Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: VeloBank (dawniej Getin Bank)

Konto Getin UP w Getin Banku

Konto Getin UP w Getin Banku
Źródło: strona Getin Banku
Ocena:
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

W naszej analizie Konta Getin UP znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące nie tylko opłat i prowizji związanych z prowadzeniem rachunku, obsługą karty debetowej, przelewami czy wypłatami z bankomatów. Opiszemy Pakiet Korzyści dla posiadaczy tego konta oraz przyjrzymy się dodatkowym usługom, z których mogą skorzystać klienci.

Pełna analiza Konta Getin UP w Getin Banku


Podstawowe parametry

Kiedy myślimy o wyborze rachunku bankowego, przed oczami mamy przede wszystkim skomplikowane i rozbudowane taryfy opłat i prowizji związanych z kontem, kartą debetową, przelewami itd. Często w dokumentach bankowych trudno jest odnaleźć interesujące nas informacje, dlatego warto wcześniej znać najważniejsze koszty związane z rachunkiem osobistym. Poniżej prezentujemy najbardziej istotne parametry Konta Getin UP w Getin Banku.

Pakiet Korzyści „Mój Bank” dla posiadaczy Konta Getin UP

Posiadacze Konta Getin UP mogą korzystać z przywilejów w ramach Pakietu Korzyści „Mój Bank”. Poniższa tabela prezentuje warunki uzyskania premii:

Promocja Warunki Uczestnictwa Korzyści dla Klienta
Pakiet Korzyści „Mój Bank” Oferta dla obecnych klientów banku, którzy:
 • posiadają konto osobiste,
 • posiadają konto oszczędnościowe w banku (za wyjątkiem konta Skarbonka),
 • przelewają na konto osobiste wynagrodzenie w kwocie min. 1000 zł,
 • dokonują transakcji kartą debetową (lub aplikacją iKasa) na min. 300 zł,
 • wyrazili zgodę na komunikację marketingową banku.

Promocja trwa do odwołania, lecz nie krócej niż do 31 grudnia 2014 r.

 • zwrot opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz wypłaty z bankomatów w kraju,
 • zwrot opłaty za pakiet powiadomień SMS-Info,
 • zwrot 2% (max. 30 zł miesięcznie) płatności za rachunki domowe za pomocą polecenia zapłaty (aby uzyskać zwrot należy zrealizować min. jedno polecenie zapłaty w miesiącu),
 • podwyższenie oprocentowania na koncie oszczędnościowym o 0,5 p.p.,
 • zwrot 2% zapłaconych terminowo rat kredytów udzielonych na min. 12 miesięcy,
 • zwrot 2% (max. 30 zł) transakcji dokonanych kartą kredytową.

Opcjonalne usługi w ramach Konta Getin UP

Jak każdy rachunek osobisty, także Konto Getin UP umożliwia swoim posiadaczom skorzystanie z innych, dodatkowych produktów:

 • BLIK - system płatności umożliwiający transakcje w sklepach stacjonarnych i internetowych, przelewy między użytkownikami oraz wypłaty z bankomatów.
 • Konto Oszczędnościowe – bezpłatnie prowadzony rachunek z promocyjnym oprocentowaniem od 1,2 do 1,4%; jeśli jesteś aktywnym klientem, Twoje środki do 10 tys. zł będą oprocentowane do 1,9% w skali roku. Dla nowych środków możesz zyskać oprocentowanie na poziomie 2,5%.
 • Aplikacja mobilna Getin Mobile – nowoczesne rozwiązanie na telefony komórkowe.
 • Karta VISA SimplyOne – połączenie karty debetowej i kredytowej w jednym nośniku, podczas dokonywania transakcji klient decyduje, którą kartą chce zapłacić.
 • Konto oszczędnościowe Skarbonka z możliwością oszczędzania poprzez zaokrąglanie kwot zapłaconych kartą debetową.
 • Getin Point – samoobsługowe oddziały banku, w których można założyć konto lub lokatę, wykonać przelew czy tez wpłacić pieniądze.
 • Płatności HCE – płatności zbliżeniowe smartfonem bez konieczności posiadania abonamentu konkretnej sieci komórkowej.

Konto Getin UP okiem redakcji

Rachunek osobisty w Getin Banku jest dość specyficzny. Nie da się ukryć, że opłaty za obsługę karty debetowej czy wypłaty z bankomatów są dość wysokie. Standardowe koszty korzystania z karty i wypłat z bankomatów wynoszą odpowiednio 6,99 zł za obsługę karty (można jej uniknąć, dokonując transakcji na min. 300 zł) oraz 3,5% min. 5 zł za wypłatę gotówki z bankomatu innego niż Planet Cash czy Euronet.

Istotne w kontekście Konta Getin UP może być dokonywanie w nim podstawowych, głównych operacji finansowych. Takie działanie może się opłacić, ponieważ Pakiet Korzyści oferuje stałym klientom naprawdę interesujące bonusy, w tym np. zwrot 2% rachunków opłaconych poleceniem zapłaty.

Różnorodność ofert promocyjnych oraz podstawowych usług sprawia, że każdy w Koncie Getin UP może znaleźć coś dla siebie. Ważne, aby wiedzieć, czego oczekuje się od rachunku, karty debetowej oraz samego banku, a wtedy korzystanie z usług staje się przyjemnością.

Przydatne dokumenty

 1. Taryfa opłat i prowizji
 2. Regulamin oferty Pakiet Korzyści

O banku

VeloBank to bank detaliczny, który powstał w wyniku przekształcenia i restrukturyzacji Getin Noble Banku. Instytucja kieruje swoją ofertę przede wszystkim do klientów indywidualnych, jednak obsługuje także małe i średnie firmy, samorządy, wspólnoty mieszkaniowe i korporacje.