikację mobilną oraz liczne promocje dla nowych i obecnych klientów banku. Minusem są opłaty za kody weryfikacyjne SMS (za szósty i każdy kolejny w miesiącu), a także za szybkie płatności internetowe.

Ocena redakcji łącznie:

Przydatne dokumenty

  1. Taryfa opłat i prowizji
  2. Lista rabatów i zniżek
  3. Regulamin promocji Aktywnie z kontem BZ WBK

O banku

Santander Bank Polska powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. Od 1 kwietnia 2011 r. jest częścią Grupy Santander – jednej z największych w Europie i na świecie. Wartością dla banku jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Czytaj więcej

Komentarze