Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: T-Mobile Usługi Bankowe

Konto Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe: 5% moneyback

Konto Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe: 5% moneyback
Źródło: strona T-Mobile Usługi Bankowe
Ocena:

Zalety:

 • konto założysz bez wizyty w oddziale: przelewem, za pośrednictwem kuriera
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na dostępność nowoczesnych płatności mobilnych
 • korzystna oferta dla oszczędzającego

Wady:

 • płatna 4. i kolejna wypłata z bankomatu
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

W naszej analizie Konta Freemium opiszemy parametry tego rachunku oraz usługi dostępne dla wszystkich jego użytkowników.

Pełna analiza Konta Freemium TMUB


Podstawowe parametry Konta Freemium

Koszty prowadzenia konta i obsługi karty są jednymi z najważniejszych kryteriów wyboru rachunku bankowego. Parametry rachunku Konta Freemium prezentują się następująco:

0,5% na Koncie Oszczędnościowym

Prowadzenie konta oszczędnościowego i pierwsza wypłata w miesiącu są bezpłatne, natomiast kolejne przelewy wykonane przez bankowość internetową na rachunek własny lub na inny rachunek kosztują 5 zł (standard na rynku). Konto prowadzone jest w złotówkach oraz w czterech walutach obcych (EUR, USD, GBP, CHF), jednak podwyższone oprocentowanie obowiązuje tylko na koncie w PLN.

Więcej informacji nt. Konta Oszczędnościowego znajdziesz w jego analizie.

Usługi dodatkowe Konta Freemium

Rachunek osobisty Konto Freemium bazuje w dużej mierze na usługach, które były dostępne dla klientów rachunku T-Mobile Konto (które to z kolei zastąpiło popularne niegdyś konto Alior Sync). Poniżej przedstawiamy możliwości, z jakich mogą korzystać posiadacze rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe:

 • BLIK - system płatności umożliwiający transakcje w sklepach stacjonarnych i internetowych, przelewy między użytkownikami oraz wypłaty z bankomatów.
 • Google Pay – płatności zbliżeniowe telefonem od Google.
 • Apple Pay - płatności zbliżeniowe iPhone'm od Apple.
 • Menedżer finansów– narzędzie, które ułatwi Ci zaplanowanie i wcielenie w życie budżetu domowego. Menedżer finansów pozwala (a) zebrać informacje o wydatkach, (b) pogrupować transakcje wg kategorii oraz (c) dokonać łatwej analizy na co wydajesz swoje środki. Mając te informacje możesz zaplanować swój budżet i zaoszczędzić w przyszłym miesiącu kilkadziesiąt złotych na zbędnych wydatkach.
 • Program rabatowy Mapa Okazji – atrakcyjne rabaty dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe i Alior Banku – w aplikacji mobilnej lub poprzez stronę internetową możesz sprawdzić, gdzie w Twojej okolicy uzyskasz zniżki, płacąc kartą do rachunku Freemium. Usługa wykorzystuje geolokalizację, dlatego wystarczy włączyć GPS w telefonie, a program sam określi, gdzie się znajdujesz i wyświetli dostępne rabaty.
 • Limit w koncie do 1000 zł – dodatkowe środki do wykorzystania, których oprocentowanie wynosi 9,75% w skali roku. W ramach promocji klienci banku i jednocześni abonenci sieci T-Mobile nie płacą za przyznanie limitu (standardowo bank pobiera 1% wartości pożyczki, min. 30 zł).

Powyższe usługi dostępne są dla każdej osoby, która otworzy Konto Freemium, bez względu na to, czy jest klientem sieci telefonii komórkowej T-Mobile, czy nie.

Konto Freemium vs Konto Premium

Obecnie klienci TMUB mają do wyboru dwa rachunki osobiste: Freemium i Premium. Poniżej podajemy zestawienie usług, w których występują największe różnice w opłatach.

Usługa

Konto Freemium

Konto Premium

Prowadzenie konta

0 zł

18,90 zł – opłata nie jest pobierana pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

Opłata za kartę

6 zł – można jej uniknąć, dokonując transakcji na łączną kwotę min. 200 zł miesięcznie.

0 zł

Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

3 pierwsze bezpłatne, za kolejne bank pobiera opłatę w wysokości 6 zł.

0 zł

Wpłata gotówki we wpłatomacie Euronet

1 bezpłatna, kolejne 0,5% kwoty wpłaty, min. 1 zł.

0 zł

Moneyback

5% wydatków kartą, maks. 15 zł miesięcznie / 180 zł rocznie

25 zł miesięcznie / 300 zł rocznie

Jeżeli wersja Premium jest dla Ciebie bardziej interesująca, sprawdź naszą dokładną analizę tego rachunku.

Konto Freemium okiem redakcji

Konto Freemium wciąż pozostaje rachunkiem stosunkowo tanim: jego prowadzenie jest bezpłatne, a opłaty za kartę debetową można dość łatwo uniknąć, wykonując transakcje plastikiem na łączną kwotę min. 200 zł.

Konto oferuje jego posiadaczom wiele nowoczesnych (a nawet unikalnych) rozwiązań. Możesz skorzystać z płatności mobilnych, zyskać 5% moneybacku za transakcje kartą debetową lub Blikiem. Co prawda maksymalny zwrot z moneybacku wynosi tylko 15 zł miesięcznie, niemniej warto na tej usłudze zarabiać, bo nie wymaga to żadnego wysiłku.

Konto Freemium niestety ma też swoje wady. Przede wszystkim tylko pierwsze trzy wypłaty w miesiącu z bankomatów są bezpłatne - za każdą następną zapłacimy aż 6 zł. Dla osób, które często muszą (lub wolą) wybierać środki z bankomatu, takie rozwiązanie jest znaczną niedogodnością. Klienci korzystający z przelewów ekspresowych z pewnością nie będą także zadowoleni z wprowadzenia wysokiej opłaty za tę usługę.

Naszym zdaniem Konto Freemium jest solidnym rachunkiem, wartym rozważenia. A jeżeli w danym miesiącu wydajesz więcej niż 500 zł za pomocą karty, zapoznaj się z analizą Konta Premium, gdzie możesz zyskać aż 150 zł moneybacku i nielimitowane bezpłatne wypłaty z bankomatów!

Przydatne dokumenty

 1. Taryfa opłat i prowizji

O banku

Główną grupą docelową T-Mobile Usługi Bankowe są osoby aktywnie korzystające z innowacyjnych rozwiązań, takich jak technologie mobilne i portale społecznościowe. Oferta banku przeznaczona jest wyłącznie dla klientów indywidualnych i obejmuje następujące produkty: konta osobiste, karty kredytowe, kredyt gotówkowy i konsolidacyjny, lokaty oraz rachunek oszczędnościowy.