Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: Deutsche Bank
Ocena redakcji:

Rachunek dbNET Biznes w Deutsche Banku

Rachunek dbNET Biznes w Deutsche Banku
Źródło: strona Deutsche Banku

Konto dbNET Biznes to korzystne rozwiązanie dla osób, które poszukują niedrogiego, a zarazem sprawdzonego rachunku bankowego do obsługi działalności gospodarczej. Konto firmowe w Deutsche Banku łączy w sobie wysoką jakość z niskim kosztem – jedyną obowiązkową opłatą jest koszt obsługi karty debetowej, jednak bardzo łatwo go uniknąć. Rachunek oferuje swoim posiadaczom interesujące usługi dodatkowe, które mogą pomóc w prowadzeniu działalności.

W naszej analizie przyjrzymy się najważniejszym aspektom związanym z kontem dbNET Biznes, zwracając uwagę na podstawowe opłaty i prowizje oraz usługi dodatkowe.

Parametry Konta dbNET Biznes

Podstawowe parametry każdego rachunku bankowego, a tym bardziej konta dla firm, związane są przede wszystkim z kosztami prowadzenia konta, obsługi karty płatniczej oraz opłatami za wykonywane przelewy. Parametry kosztowe konta dbNET Biznes są następujące:

Konto dbNET Biznes możesz założyć na .

Dodatkowe korzyści dla posiadaczy Konta dbNET Biznes

Konto dbNET Biznes oferuje następujące, dodatkowe korzyści dla posiadacza rachunku:

  • 1,0% oprocentowanie środków na koncie oszczędnościowym db Oszczędna Firma – rachunek prowadzony jest bezpłatnie (oprocentowanie dla posiadaczy innych kont firmowych wynosi 0,75%). Pierwszy w miesiącu przelew wychodzący na rachunek prowadzony przez Deutsche Bank PBC jest darmowy, każdy następny kosztuje 15 zł. Przelew z rachunku db Oszczędna Firma na konto w innym banku wiąże się z opłatą 15 zł.
  • Pakiet Przedsiębiorczy – kody rabatowe na produkty i usługi partnerów współpracujących z Deutsche Bankiem. Obecnie posiadacze konta dbNET Biznes mogą korzystać ze zniżek na księgowość internetową (6 miesięcy bezpłatnego korzystania z usług księgowości online iFirma), przeloty, Paczkomaty oraz promocję firmy w Zumi.
  • Pakiet ubezpieczeń do rachunku – pomoc medyczna, ubezpieczenie od utraty lub zniszczenia mienia, awarii sprzętu komputerowego, infolinia medyczna i prawna. Ubezpieczeniem objęty jest właściciel rachunku dbNET Biznes, współmałżonek posiadacza rachunku lub osoba prowadząca z nim wspólne gospodarstwo domowe oraz ich dzieci do pierwszego roku życia. Więcej o ubezpieczeniu rachunków można przeczytać pod tym adresem (otworzy się w nowym oknie przeglądarki).

Jakie Firmy Najbardziej Skorzystają z Konta dbNET Biznes?

Konto dbNET Biznes to korzystny rachunek dla nowych i istniejących firm, wykonujących dużą liczbę transakcji za pośrednictwem Internetu. Zadowolone z konta będą także osoby, które posiadają zagranicznych kontrahentów. Tego rodzaju podmioty skorzystają z darmowych przelewów krajowych, konkurencyjnych cenowo przelewów zagranicznych oraz możliwości darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i poza granicami kraju. Nie ma jednak produktów idealnych, więc chociaż rachunek Deutsche Banku to dobra oferta, to nie jest doskonały. Niewielkimi minusami konta dbNET Biznes są brak możliwości zlecania przelewów ekspresowych oraz mało nowoczesny serwis transakcyjny.

Podsumowując, konto dbNET Biznes pomimo swoich wad jest rachunkiem, który zaspokoi potrzeby większości przedsiębiorców. Rozważ skorzystanie z oferty Deutsche Banku, jeżeli poszukujesz rachunku do wykonywania podstawowych operacji bankowych, w ramach prowadzonej DG.

Ocena redakcji łącznie:

Przydatne dokumenty

  1. Tabela oprocentowania rachunków i lokat
  2. Tabela opłat i prowizji

O banku

Deutsche Bank rozpoczął działalność w Polsce w 1995 r. jako bank dla klientów korporacyjnych. W 2001 r. powstała odrębna instytucja – Deutsche Bank PBC – która obsługiwała osoby fizyczne oraz małe i średnie firmy. W 2012 r. podjęto decyzję o połączeniu obu banków, które zakończyło się na początku 2014 r. W wyniku fuzji powstał bank uniwersalny, w którego ofercie znajdują się m.in. konta osobiste i firmowe, karty płatnicze czy ubezpieczenia.

Czytaj więcej