Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

350 zł na start i nawet 1500 zł w innych akcjach za BEZTERMINOWO DARMOWE Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska

350 zł na start i nawet 1500 zł w innych akcjach za BEZTERMINOWO DARMOWE Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem trzeciej edycji akcji "Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM" jest spółka Rankomat. Santander ma w tym przypadku status współorganizatora.

Z oferty można skorzystać do 20 grudnia 2021 r.

Propozycja dla JDG

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wymagana jest rzecz jasna pełna zdolność do czynności prawnych, a ponadto polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty oraz miejsce zamieszkania na terytorium naszego kraju.

Wykluczone z promocji są osoby, które w dniu startu akcji (4 listopada 2021 r.) posiadały w Santanderze rachunek firmowy (wykluczenie obejmuje także współposiadaczy i pełnomocników). Posiadanie (aktualnie lub w przeszłości) konta osobistego nie pozbawia możliwości udziału w akcji.

Jeśli chcesz się ubiegać nie tylko o 350 zł premii na start, ale i inne nagrody, to Twój brak związków z Santanderem musi być nieco dłuższy. Na dodatkowe premie mogą liczyć Ci, którzy nie mieli konta firmowego w tym banku po 31 marca 2019 r.

Pora sprawdzić, jakich działań wymaga organizator w związku z przyznaniem premii 350 zł. Wyjaśnijmy na wstępie, że składa się ona z dwóch części: 100 + 250 zł. Podstawą jest oczywiście założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia. Pierwsza część będzie wypłacona za zalogowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile, a druga za zrealizowanie wymaganych przelewów. Możliwe jest zdobycie tylko stówy za aktywowanie aplikacji, ale nie da się otrzymać bonusu jedynie za przelewy. Krótko mówiąc, premia może wynieść 100 zł albo 350 zł.

Wystarczy niewielka aktywność

Poniżej lista warunków w formie harmonogramu:

Krok 1
Krok 1

Do 20 grudnia 2021 r. załóż Profil uczestnika na stronie organizatora. Zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na ujawnienie organizatorowi tajemnicy bankowej w zakresie spełnienia warunków promocji.

Krok 2
Krok 2

Również do 20 grudnia 2021 r. złóż wniosek o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia za pośrednictwem swojego Profilu uczestnika. W tym celu wejdź w zakładkę "KONTO BONUS" i kliknij link, który przekieruje Cię do wniosku.

Na etapie wnioskowania wyraź zgody na kontakt w sprawie realizacji wniosku oraz na kontakt telefoniczny i mailowy w celach marketingowych.

Krok 3
Krok 3

Do 10 stycznia 2022 r. zawrzyj umowę o rachunek firmowy.

Krok 4
Krok 4

Do 31 stycznia 2022 r.

  • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Mobile. Nagrodą za spełnienie tego warunku jest 100 zł
  • wykonaj co najmniej 3 przelewy Elixir lub Bluecash na rachunki prowadzone przez podmiot inny niż Santander. Nie zostaną uznane przelewy do ZUS.  Premia za zrealizowanie przelewów wynosi 250 zł.
Krok 5
Krok 5

Do 11 lutego 2021 r. zostaniesz powiadomiony o spełnieniu warunków promocji za pośrednictwem wiadomości mailowej od organizatora.

Od momentu otrzymania maila masz 7 dni (tj. do 18 lutego 2022 r.) na wypełnienie formularza, do którego link znajdziesz w wiadomości. Należy w nim podać numer nowo otwartego Konta Firmowego Godnego Polecenia.

Nagroda
Nagroda

Wypłata premii 350 zł nastąpi najpóźniej 28 lutego 2022 r. w formie przelewu na konto firmowe.

We wniosku o rachunek podaj ten sam adres e-mail co podczas rejestracji na stronie organizatora.

Gdybyś z jakiegoś powodu nie wyraził zgód marketingowych na etapie wypełniania wniosku, to możesz to nadrobić w bankowości internetowej, na infolinii lub w placówce. Ważne, byś miał je udzielone w momencie, gdy będzie weryfikowane spełnienie warunków akcji i przygotowywana do wysyłki informacja o przyznaniu nagrody. Trudno określić, kiedy to się dokładnie stanie, więc zalecamy wyrażenie wszystkich wymaganych zgód już przy wnioskowaniu o Konto Firmowe Godne Polecenia.

Prawa do premii pozbawi Cię również zamknięcie konta przed dniem wypłaty bonusów.

Ważne! Premia podlega opodatkowaniu, musisz się więc z niej rozliczyć z właściwym urzędem skarbowym według zasad, jakie stosujesz w swojej firmie.

1850 zł w kumulacji i bezterminowe zwolnienie z opłat za konto

Jak wspomnieliśmy na wstępie, 300 zł premii to tylko wstęp do sięgnięcia po inne nagrody od Santander Bank Polska. Bank przyznaje 3% zwrotu za płatności kartą – maksymalnie 150 zł miesięcznie przez pół roku (w sumie nawet 900 zł).

Santander rozumie, że dla przedsiębiorców ważne jest unikanie kosztów. Przygotował więc zwolnienie z opłat za konto i podstawowe operacje. Uczestnicząc w akcji "Promocja godna polecenia" nie zapłacisz prowizji m.in. za prowadzenie rachunku, przelewy w systemie Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej, przelewy w EUR do krajów EOG innych niż Polska, wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN, czy wypłatę z wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Pełny wykaz bezpłatnych usług znajdziesz w analizie Konta Firmowego Godnego Polecenia.

Możesz też zdobyć 400 zł za sięgnięcie po kredyt lub leasing, a także 200 zł za podpisanie umowy o pakiet medyczny.

Dodatkowe 500 zł za terminal

To jeszcze nie wszystkie bonusy, jakie możesz zgarnąć w Santanderze. Czeka jeszcze 500 zł w bonach Sodexo za zrealizowanie na terminalu płatniczym w ciągu 3 miesięcy płatności na kwotę min. 30 000 zł.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Propozycja Santander Bank Polska dla małych przedsiębiorców, czyli Konto Firmowe Godne Polecenia, to jeden z najpopularniejszych rachunków firmowych na rynku. Poniżej jego najważniejsze parametry:

Zwróć uwagę na BEZTERMINOWE zwolnienie z opłat za konto, kartę i podstawowe operacje bankowe, o których pisaliśmy powyżej.

Premia dla klienta indywidualnego

Jeśli zainteresowała Cię promocja dla przedsiębiorców, ale zniechęca Cię fakt, że konto osobiste masz w innym banku, popatrz na ofertę dla klientów indywidualnych. Może przygotowane dla nich bonusy przekonają Cię, by korzystać z usług Santandera kompleksowo.

Atrakcyjny zestaw promocyjny

W kontekście licznych zalet Konta Firmowego Godnego Polecenia premia 350 zł jest dodatkowym atutem. Na uwagę zasługują przede wszystkim proste warunki uzyskania bonusu oraz promocje towarzyszące. W rezultacie Twój zysk za nawiązanie współpracy z Santanderem może być liczony nie w setkach, ale w tysiącach złotych! Na ocenę tego rachunku duży wpływ ma bezterminowe zwolnienie z wielu związanych z nim opłat.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM" – edycja 4

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.