Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Bank Millennium przedłużył czas przyjmowania wniosków o otwarcie Konta 360° w ramach tej promocji do 14 czerwca 2021 r.

350 zł w gotówce i 50 zł w bonie do Biedronki za Konto 360° w Banku Millennium

350 zł w gotówce i 50 zł w bonie do Biedronki za Konto 360° w Banku Millennium

W najnowszej akcji „Konto 360° w promocji z Mastercard” należy otworzyć w Banku Millennium Konto 360° lub Konto 360° Student oraz umiarkowanie aktywnie korzystać z rachunku, aby otrzymać gwarantowane bonusy:

  • Premię gotówkową w łącznej wysokości 350 zł w gotówce (150 zł za zapewnienie wpływów + 100 zł za transakcje kartą lub Blikiem + 100 zł za pożyczkę gotówkową). Każda z nagród jest niezależna od pozostałych (co oznacza, że nie musisz brać pożyczki, jeśli nie chcesz).
  • Nagrodę dodatkową, czyli 50 zł w formie bonu do Biedronki.

Z oferty możesz skorzystać do 14 czerwca 2021 r.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji

Promocja skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób, które na dzień jej rozpoczęcia (5 maja 2021 r.) nie posiadały żadnego produktu finansowego Banku Millennium (w tym karty przedpłaconej i dodatkowej karty kredytowej) ani nie były stroną umowy zawartej z bankiem. Warunek ten dotyczy współposiadaczy rachunków, pełnomocników, kuratorów, a także osób, które są poręczycielami kredytu lub posiadają jednostki uczestnictwa Millennium TFI.

Dodatkowo z promocji wykluczeni są byli klienci Banku Millennium, którzy brali już wcześniej udział w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student oraz osoby będące w trakcie składania wniosku o jakikolwiek produkt banku.

Jak zgarnąć 400 zł ?

Jeżeli chcesz otrzymać 350 zł oraz voucher o wartości 50 zł do Biedronki, powinieneś wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 14 czerwca 2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową Mastercard na specjalnej stronie promocji.

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 2
Krok 2

Także do 14 czerwca 2021 r. podpisz umowę o rachunek i kartę. Możesz to zrobić za pośrednictwem kuriera, przez fotoweryfikację lub – najprostszy sposób – metodą "online" (przez zalogowanie na swoje konto w innym banku).

Nagroda
Nagroda

Za spełnienie tego prostego warunku otrzymasz sms z e-kodem o wartości 50 złotych do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka. Nagroda zostanie przekazana na Twój numer telefonu do 30 czerwca 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej do 30 września 2021 r. aktywuj aplikację mobilną banku.

Krok 4
Krok 4

W czerwcu, lipcu, sierpniu i we wrześniu zapewnij wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł .

W ten sposób zasłużysz na 150 zł premii.

Krok 5
Krok 5

W czerwcu, lipcu, sierpniu i we wrześniu wykonaj przynajmniej 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).

Spełnienie tego warunku da Ci 100 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Premie za zapewnienie wpływów oraz realizację transakcji, czyli 150 zł + 100 zł, zostaną przekazane przez bank na Twoje nowo otwarte konto do 31 października 2021 r.

Krok 6
Krok 6

Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe 100 zł, do 31 grudnia 2021 r. zawrzyj z Bankiem Millennium umowę o pożyczkę gotówkową z ubezpieczeniem, na kwotę do wypłaty nie niższą niż 5000 zł.

Nagroda
Nagroda

Premię za skorzystanie z pożyczki bank przekaże na Twoje Konto 360° do 30 kwietnia 2022 r.

O czym powinieneś pamiętać?

  • Jeżeli otwierałeś konto przez fotoweryfikację (na selfie), do 30 września 2021 r. musisz złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości w placówce banku.
  • Pamiętaj, że w tej promocji musisz zamówić kartę z logiem Mastercarda – jeśli wybierzesz kartę Visy, pozbawisz się szansy na uzyskanie nagrody!
  • Wspomniany comiesięczny wpływ 1000 zł może być sumą różnych wpływów zewnętrznych (nie liczą się tylko przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi prowadzonymi w Millennium).
  • Regulamin akcji dopuszcza transakcje kartą czy Blikiem w sklepach stacjonarnych oraz internetowych – ważne jest, aby były one zapłatą za towary lub usługi. Płatność nie może być jednak związana z grami hazardowymi lub wypłatą gotówki (tym samym wypłata pieniędzy z bankomatu nie spełni wymagań regulaminu). Ponadto przy ocenie realizacji tego zadania nie zostaną ujęte transakcje zwrócone przed wypłatą nagrody.
  • Do chwili otrzymania każdego z bonusów nie możesz wypowiedzieć umowy o Konto 360° ani odwołać udzielonych zgód. W przypadku premii za skorzystanie z pożyczki jest jeszcze dodatkowy warunek. Otrzymasz ją, o ile do 31 marca 2022 r. nie dokonasz jej wcześniejszej spłaty w części lub w całości.
  • eKarta do Biedronki będzie ważna do 30 czerwca 2022 r.
  • Zdobyta przez Ciebie premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Rachunek osobisty Banku Millennium to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Zapewnienie wpływu na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu zwalnia z opłat za konto, obsługę karty i korzystanie ze wszystkich bankomatów.

Zwróć uwagę, że warunki zwolnienia z comiesięcznych podstawowych opłat są równocześnie wymogami stawianymi przed Tobą w promocji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką tego rachunku (Konto 360° Student). Nie muszą wtedy zapewniać comiesięcznego wpływu, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta. Pamiętaj jednak, że wpływ 1000 zł jest konieczny do spełnienia warunków akcji promocyjnej.

To może być tylko wstęp...

Założenie Konta 360° i zgarnięcie związanej z tym premii, może tylko wstępem do owocnej współpracy z tym bankiem, który często zachęca także do sięgnięcia po kartę kredytową czy otwarcia rachunków dla dzieci. Warto sprawdzić, czy akurat trwa jakaś akcja specjalna.

Solidna premia za umiarkowaną aktywność

Warunki najnowszej promocji Banku Millennium nie są trudne do spełnienia, na dodatek bank wypłaci premię za każdy rodzaj zrealizowanej aktywności. To bardzo ciekawy pomysł, bo gdyby zdarzyło się, że w którymś miesiącu nie wywiążesz się z wymagań regulaminu, to nie stracisz całego bonusu, ale tylko tę jego część przypisaną do działania, którego nie wykonałeś.

Zgarnięcie pełnej premii gotówkowej, czyli 350 zł, wymaga skorzystania z pożyczki z ubezpieczeniem. Jeśli nie masz akurat zaplanowanych wydatków, to zaciągnięcie zobowiązania tylko dla 100 zł premii nie wydaje nam się najlepszym rozwiązaniem. Jeśli już, to pod warunkiem podpisania umowy pod koniec roku, dzięki czemu koszty obsługi zadłużenia poniesiesz tylko przez ok. 4 miesiące, gdyż nie możesz oddać bankowi pieniędzy przed 31 marca 2022 r.

Obecnie Konto 360° stanowi jedną z najlepszych ofert na rynku, pozwalającą w dość prosty sposób uniknąć najważniejszych opłat, a przy tym charakteryzującą się nowoczesnością i łącząca się z wieloma ciekawymi usługami. Do tego, kiedy będziesz już klientem banku, będziesz mógł skorzystać z kilku innych ciekawych promocji i w efekcie znacznie zwiększyć swoje zyski.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto 360° w promocji z Mastercard" do 14.06.2021 r.

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.