Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: VeloBank (dawniej Getin Bank)

Konto Getin UP Free w Getin Banku

Konto Getin UP Free w Getin Banku
Źródło: strona Getin Banku
Ocena:
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

Dodatkowo Getin Bank umożliwia połączenie legitymacji studenckiej z kartą debetową (na wybranych uczelniach), dzięki czemu nie trzeba się martwić o dostęp do naszych środków.

Studencka wersja konta Getin UP pozwala młodym ludziom wygodnie korzystać z rachunku oraz zarabiać na zwykłych operacjach bankowych. W naszym artykule przyjrzymy się najważniejszym aspektom tego konta.

Pełna analiza konta Getin UP Free


Podstawowe parametry

Młody człowiek zwraca szczególną uwagę na koszty prowadzenia rachunku. Pożądany jest tu brak opłat lub tak skonstruowane warunki, które pozwalają z łatwością uniknąć podstawowych kosztów.

Poniżej prezentujemy najważniejsze opłaty dla studenckiej wersji Konta Getin UP Free:

Promocja „Stypendium wyższe o 3%”

Studenci mogą na koncie Getin UP Free zyskać 3% otrzymanego z uczelni stypendium. Wystarczy mieć mniej niż 28 lat i w każdym miesiącu:

 • otrzymać wpływ stypendium z uczelni/szkoły na konto Getin UP Free,
 • dokonać transakcji kartami debetowymi na kwotę min. 100 zł,
 • ustawić na „Tak” zgody marketingowe.

W ramach oferty specjalnej można otrzymać:

 1. Nagrodę powitalną – jednorazowe 50 zł za spełnienie powyższych warunków.
 2. Nagrodę w wysokości 3% łącznej kwoty przelanych stypendiów, max. 30 zł miesięcznie po spełnieniu powyższych warunków. Nagrodę można otrzymywać przez 9 miesięcy, więc łącznie do zyskania jest 320 zł (wraz z nagrodą powitalną).

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta MasterCard Student

MasterCard Student to połączenie legitymacji studenckiej z kartą płatniczą, które Getin Bank wprowadził we współpracy z wybranymi uczelniami w Polsce (są to np. Politechnika Lubelska, AWF we Wrocławiu, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie).

Uczelnia wyższa wydaje studentowi legitymację z już wbudowaną funkcją płatniczą, która jest uaktywniana, kiedy dana osoba podpisze z Getin Bankiem umowę o rachunek osobisty. Oto najważniejsze informacje dotyczące tej karty:

 • wydanie i obsługa karty jest bezpłatne;
 • karta MasterCard Student wyposażona jest tylko w chip (nie posiada paska magnetycznego), dlatego wypłaty środków z niektórych bankomatów mogą być niemożliwe;
 • bez prowizji możesz wypłacić środki w bankomatach sieci Planet Cash, za wypłaty z pozostałych maszyn zapłacisz 3,5% min. 5 zł;
 • karta działa tylko na terenie Polski.

Pozostałe usługi w ramach Konta Getin UP dla Studenta

Konto Getin UP Free, jak każdy rachunek osobisty, umożliwia swoim posiadaczom skorzystanie z dodatkowych produktów:

 • BLIK - system płatności umożliwiający transakcje w sklepach stacjonarnych i internetowych, przelewy między użytkownikami oraz wypłaty z bankomatów.
 • Aplikacja mobilna Getin Mobile – nowoczesne rozwiązanie na telefony komórkowe.
 • 10% zniżki na bilety w Cinema City (obejmuje także seanse IMAX).
 • Karta VISA SimplyOne – połączenie karty debetowej i kredytowej w jednym nośniku, podczas dokonywania transakcji klient decyduje, którą kartą chce zapłacić.
 • Konto oszczędnościowe Skarbonka z możliwością oszczędzania poprzez zaokrąglanie kwot zapłaconych kartą debetową.
 • Konto walutowe – prowadzone jest bezpłatnie w euro, dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich i frankach szwajcarskich, a założysz je w oddziale banku.
 • Getin Point – samoobsługowe oddziały banku, w których można założyć konto lub lokatę, wykonać przelew czy tez wpłacić pieniądze.

Konto Getin UP Free okiem redakcji

Propozycja Getin Banku dla studentów jest wyjątkowa. Z jednej strony mamy bezpłatne prowadzenie rachunku i obsługę karty debetowej, z drugiej – interesujące bonusy. Student na koncie Getin UP może naprawdę sporo zarobić: transakcje kartą na min. 100 zł oraz wpływ stypendium pozwalają zyskać nawet 320 zł. Takie kwoty to naprawdę spory zastrzyk gotówki dla studenckiego portfela, dlatego jeśli poszukujesz nowoczesnego rachunku z atrakcyjnymi premiami, weź ten rachunek pod uwagę przy wyborze konta studenckiego.

Przydatne dokumenty

 1. Taryfa opłat i prowizji konta
 2. Regulamin oferty specjalnej Stypendium Wyższe o 3%

O banku

VeloBank to bank detaliczny, który powstał w wyniku przekształcenia i restrukturyzacji Getin Noble Banku. Instytucja kieruje swoją ofertę przede wszystkim do klientów indywidualnych, jednak obsługuje także małe i średnie firmy, samorządy, wspólnoty mieszkaniowe i korporacje.