Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

360 zł na start i nawet 1500 zł w innych akcjach za BEZTERMINOWO DARMOWE Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska

360 zł na start i nawet 1500 zł w innych akcjach za BEZTERMINOWO DARMOWE Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem kolejnej edycji akcji "Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM" jest spółka Rankomat. Santander ma w tym przypadku status współorganizatora.

Z oferty można skorzystać do 28 lutego 2022 r.

Propozycja dla JDG

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wymagana jest rzecz jasna pełna zdolność do czynności prawnych, a ponadto polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty oraz miejsce zamieszkania na terytorium naszego kraju.

Regulamin promocji mówi, że mogą w niej wziąć udział, które w okresie od 4 listopada 2021 r. do 2 stycznia 2022 r. nie posiadały w Santanderze rachunku firmowego (wykluczenie obejmuje także współposiadaczy i pełnomocników). Posiadanie (aktualnie lub w przeszłości) konta osobistego nie pozbawia możliwości udziału w akcji.

Okazuje się, że zapis o okresie karencji jest nieistotny, gdyż inny punkt regulaminu mówi, że Uczestnik zawiera umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia z bankiem, zgodnie z zasadami, które określa bank. Santander potwierdził nam, że dla zdobycia premii konieczne jest spełnienie wymagań dotyczących karencji określonych w trwającej równolegle własnej akcji banku. Zgodnie z nimi na premie mogą liczyć ci, którzy nie mieli konta firmowego w tym banku po 31 marca 2019 r.

Pora sprawdzić, jakich działań wymaga organizator w związku z przyznaniem premii 360 zł. Wyjaśnijmy na wstępie, że składa się ona z dwóch części: 100 + 260 zł. Podstawą jest oczywiście założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia. Pierwsza część będzie wypłacona za zalogowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile, a druga za zrealizowanie wymaganych przelewów. Możliwe jest zdobycie tylko stówy za aktywowanie aplikacji, ale nie da się otrzymać bonusu jedynie za przelewy. Krótko mówiąc, premia może wynieść 100 zł albo 360 zł.

Wystarczy niewielka aktywność

Poniżej lista warunków, tym razem są one wyjątkowo proste:

Krok 1
Krok 1

Do 28 lutego 2022 r. załóż Profil uczestnika na stronie organizatora. Zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na ujawnienie organizatorowi tajemnicy bankowej w zakresie spełnienia warunków promocji.

Krok 2
Krok 2

Również do 28 lutego 2022 r. złóż wniosek o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia za pośrednictwem swojego Profilu uczestnika. W tym celu wejdź w zakładkę "KONTO BONUS" i kliknij link, który przekieruje Cię do wniosku.

Na etapie wnioskowania wyraź zgody na kontakt w sprawie realizacji wniosku oraz na kontakt telefoniczny i mailowy w celach marketingowych.

Krok 3
Krok 3

Do 10 marca 2022 r. zawrzyj umowę o rachunek firmowy.

Krok 4
Krok 4

Do 31 marca 2022 r.

  • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Mobile. Nagrodą za spełnienie tego warunku jest 100 zł;
  • wykonaj co najmniej 3 przelewy Elixir lub Bluecash na rachunki prowadzone przez podmiot inny niż Santander. Nie zostaną uznane przelewy do ZUS. Premia za zrealizowanie przelewów wynosi 260 zł.
Krok 5
Krok 5

Do 12 kwietnia 2022 r. zostaniesz powiadomiony o spełnieniu warunków promocji za pośrednictwem wiadomości mailowej od organizatora.

Od momentu otrzymania maila masz 7 dni (tj. do 19 kwietnia 2022 r.) na wypełnienie formularza, do którego link znajdziesz w wiadomości. Należy w nim podać numer nowo otwartego Konta Firmowego Godnego Polecenia.

Nagroda
Nagroda

Wypłata premii – 100 lub 360 zł – nastąpi najpóźniej 30 kwietnia 2022 r. w formie przelewu na konto firmowe.

We wniosku o rachunek podaj ten sam adres e-mail co podczas rejestracji na stronie organizatora.

Gdybyś z jakiegoś powodu nie wyraził zgód marketingowych na etapie wypełniania wniosku, to możesz to nadrobić w bankowości internetowej lub na infolinii. Ważne, byś miał je udzielone w momencie, gdy będzie weryfikowane spełnienie warunków akcji i przygotowywana do wysyłki informacja o przyznaniu nagrody. Nie warto z tym jednak zwlekać, zalecamy wyrażenie wszystkich wymaganych zgód już przy wnioskowaniu o Konto Firmowe Godne Polecenia.

Prawa do premii pozbawi Cię również zamknięcie konta przed dniem wypłaty bonusów.

Ważne! Premia podlega opodatkowaniu, musisz się więc z niej rozliczyć z właściwym urzędem skarbowym według zasad, jakie stosujesz w swojej firmie.

1860 zł w kumulacji i bezterminowe zwolnienie z opłat za konto

Jak wspomnieliśmy na wstępie, premia "na start" może być jedynie początkiem zgarniania bonusów od Santander Bank Polska.

Bank przyznaje aktualnie 3% zwrotu za płatności kartą – maksymalnie 150 zł miesięcznie przez pół roku (w sumie nawet 900 zł).

Santander rozumie, że dla przedsiębiorców ważne jest unikanie kosztów. Przygotował więc zwolnienie z opłat za konto i podstawowe operacje. Uczestnicząc w akcji "Promocja godna polecenia", nie zapłacisz prowizji m.in. za prowadzenie rachunku, przelewy w systemie Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej, przelewy w EUR do krajów EOG innych niż Polska, wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN, czy wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Pełny wykaz bezpłatnych usług znajdziesz w analizie Konta Firmowego Godnego Polecenia.

Możesz też zdobyć 400 zł za sięgnięcie po kredyt lub leasing, a także 200 zł za podpisanie umowy o pakiet medyczny.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Propozycja Santander Bank Polska dla małych przedsiębiorców, czyli Konto Firmowe Godne Polecenia, to jeden z najpopularniejszych rachunków firmowych na rynku. Poniżej jego najważniejsze parametry:

Zwróć uwagę na BEZTERMINOWE zwolnienie z opłat za konto, kartę i podstawowe operacje bankowe, o których pisaliśmy powyżej.

Premia dla klienta indywidualnego

Jeśli zainteresowała Cię promocja dla przedsiębiorców, ale zniechęca Cię fakt, że konto osobiste masz w innym banku, popatrz na ofertę dla klientów indywidualnych. Może przygotowane dla nich bonusy przekonają Cię, by korzystać z usług Santandera kompleksowo.

Atrakcyjny zestaw promocyjny

W kontekście licznych zalet Konta Firmowego Godnego Polecenia premia 360 zł jest dodatkowym atutem. Na uwagę zasługują przede wszystkim proste warunki uzyskania bonusu oraz promocje towarzyszące. W rezultacie Twój zysk za nawiązanie współpracy z Santanderem może być liczony nie w setkach, ale w tysiącach złotych! Na pozytywną ocenę tego rachunku duży wpływ ma bezterminowe zwolnienie z wielu związanych z nim opłat.

Zdecydowanie warto rozważyć.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM – edycja 5"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.