Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Konto firmowe z premią 500 zł w Banku Millennium.

Nawet 600 zł w promocji Konta Mój Biznes w Banku Millennium

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Nawet 600 zł w promocji Konta Mój Biznes w Banku Millennium
Źródło: strona Banku Millennium

Organizatorem promocji dla przedsiębiorców jest Bank Millennium, ale zdobycie pełnej premii (600 zł) wiąże się także z podpisaniem umowy z firmą PayTel, obsługującą terminale płatnicze. Nagroda dzieli się na dwie części:

  • 200 zł od Millennium za otwarcie Konta Mój Biznes i spełnienie warunków takich jak przelew do ZUS lub transakcje kartą i zapewnienie wpływów na konto,
  • 400 zł za podpisanie umowy o terminal z PayTel i Millennium (umowa trójstronna) oraz wpływy z tytułu rozliczenia transakcji za pomocą terminala na min. 1000 zł.

Promocja „Konto firmowe z wiosenną premią 600 zł” trwa do 30 czerwca 2020 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 3000 kont objętych ofertą specjalną.

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja skierowana jest do jest przedsiębiorców, rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG.

Do promocji możesz przystąpić pod warunkiem, że nie miałeś dotąd żadnej umowy z Bankiem Millennium podpisanej jako przedsiębiorca. Co istotne, konieczne jest posiadanie w tej instytucji jakiegokolwiek produktu dla klientów indywidualnych, ponieważ złożenie wniosku o Konto Mój Biznes w ofercie specjalnej możliwe jest jedynie przez bankowość elektroniczną Millenet.

Ponadto z udziału wykluczeni są klienci, którzy kiedyś otworzyli Konto 360° lub Konto 360° Student w jednej z akcji promocyjnych (zarówno organizowanej przez bank, jak i inne podmioty) – jednak wyłącznie wtedy, gdy rozwiązali lub wypowiedzieli oni umowę o wskazane rachunki osobiste.

Jak zyskać 600 zł premii?

Jak już wspominaliśmy, premia dzieli się na dwie części: pierwszą, 200-złotową, otrzymasz za aktywność na Koncie Mój Biznes, drugą, 400-złotową, za korzystanie z terminala płatniczego.

Krok 1
Krok 1

Najdalej do 30 czerwca 2020 r. otwórz Konto Mój Biznes przez Millenet. Pamiętaj, że liczba rachunków zakładanych w promocji jest ograniczona do 3000.

Krok 2
Krok 2

W lipcu, sierpniu i wrześniu musisz

  • wykonać przelew do ZUS na min. 250 zł LUB
  • zrealizować płatności kartą na kwotę min. 250 zł,

a także zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł na nowo otwarte konto.

Pamiętaj, że do wpływów spełniających warunki w promocji nie zostaną zaliczone przelewy z Twoich rachunków – zarówno osobistych, jak i firmowych – prowadzonych przez Bank Millennium / Millennium Dom Maklerski / Millennium TFI.

Za realizację powyższych aktywności otrzymasz 200 zł premii.

Krok 3
Krok 3

Do 30 września 2020 r. zawrzyj w placówce Banku Millennium trójstronną umowę najmu terminala płatniczego z bankiem i firmą PayTel.

Krok 4
Krok 4

Również do 30 września 2020 r. zapewnij na Twoje nowe konto wpływ min. 1000 zł z terminala z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 400 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Należne Ci premie w wysokości 200 zł i 400 zł otrzymasz do 30 października 2020 r.

Pamiętaj, że wartość otrzymanej premii stanowi przychód podatkowy z prowadzonej działalności, który powinieneś rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Niespełnienie warunków przyznania jednej z premii nie pozbawia automatycznie prawa do otrzymania drugiej nagrody. Konta Mój Biznes nie możesz zamknąć przed otrzymaniem bonusu – jeśli zrezygnujesz z usług Banku Millennium przed czasem, premia przepadnie.

Co warto wiedzieć o ofercie Millennium?

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych. Choć bank pobiera prowizję za korzystanie z rachunku, bardzo łatwo jej uniknąć: wystarczy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł. Zwróć uwagę, że są to jednocześnie warunki, jakie musisz spełnić w promocji.

Jak już pisaliśmy, do otwarcia Konta Mój Biznes potrzebny jest dostęp do bankowości elektronicznej Millenet, a to oznacza konieczność posiadania jednego produktu z oferty dla klientów indywidualnych Banku Millennium. Naszym zdaniem godne uwagi jest Konto 360°.

Inne propozycje

Rozważając założenie rachunku osobistego w Banku Millennium, powinieneś wiedzieć nie tylko o promocji tego konta, ale i innych akcjach specjalnych, które mogą Ci przynieść dodatkowe benefity:

Proponowana kolejność działań: otwarcie Konta 360° > uruchomienie Konta Mój Biznes > sięgnięcie po nagrody w innych promocjach.

600 zł na „dzień dobry” na rachunku firmowym + promocje na koncie osobistym

Przedsiębiorcy szukający dobrego konta firmowego oraz terminala płatniczego powinni być zadowoleni z najnowszej propozycji Banku Millennium. Zdobycie 200 zł premii za otwarcie rachunku nie jest trudne, zwłaszcza, że bank dopasował warunki wymaganej aktywności do obecnej sytuacji i uwzględnił, że firma może być zwolniona z płacenia ZUS. Zapewnienie wpływów z terminala też nie powinno przysporzyć kłopotów, więc kolejne 400 zł jest w zasięgu przedsiębiorców, którzy zdecydują się na współpracę z Bankiem Millennium i firmą Paytel SA.

Akcja ma jednak zasadniczą wadę: aby z niej skorzystać, należy posiadać jakikolwiek produkt dla klienta indywidualnego z oferty Banku Millennium. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło: bank często uruchamia promocje Konta 360°. W tej aktualnie trwającej możesz zdobyć 180 zł premii, przy okazji zyskując dobry rachunek do codziennego bankowania.

Jeżeli więc spełniasz dość wyśrubowane kryteria przystąpienia do akcji Millennium, zdecydowanie warto rozważyć otwarcie obu rachunków - firmowego i osobistego.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto firmowe z wiosenną premią 600 zł"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.

Więcej o Bank Millennium