Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: Bank BPH
Ocena redakcji:

Konto Biznes Symetria Direct w Banku BPH

Konto Biznes Symetria Direct w Banku BPH
Źródło: strona Banku BPH

Biznes Symetria Direct to rachunek dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą o rocznych przychodach poniżej 30 mln zł. Prowadzenie konta jest bezpłatne. Rachunkiem można zarządzać zarówno przez Internet, jak i aplikację mobilną, a dodatkowe usługi ułatwiają działalność przedsiębiorstwa.

W naszej analizie znajdziesz najważniejsze informacje o opłatach i prowizjach Konta Biznes Symetria Direct a także przegląd dodatkowych funkcjonalności w ramach tego rachunku.

Podstawowe parametry Konta Biznes Symetria Direct

Koszty działalności gospodarczej, szczególnie na początku, potrafią być sporym obciążeniem firmowego budżetu. Przedsiębiorcy często poszukują rachunków tanich i wygodnych w obsłudze, dlatego poniżej przedstawiamy najważniejsze koszty związane z Kontem Biznes Symetria Direct w Banku BPH:

Usługi dodatkowe dla posiadaczy Konta Biznes Symetria Direct

Produkty i usługi powiązane z kontem firmowym potrafią często przesądzić o wyborze konkretnego rachunku. Oto, jakie korzyści może przynieść założenie rachunku firmowego w Banku BPH:

  • Konto oszczędnościowe Symetria Profit – rachunek do lokowania nadwyżek finansowych z oprocentowaniem 0,55% (dla kwot do 10 mln. zł) prowadzony bezpłatnie, pierwszy przelew wewnętrzny na rachunek firmowy jest bezpłatny.
  • Bogata oferta kredytów – bank oferuje kredyty samochodowe, pożyczki hipoteczne oraz limity debetowe.
  • Aplikacja mobilna – umożliwia ona wygodne zarządzanie swoimi środkami.

Biznes Symetria Direct okiem redakcji

Rachunek firmowy w Banku BPH to konto dla przedsiębiorców, którzy są w stanie zaakceptować nieco wyższy poziom opłat. Jeżeli zależy Ci na założeniu tego rachunku, to warto uczynić to do 31 grudnia tego roku. W takim przypadku, przez 12 miesięcy zostaniesz bezwarunkowo zwolniony z opłaty za konto, a za przelewy krajowe realizowane przez Internet zapłacisz 0,4 zł.

Opłata za kartę jest stosunkowo niewysoka, a warunek umożliwiający jej uniknięcie średnio wymagający. Pod tym kątem Konto Biznes Symetria Direct nie odstaje od konkurencji.

Podsumowując: jeśli zależy Ci na niskich kosztach prowadzenia konta, być może powinieneś rozważyć wybór rachunku w innym banku, jeśli jednak oferta firmowa BPH odpowiada potrzebom Twojej firmy, otwórz konto firmowe i ciesz się jego funkcjonalnościami.

Ocena redakcji łącznie:

Przydatne dokumenty

  1. Taryfa opłat i prowizji

O banku

Bank BPH działa w Polsce około 25 lat - powstał w 1989 r. poprzez wydzielenie ze struktur Narodowego Banku Polskiego. W latach 2007-2009: ok. 80% Banku BPH zostało włączone do Pekao SA, a sama instytucja połączyła się z GE Money Bankiem. Strategia banku wyraża się w haśle „Po prostu fair”, jasnych zasadach i wysokiej jakości obsłudze.

Czytaj więcej