Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: Citi Handlowy

Konto Citi Priority w Citi Handlowym

Konto Citi Priority w Citi Handlowym
Źródło: strona Banku Citi Handlowy
Ocena:
Atrakcyjność opłat:
Bankowość internetowa i mobilna:
Oferta oszczędnościowa:
Oferta walutowa:
Promocje i bonusy:

Zalety:

  • konto otworzysz bez wychodzenia z domu metodą fotoweryfikacji
  • darmowa karta i bankomaty

Wady:

  • wysoka opłata za prowadzenie konta oraz wymagające warunki jej uniknięcia

Opinia eksperta

Wybierając konto Citi Priority, np. ze względu na interesującą ofertę walutową, trzeba pamiętać o dość wymagających warunkach, które należy spełnić, by rachunek nie generował nadmiernych kosztów czy był wręcz bezpłatny.
Krzysztof Duliński
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

W naszym artykule przyjrzymy się najważniejszym kosztom związanym z kontem Citi Priority oraz wskażemy na dodatkowe produkty i usługi, które rozszerzają możliwości tego rachunku, by odpowiadał on wymaganiom stawianym współczesnej bankowości.

Pełna analiza Konta Citi Priority w banku Citi Handlowy


Parametry konta Citi Priority w Citi Handlowym

Opłaty i prowizje związane z prowadzeniem rachunku czy obsługą karty debetowej niezmiennie stanowią istotny wyznacznik atrakcyjności konta osobistego. Oto, jak się one przedstawiają dla rachunku Citi Priority:

Jak widzisz, opłaty za prowadzenie rachunku nie należą do niskich. Na szczęście można ich uniknąć, ale wymaga to sporej aktywności na rachunku.

Citibank Global Wallet = brak kosztów przewalutowania

W Citi Handlowym klienci mogą korzystać z Citibank Global Wallet. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe są wygodne płatności za granicą bez konieczności posiadania kilku kart w walucie czy ponoszenia wysokich prowizji dla "plastiku" w złotówkach.

Karta wielowalutowa w Citibanku może być podpięta do rachunku walutowego w EUR, USD lub GBP. Aktywowanie Citibank Global Wallet i zadbanie o wystarczające środki na kontach walutowych pozwala płacić za zakupy i wypłacać gotówkę bez kosztów przewalutowania.

Jak prezentują się opłaty? Tutaj oferta Citi Handlowego wygląda dobrze - rachunek walutowy prowadzony jest bezpłatnie w euro, dolarach oraz funtach.

Dodatkowe usługi w ramach Citi Priority

Citi Priority to rachunek dla wymagających klientów. Konto można dopasować do własnych potrzeb, a bank proponuje jego posiadaczom usługi dodatkowe, takie jak:

  • bogata oferta kart kredytowych – w Citi Handlowym można wybrać kartę kredytową dopasowaną do naszych potrzeb, np. Citi Simplicity lub Citibank-BP Motokartę.
  • Citi Mobile – aplikacja mobilna do zarządzania środkami na rachunku.
  • Lokaty terminowe - można je zakładać w polskich złotych, jak i w euro, dolarach, funtach i frankach.
  • Program korzyści Mastercard Bezcenne Chwile oferujący dostęp do atrakcyjnych zniżek i rabatów. Takim sympatycznym bonusem jest np. możliwość skorzystania z wcześniejszej przedsprzedaży biletów na koncerty największych gwiazd muzycznych organizowane przez Live Nation Polska.

Konto Citi Priority okiem redakcji

Citi Priority nie jest rachunkiem dla każdego. Na pierwszy rzut oka konto wygląda jak rachunek premium oferowany z myślą tylko o zamożnych klientach, ale nie są z nim związane usługi adresowane do tego segmentu odbiorców.

Podsumowując, jeśli jesteś osobą dobrze zorganizowaną i zarządzasz swoimi finansami w świadomy sposób możesz rozważyć skorzystanie z Konta Citi Priority i wzięcie udziału w promocji kart kredytowych, bo to się po prostu może opłacić. Pozostałym osobom sugerujemy spojrzenie na nasz ranking kont osobistych i porównanie propozycji Citibanku z ofertami konkurencji.

Przydatne dokumenty

  1. Taryfa opłat i prowizji

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.