Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

250 zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polska + nawet 900 zł moneybacku

250 zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polska + nawet 900 zł moneybacku
Źródło: strona promocji

Organizatorem akcji "Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM" jest spółka Rankomat. Santander ma w tym przypadku status współorganizatora.

Z oferty można skorzystać do 31 sierpnia 2020 r. – to jednak tylko teoria, gdyż w regulaminie zastrzeżono prawo do ewentualnego skrócenia lub wydłużenia promocji.

Propozycja dla JDG

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wymagana jest rzecz jasna pełna zdolność do czynności prawnych, a ponadto polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty oraz miejsce zamieszkania na terytorium naszego kraju.

Wykluczone z promocji są osoby, które po 1 lipca 2019 r. posiadały w Santanderze rachunek firmowy. Posiadanie (aktualnie lub w przeszłości) konta osobistego nie pozbawia możliwości udziału w akcji.

To już wszystkie warunki uczestnictwa. Pora sprawdzić, jakich działań wymaga organizator w związku z przyznaniem premii 250 zł.

Wystarczy niewielka aktywność

Poniżej lista warunków w formie harmonogramu:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2020 r. załóż Profil uczestnika na stronie organizatora. Zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na ujawnienie organizatorowi tajemnicy bankowej w zakresie spełnienia warunków promocji.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 sierpnia 2020 r. złóż wniosek o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia za pośrednictwem swojego Profilu uczestnika. W tym celu wejdź w zakładkę "KONTO BONUS" i kliknij link, który przekieruje Cię do wniosku.

Na etapie wnioskowania wyraź zgody na kontakt w sprawie realizacji wniosku oraz na kontakt telefoniczny i mailowy w celach marketingowych.

Krok 3
Krok 3

Do 15 września 2020 r. zawrzyj umowę o rachunek.

Krok 4
Krok 4

Do 11 października 2020 r. wykonaj co najmniej 3 przelewy Elixir, Express Elixir lub Bluecash na rachunki prowadzone przez podmiot inny niż Santander. Nie zostaną uznane przelewy do ZUS.

Krok 5
Krok 5

W tym samym terminie przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Mobile.

Krok 6
Krok 6

Do 20 października 2020 r. zostaniesz powiadomiony o spełnieniu warunków promocji za pośrednictwem wiadomości mailowej od organizatora.

Od momentu otrzymania maila masz 7 dni na wypełnienie formularza, do którego link znajdziesz w wiadomości. W formularzu należy podać numer nowo otwartego Konta Firmowego Godnego Polecenia.

Nagroda
Nagroda

Wypłata premii 250 zł nastąpi najpóźniej 31 października 2020 r. w formie przelewu na konto firmowe.

Gdybyś z jakiegoś powodu nie wyraził zgód marketingowych na etapie wypełniania wniosku, to możesz to nadrobić w bankowości internetowej, na infolinii lub w placówce najpóźniej do 30 września 2020 r. Ważne, byś nie odwołał zgód przed zakończeniem promocji.

Z prawa do premii pozbawi Cię nie tylko cofnięcie zgód, ale również zamknięcie konta przed 31 października 2020 r.

Ważne! Premia podlega opodatkowaniu, musisz się więc z niej rozliczyć z właściwym urzędem skarbowym.

Konto Firmowe Godne Polecenia – czy rzeczywiście?

Propozycja Santander Bank Polska dla małych przedsiębiorców, czyli Konto Firmowe Godne Polecenia, to jeden z najpopularniejszych rachunków firmowych na rynku. Poniżej jego najważniejsze parametry:

Nawet 900 zł zwrotu i zwolnienie z opłat na 2 lata

250 zł premii to nie jedyna korzyść związana z kontem firmowym w Santanderze. Bank przyznaje 3% zwrotu za płatności kartą – maksymalnie 150 zł miesięcznie przez pół roku (w sumie nawet 900 zł).

Dla przedsiębiorców ważne jest unikanie kosztów, zwłaszcza na początku działalności. W ramach promocji bank zwalnia z opłat za konto i podstawowe operacje, a zwolnienie to obowiązuje przez całe 2 lata.  W tym czasie bank nie pobiera prowizji m.in. za prowadzenie rachunku, przelewy w systemie Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej, przelewy w EUR do krajów EOG innych niż Polska, wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN, czy wypłatę z wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Pełny wykaz bezpłatnych usług znajdziesz w analizie Konta Firmowego Godnego Polecenia.

Premia dla klienta indywidualnego

Być może zainteresowała Cię promocja dla przedsiębiorców, ale zniechęca Cię fakt, że konto osobiste masz w innym banku. Popatrz na ofertę dla klientów indywidualnych. Może przygotowane dla nich bonusy przekonają Cię, by korzystać z usług Santandera kompleksowo.

Dodatkowy atut rozsądnej propozycji Santandera

W kontekście licznych zalet Konta Firmowego Godnego Polecenia premia 250 zł jest dodatkowym atutem. Na uwagę zasługują przede wszystkim proste warunki uzyskania bonusu oraz promocja towarzysząca, dzięki której łączny zysk dla posiadacza konta prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą może wynieść nawet 1150 zł.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji promocyjnej "Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.