Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł na start i nawet 1300 zł w innych akcjach za darmowe przez 2 lata Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska

300 zł na start i nawet 1300 zł w innych akcjach za darmowe przez 2 lata Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem trzeciej edycji akcji "Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM" jest spółka Rankomat. Santander ma w tym przypadku status współorganizatora.

Z oferty można skorzystać do 31 maja 2021 r.

Propozycja dla JDG

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wymagana jest rzecz jasna pełna zdolność do czynności prawnych, a ponadto polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty oraz miejsce zamieszkania na terytorium naszego kraju.

Wykluczone z promocji są osoby, które po 1 listopada 2019 r. posiadały w Santanderze rachunek firmowy (wykluczenie obejmuje także współposiadaczy i pełnomocników). Posiadanie (aktualnie lub w przeszłości) konta osobistego nie pozbawia możliwości udziału w akcji.

Jeśli chcesz się ubiegać nie tylko o 300 zł premii na start, ale i inne nagrody, to Twój brak związków z Santanderem musi być nieco dłuższy. Na dodatkowe premie mogą liczyć Ci, którzy nie mieli konta firmowego w tym banku po 31 marca 2019 r.

Pora sprawdzić, jakich działań wymaga organizator w związku z przyznaniem premii 300 zł.

Wystarczy niewielka aktywność

Poniżej lista warunków w formie harmonogramu:

Krok 1
Krok 1

Do 31 maja 2021 r. załóż Profil uczestnika na stronie organizatora. Zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na ujawnienie organizatorowi tajemnicy bankowej w zakresie spełnienia warunków promocji.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 maja 2021 r. złóż wniosek o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia za pośrednictwem swojego Profilu uczestnika. W tym celu wejdź w zakładkę "KONTO BONUS" i kliknij link, który przekieruje Cię do wniosku.

Na etapie wnioskowania wyraź zgody na kontakt w sprawie realizacji wniosku oraz na kontakt telefoniczny i mailowy w celach marketingowych.

Krok 3
Krok 3

Do 15 czerwca 2021 r. zawrzyj umowę o rachunek firmowy.

Krok 4
Krok 4

Do 31 lipca 2021 r.:

  • wykonaj co najmniej 3 przelewy Elixir, Express Elixir lub Bluecash na rachunki prowadzone przez podmiot inny niż Santander. Nie zostaną uznane przelewy do ZUS;
  • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Mobile.
Krok 5
Krok 5

Do 16 sierpnia 2021 r. zostaniesz powiadomiony o spełnieniu warunków promocji za pośrednictwem wiadomości mailowej od organizatora.

Od momentu otrzymania maila masz 7 dni na wypełnienie formularza, do którego link znajdziesz w wiadomości. W formularzu należy podać numer nowo otwartego Konta Firmowego Godnego Polecenia.

Nagroda
Nagroda

Wypłata premii 300 zł nastąpi najpóźniej 31 sierpnia 2021 r. w formie przelewu na konto firmowe.

We wniosku o rachunek podaj ten sam adres e-mail co podczas rejestracji na stronie organizatora.

Gdybyś z jakiegoś powodu nie wyraził zgód marketingowych na etapie wypełniania wniosku, to możesz to nadrobić w bankowości internetowej, na infolinii lub w placówce najpóźniej do 31 lipca 2021 r. Ważne, byś nie odwołał zgód przed zakończeniem promocji.

Prawa do premii pozbawi Cię nie tylko cofnięcie zgód, ale również zamknięcie konta przed dniem wypłaty premii.

Ważne! Premia podlega opodatkowaniu, musisz się więc z niej rozliczyć z właściwym urzędem skarbowym według zasad, jakie stosujesz w swojej firmie.

1600 zł w kumulacji i zwolnienie z opłat na 2 lata

Jak wspomnieliśmy na wstępie, 300 zł premii to tylko wstęp do sięgnięcia po inne nagrody od Santander Bank Polska. Bank przyznaje 3% zwrotu za płatności kartą – maksymalnie 150 zł miesięcznie przez pół roku (w sumie nawet 900 zł).

Santander rozumie, że dla przedsiębiorców ważne jest unikanie kosztów, zwłaszcza na początku działalności. Przygotował więc akcję, w której zwalnia z opłat za konto i podstawowe operacje, a zwolnienie to obowiązuje przez całe 2 lata. W tym czasie bank nie pobiera prowizji m.in. za prowadzenie rachunku, przelewy w systemie Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej, przelewy w EUR do krajów EOG innych niż Polska, wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN, czy wypłatę z wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Pełny wykaz bezpłatnych usług znajdziesz w analizie Konta Firmowego Godnego Polecenia.

Możesz też zdobyć 400 zł za sięgnięcie po terminal płatniczy.

Dodatkowe 500 zł za terminal

To jeszcze nie wszystkie bonusy, jakie możesz zgarnąć w Santanderze. Czeka jeszcze 500 zł w bonach Sodexo za zrealizowanie na terminalu płatniczym w ciągu 3 miesięcy płatności na kwotę min. 30 000 zł.

Konto Firmowe Godne Polecenia – czy rzeczywiście?

Propozycja Santander Bank Polska dla małych przedsiębiorców, czyli Konto Firmowe Godne Polecenia, to jeden z najpopularniejszych rachunków firmowych na rynku. Poniżej jego najważniejsze parametry:

Zwróć uwagę na dwuletnie zwolnienie z opłat za konto, kartę i podstawowe operacje bankowe, o których pisaliśmy powyżej.

Premia dla klienta indywidualnego

Jeśli zainteresowała Cię promocja dla przedsiębiorców, ale zniechęca Cię fakt, że konto osobiste masz w innym banku, popatrz na ofertę dla klientów indywidualnych. Może przygotowane dla nich bonusy przekonają Cię, by korzystać z usług Santandera kompleksowo.

Dodatkowy atut rozsądnej propozycji Santandera

W kontekście licznych zalet Konta Firmowego Godnego Polecenia premia 300 zł jest dodatkowym atutem. Na uwagę zasługują przede wszystkim proste warunki uzyskania bonusu oraz promocje towarzyszące. W rezultacie Twój zysk za nawiązanie współpracy z Santanderem może być liczony nie setkach, ale w tysiącach złotych!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM" – edycja 3

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.