Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

400 zł za założenie mBiznes konta Standard + 2 lata zwolnienia z opłat w mBanku

400 zł za założenie mBiznes konta Standard + 2 lata zwolnienia z opłat w mBanku
Źródło: najlepszekonto.pl

Banki bardzo aktywnie walczą o klientów firmowych. Wystarczy spojrzeć na nasz ranking kont firmowych, by zobaczyć, jak wiele propozycji czeka na przedsiębiorców, nie tylko dotyczących rachunków dla firm, ale i terminali płatniczych oraz innych produktów. mBank należy do instytucji firmowych, które najaktywniej przekonują do swojej oferty. Bank zachęca do skorzystania z niej także tych, którzy dopiero planują założyć działalność gospodarczą, oferując im bonus za dopełnienie formalności za jego pośrednictwem.

Wróćmy do wspomnianej na wstępie promocji z premią 400 zł i zasad zwolnienia z opłat.

Zasady uczestnictwa i zwolnienia z opłat

Akcja "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM", której organizatorem jest spółka Rankomat, trwa do 27 stycznia 2023 r. Mogą w niej wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, zamieszkałe na terenie Polski i prowadzące działalność gospodarczą zarejestrowaną w naszym kraju. Regulamin promocji nie wspomina o okresie karencji ani o wykluczeniach z innego powodu.

24-miesięczne zwolnienie z opłat za podstawowe usługi bankowe przysługuje w ramach akcji „Oszczędź z kontem firmowym do 1700 zł", która trwa do 31 stycznia 2023 r. Po otwarciu rachunku firmowego (o ile nie posiadasz go już w mBanku dla danego numeru NIP) bank nie będzie pobierał opłat zarówno od klientów działających w formie JDG, jak i właścicieli spółek. W tej promocji otrzymasz za 0 zł:

 • prowadzenie rachunku mBiznes konto Standard;
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (Elixir) z rachunku podstawowego;
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinu i Szwajcarii z rachunku podstawowego;
 • korzystanie z pierwszej karty debetowej wydanej do rachunku (dotyczy wszystkich rodzajów kart oferowanych do konta);
 • wypłaty w PLN z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski;
 • wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline oraz Euronet na terenie Polski.

Zyskasz też możliwość otwarcia do konta bieżącego objętego promocją do 5 rachunków pomocniczych mBiznes Konto Pomocnicze z poniższymi warunkami obowiązującymi przez 24 miesiące od ich otwarcia:

 • prowadzenie rachunku za 0 zł;
 • pakiet 10 darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) miesięcznie;
 • prawo dobrania do każdego rachunku pomocniczego jednej karty debetowej (do wyboru: Mastercard Debit Business lub Visa Business Debit) za 0 zł.

Bank umożliwi Ci też otwarcie rachunków walutowych mBiznes konto walutowe dla firm w walucie EUR i/lub USD (po jednym w każdej walucie), które przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy będą prowadzone bezpłatnie. W przypadku skorzystania z tej możliwości będziesz mógł, w zależności od waluty rachunku, dobrać do niego jedną kartę walutową Visa Business USD lub EUR, która przez cały okres ważności będzie prowadzona za 0 zł.

Na podstawie analizy aktywności swoich klientów bank oszacował wartość bonusu w postaci samego zwolnienia z opłat na aż 1700 zł.

Krótka droga po 400 zł

Wspomnieliśmy, że zasady zdobycia premii gotówkowej są banalnie proste, czas na szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Zarejestruj się w Bonus eBrokerPartner, aktywuj swój Profil i zaloguj się do panelu.

Jeśli już posiadasz profil w tym serwisie, wystarczy, że się na niego zalogujesz.

Krok 2
Krok 2

Do 27 stycznia 2023 r. poprzez swój Profil Uczestnika w Bonus eBrokerPartner złóż wniosek o mBiznes konto Standard i kartę.

Nie zapomnij o akceptacji regulaminu promocji i wyrażeniu zgody na ujawnienie organizatorowi przez mBank tajemnicy bankowej. Chodzi jedynie o to, by bank mógł poinformować spółkę Rankomat, że spełniłeś wymagania akcji i zasłużyłeś na nagrodę.

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej 6 lutego 2023 r. podpisz umowę o wspomniane produkty.

Krok 4
Krok 4

Do 19 lutego 2023 r. wykonaj:

 • co najmniej jedną transakcję kartą (w tym płatność telefonem) LUB
 • min. jedną płatność internetową (w tym transakcję Blik) LUB
 • choć jeden przelew na konto w innym banku.

Kwota operacji nie ma znaczenia.

Krok 5
Krok 5

O przyznaniu bonusu zostaniesz powiadomiony mailowo do 28 lutego 2023 r. (sprawdź również folder SPAM). W wiadomości znajdziesz link, który przekieruje Cię do formularza, w którym powinieneś podać numer rachunku do przelewu bonusu. Możesz to też zrobić w swoim Profilu Uczestnika w Bonus eBrokerPartner do 7 marca 2023 r.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 400 zł, otrzymasz od organizatora na swoje mBiznes Konto Standard 14 marca 2023 r.

Zauważ, że regulamin nie wymaga wykonania zadań w konkretnym miesiącu. Ważne jest, by zostały one zrealizowane do 19 lutego 2023 r.

Szczegóły dotyczące aktywności

Wymagania regulaminu spełnisz, realizując jedną z wymienionych aktywności. Spójrzmy, jak organizator je rozumie.

Płatność Blikiem, transakcja kartą, przelew

Płatność Blikiem w regulaminie jest opisana jako transakcja w punkcie handlowo-usługowym i w Internecie przy użyciu usługi Blik powiązanej z kontem firmowym otwartym w ramach promocji.

Transakcja bezgotówkowa kartą może być wykonana zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym (w tym płatność telefonem umożliwiającym realizację płatności bezgotówkowych) przy użyciu karty do konta firmowego mBiznes.

Przelew to po prostu dyspozycja przesłania pieniędzy na inny rachunek.

Dodatkowe informacje

Do chwili wypłaty nagrody nie możesz rozwiązać ani wypowiedzieć umowy o rachunek czy kartę. Ten sam wymóg dotyczy udzielonej zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej przez mBank.

Bez względu na to, ile profili uczestnika założysz i ile umów o mBiznes konto Standard podpiszesz, możesz zdobyć tylko jedną nagrodę.

Premia, jaką otrzymasz, będzie miała związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą i dlatego musisz ująć ją po stronie przychodów firmy, po czym rozliczyć się z niej z fiskusem na zasadach, jakie stosujesz na co dzień.

mBiznes konto Standard - co trzeba o nim wiedzieć?

Jak sama nazwa wskazuje, to podstawowy rachunek firmowy oferowany przez mBank przedsiębiorcom. Jego parametry przedstawiają się następująco:

Propozycja warta przemyślenia

Jak wspomnieliśmy na wstępie, tak proste zasady otrzymania wysokiej premii gotówkowej nie zdarzają się zbyt często. Jeśli dodać do tego jeszcze 2-letnie zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku i różne związane z nim aktywności, to mamy w sumie bardzo atrakcyjny pakiet, nad którym winien się zastanowić każdy przedsiębiorca rozważający założenie pierwszego lub kolejnego konta firmowego. Trudno powiedzieć, czy taka okazja pojawi się w przyszłości.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM"
 2. Regulamin promocji "Oszczędź z kontem firmowym do 1700 zł"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.