Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

250 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium + do 250 zł za polecanie rachunku

250 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium + do 250 zł za polecanie rachunku
Źródło: najlepszekonto.pl

Dotąd Bank Millennium zwykle rozdzielał funkcjonowanie programu poleceń od organizowanych przez siebie promocji rachunku osobistego. Tym razem jednak organizatorem akcji jest Rankomat, który zdecydował się na połączenie korzyści – dzięki czemu możesz zdobyć nawet 500 zł w gotówce za otwarcie, korzystanie i rekomendowanie Konta 360° (także w wersji Student).

Nagroda składa się z dwóch części. Pierwsza, o wartości 250 zł, nazywana jest przez organizatora "bonusem" i przyznawana jest za prostą aktywność na koncie: zalogowanie się do aplikacji mobilnej (50 zł), zapewnienie wpływu na konto (100 zł) i transakcje kartą (100 zł). Druga, również w wysokości 250 zł, to maksymalna premia za skuteczne polecanie rachunku Banku Millennium innym osobom (za każdego poleconego otrzymasz 50 zł).

Promocja "Konto 360° z BONUSEM i PREMIĄ" trwa do 17 maja 2021 r.

Kto może się ubiegać o bonusy i premie?

Skoro już ustaliliśmy, co jest do zgarnięcia, to czas dowiedzieć się, kto może ubiegać się o nagrody.

Do promocji możesz przystąpić, jeśli masz pełną zdolność do czynności prawnych i nie jesteś stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium ani nie jesteś uprawniony do składania dyspozycji dotyczących dowolnego rachunku z jego oferty. Tak więc nie możesz być nie tylko posiadaczem ROR-u w tym banku, ale także współposiadaczem, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku.

W opisywanej akcji nie mogą wziąć udziału również osoby, które w przeszłości otworzyły Konto 360° w akcji promocyjnej oraz ci, których wniosek o dowolny produkt Banku Millennium był już rozpatrywany w dniu startu promocji, czyli 1 kwietnia 2021 r.

Ale uwaga! Jeśli kiedyś brałeś udział w promocji Konta 360°, lecz nie udało Ci się wtedy zdobyć premii, to możesz ubiegać się o nagrodę w tej akcji! Istotne jest, abyś nie posiadał żadnego produktu Millennium 1 kwietnia. 

Czas na działanie

Uff, przebrnęliśmy przez tę długą wyliczankę i w końcu możemy przejść do konkretów, czyli przedstawienia działań niezbędnych do zgarnięcia premii.

Krok 1
Krok 1

Do 17 maja 2021 r. załóż Profil Uczestnika i złóż na stronie internetowej organizatora promocji wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student.

Pamiętaj, by

  • wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej (w zakresie obejmującym informację, że spełniłeś warunki uprawniające do otrzymania nagrody),
  • adres e-mail, który podałeś, rejestrując swój Profil Uczestnika, był tym samym adresem co przy składaniu wniosku o Konto 360°.
Krok 2
Krok 2

Do 25 maja 2021 r. podpisz umowę o Konto 360° lub Konto 360° Student (na podstawie wniosku, który złożyłeś przez Profil Uczestnika na stronie organizatora promocji). Możesz to zrobić w oddziale banku, za pośrednictwem kuriera lub przez fotoweryfikację.

Krok 3
Krok 3

Do 31 maja 2021 r. pobierz i zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Krok 4
Krok 4

Wiadomość o spełnieniu warunków otrzymania pierwszego bonusu (50 zł) otrzymasz do 15 czerwca na swój e-mail lub numer telefonu. W wiadomości znajdziesz link, który przekieruje Cię do formularza – podanie w nim numeru nowo otwartego konta jest konieczne do wypłaty nagrody. Na wykonanie tego zadania masz 7 dni.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz w ciągu 14 dni od wypełnienia formularza.

Krok 5
Krok 5

W czerwcu, lipcu oraz w sierpniu:

  • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na dowolną kwotę,
  • zapewnij wpływ w wysokości 1000 zł na nowo otwarty rachunek (comiesięczny wpływ może być sumą drobniejszych wpływów).
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz do 15 września 2021 r. 

Bonus (100 zł + 100 zł) pojawi się na Twoim koncie do 6 października 2021 r.

Pamiętaj! Termin wypełnienia formularza jest nieprzekraczalny! Jeśli nie zdążysz tego zrobić w ciągu 7 dni, nagroda przepadnie.

Istotne informacje

Otrzymanie bonusu za transakcje bezgotówkowe i wpływy na konto (2 × po 100 zł) możliwe jest tylko po nabyciu prawa do pierwszej premii (50 zł).

Oceniając spełnienie warunku wpływu, Bank Millennium nie uwzględni przelewów wewnętrznych między rachunkami uczestnika promocji. Najlepiej jest więc przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku.

Transakcja kartą lub Blikiem musi być płatnością za towary lub usługi, nie ma znaczenia, czy zrobisz ją w punktach stacjonarnych, czy przez Internet. Operacja nie może być związana z grami hazardowymi lub wypłatą gotówki. Przy ocenie realizacji tego zadania nie zostaną ujęte także transakcje zwrócone przed wypłatą nagrody.

Co ciekawe, jeżeli nie uda Ci się wykonać 5 transakcji bezgotówkowych, a zapewnisz wpływ na rachunek (lub odwrotnie), to i tak otrzymasz 100-złotowy bonus.

Do chwili otrzymania bonusu nie możesz wypowiedzieć umowy o Konto 360° ani odwołać udzielonych zgód. Z regulaminu wynika, że wypłata nastąpi najpóźniej 6 października 2021 r.

Zdobyta przez Ciebie premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Polecaj Konto 360° innym i zgarnij jeszcze 250 zł

W ramach tej akcji możesz także polecać rachunek Millennium, a za skutecznie zarekomendowanego klienta organizator wypłaci Ci 50 zł premii. Nie ma limitu w liczbie poleconych osób, niemniej maksymalnie możesz zdobyć 250 zł.

Zasady? Bardzo proste: musisz spełnić warunki uzyskania pierwszego bonusu (50 zł), czyli wyrazić zgody marketingowo-handlowe i zalogować się do aplikacji mobilnej banku, a także przypilnować swojego znajomego, aby posłużył się Twoim kodem polecenia i również wypełnił swoje zadania 😉

Gdzie znajduje się kod polecenia? Dostępny jest w Twoim Profilu Uczestnika, na stronie promocji.

A zadanie dla osoby poleconej jest identyczne jak Twoje. Najpóźniej do 17 maja zarekomendowany musi:

  • złożyć wniosek o wybrane konto przez stronę organizatora akcji w czasie trwania promocji oraz podać we wniosku otrzymany od Ciebie kod,
  • wyrazić wszystkie konieczne zgody,
  • podpisać umowę o rachunek do 25 maja,
  • zalogować się do aplikacji mobilnej do 31 maja.

Co istotne, nowy, zarekomendowany klient również bierze udział w promocji "Konto 360° z BONUSEM i PREMIĄ" i tym samym może zdobyć 250 zł bonusu i premie za kolejne polecenia. Pamiętajcie tylko, że na polecanie Banku Millennium kolejnym klientom macie czas jedynie do 17 maja.

Oferta Banku Millennium

Atrakcyjne nagrody kuszą, ale czy oferta Banku Millennium jest godna zainteresowania? Naszym zdaniem jak najbardziej. Zapewnienie wpływu na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu zwalnia z opłat za konto, obsługę karty i korzystanie ze wszystkich bankomatów – zwróć uwagę, że jest to nawet mniej, niż wymagane jest w promocji.

Posiadacze Konta 360° Student nie muszą zapewniać wpływu na rachunek, aby uniknąć opłat. – wystarczy, że zrealizują choć jedną transakcję kartą lub Blikiem.

Pamiętaj tylko, że w ramach promocji musisz i tak zapewnić wpływ 1000 zł i wykonać 5 transakcji kartą/Blikiem w kolejnych 3 miesiącach.

A kiedy będziesz już klientem...

będziesz mógł skorzystać z kilku innych propozycji Banku Millennium:

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji promocyjnej Konto 360 z BONUSEM i PREMIĄ

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.