Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: Getin Bank
Ocena redakcji:

Konto Getin UP w Getin Banku

Konto Getin UP w Getin Banku
Źródło: strona Getin Banku

Obok rachunku osobistego w Getin Banku nie sposób przejść obojętnie. Konto prowadzone jest bezpłatnie, jednak opłaty za obsługę kart debetowych nie należą do niskich (na szczęście można ich stosunkowo łatwo uniknąć). Bank oferuje klientom Pakiet Korzyści, dzięki któremu można zyskać 2% wartości rachunków opłaconych poleceniem zapłaty czy zwrot opłat za wypłaty z bankomatów.

W naszej analizie Konta Getin UP znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące nie tylko opłat i prowizji związanych z prowadzeniem rachunku, obsługą karty debetowej, przelewami czy wypłatami z bankomatów. Opiszemy Pakiet Korzyści dla posiadaczy tego konta oraz przyjrzymy się dodatkowym usługom, z których mogą skorzystać klienci.

Podstawowe parametry Konta Getin UP

Kiedy myślimy o wyborze rachunku bankowego, przed oczami mamy przede wszystkim skomplikowane i rozbudowane taryfy opłat i prowizji związanych z kontem, kartą debetową, przelewami itd. Często w dokumentach bankowych trudno jest odnaleźć interesujące nas informacje, dlatego warto wcześniej znać najważniejsze koszty związane z rachunkiem osobistym. Poniżej prezentujemy najbardziej istotne parametry Konta Getin UP w Getin Banku.

Pakiet Korzyści „Mój Bank” dla posiadaczy Konta Getin UP

Posiadacze Konta Getin UP mogą korzystać z przywilejów w ramach Pakietu Korzyści „Mój Bank”. Poniższa tabela prezentuje warunki uzyskania premii:

Promocja Warunki Uczestnictwa Korzyści dla Klienta
Pakiet Korzyści „Mój Bank” Oferta dla obecnych klientów banku, którzy:
 • posiadają konto osobiste,
 • posiadają konto oszczędnościowe w banku (za wyjątkiem konta Skarbonka),
 • przelewają na konto osobiste wynagrodzenie w kwocie min. 1000 zł,
 • dokonują transakcji kartą debetową (lub aplikacją iKasa) na min. 300 zł,
 • wyrazili zgodę na komunikację marketingową banku.

Promocja trwa do odwołania, lecz nie krócej niż do 31 grudnia 2014 r.

 • zwrot opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz wypłaty z bankomatów w kraju,
 • zwrot opłaty za pakiet powiadomień SMS-Info,
 • zwrot 2% (max. 30 zł miesięcznie) płatności za rachunki domowe za pomocą polecenia zapłaty (aby uzyskać zwrot należy zrealizować min. jedno polecenie zapłaty w miesiącu),
 • podwyższenie oprocentowania na koncie oszczędnościowym o 0,5 p.p.,
 • zwrot 2% zapłaconych terminowo rat kredytów udzielonych na min. 12 miesięcy,
 • zwrot 2% (max. 30 zł) transakcji dokonanych kartą kredytową.

Opcjonalne usługi w ramach Konta Getin UP

Jak każdy rachunek osobisty, także Konto Getin UP umożliwia swoim posiadaczom skorzystanie z innych, dodatkowych produktów:

 • BLIK - system płatności umożliwiający transakcje w sklepach stacjonarnych i internetowych, przelewy między użytkownikami oraz wypłaty z bankomatów.
 • Konto Oszczędnościowe – bezpłatnie prowadzony rachunek z promocyjnym oprocentowaniem od 1,2 do 1,4%; jeśli jesteś aktywnym klientem, Twoje środki do 10 tys. zł będą oprocentowane do 1,9% w skali roku. Dla nowych środków możesz zyskać oprocentowanie na poziomie 2,5%.
 • Aplikacja mobilna Getin Mobile – nowoczesne rozwiązanie na telefony komórkowe.
 • Karta VISA SimplyOne – połączenie karty debetowej i kredytowej w jednym nośniku, podczas dokonywania transakcji klient decyduje, którą kartą chce zapłacić.
 • Konto oszczędnościowe Skarbonka z możliwością oszczędzania poprzez zaokrąglanie kwot zapłaconych kartą debetową.
 • Getin Point – samoobsługowe oddziały banku, w których można założyć konto lub lokatę, wykonać przelew czy tez wpłacić pieniądze.
 • Płatności HCE – płatności zbliżeniowe smartfonem bez konieczności posiadania abonamentu konkretnej sieci komórkowej.

Konto Getin UP okiem redakcji

Rachunek osobisty w Getin Banku jest dość specyficzny. Nie da się ukryć, że opłaty za obsługę karty debetowej czy wypłaty z bankomatów są dość wysokie. Standardowe koszty korzystania z karty i wypłat z bankomatów wynoszą odpowiednio 6,99 zł za obsługę karty (można jej uniknąć, dokonując transakcji na min. 300 zł) oraz 3,5% min. 5 zł za wypłatę gotówki z bankomatu innego niż Planet Cash czy Euronet.

Istotne w kontekście Konta Getin UP może być dokonywanie w nim podstawowych, głównych operacji finansowych. Takie działanie może się opłacić, ponieważ Pakiet Korzyści oferuje stałym klientom naprawdę interesujące bonusy, w tym np. zwrot 2% rachunków opłaconych poleceniem zapłaty.

Różnorodność ofert promocyjnych oraz podstawowych usług sprawia, że każdy w Koncie Getin UP może znaleźć coś dla siebie. Ważne, aby wiedzieć, czego oczekuje się od rachunku, karty debetowej oraz samego banku, a wtedy korzystanie z usług staje się przyjemnością.

Ocena redakcji łącznie:

Przydatne dokumenty

 1. Taryfa opłat i prowizji
 2. Regulamin oferty Pakiet Korzyści

O banku

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach oraz przejęciu Łódzkiego Banku Przemysłowego. W 2010 r. instytucja połączyła się z Noble Bankiem, tworząc Getin Noble Bank SA, który działa pod dwiema markami: Getin Bank - dla klientów indywidualnych, sektora MSP, samorządów i korporacji - oraz Noble Bank - bankowość prywatna dla zamożnych klientów.

Czytaj więcej

Komentarze