Konto 360° w Banku Millennium: nowoczesny rachunek z dobrą ofertą oszczędnościową i 200 zł premii

Konto 360° w Banku Millennium: nowoczesny rachunek z dobrą ofertą oszczędnościową i 200 zł premii Źródło obrazka: strona Banku Millennium

Konto 360° należy do najpopularniejszych rachunków osobistych na rynku. Trudno się dziwić – odpowiada ono na oczekiwania różnych klientów, m.in. oszczędzających i tych, którzy w bankowości stawiają na nowoczesność. Poniżej prześwietlamy flagowy produkt Banku Millennium. Teraz z premią 200 zł za jego otwarcie.

Konto 360° może otworzyć każda osoba pełnoletnia, choć dla klientów do 26. roku życia prawdopodobnie bardziej opłacalne będzie skorzystanie z oferty konta studenckiego (Konto 360° Student) ze względu na korzystniejsze parametry związane z opłatami.

Skupmy się jednak na podstawowym rachunku z oferty Banku Millennium. Już teraz możemy zdradzić, że powinno ono zainteresować osoby poszukujące korzystnej oferty oszczędnościowej oraz te, dla których spore znaczenie ma dostęp do nowoczesnych rozwiązań w bankowości.

Potrzeby klientów są jednak kwestią na tyle zróżnicowaną, że Konto 360° może Ci przypaść do gustu nawet, jeśli niekoniecznie należysz do wspomnianych grup. A zatem, przekonaj się, czy rachunek osobisty w Banku Millennium ma szansę spełnić Twoje oczekiwania.

Ile kosztuje Konto 360° w Banku Millennium?

Zaczynamy od sprawy kluczowej, czyli kosztów związanych z korzystaniem z rachunku. Ile zapłacisz za jego prowadzenie, kartę, wypłatę z bankomatu? A może jest szansa, by wszystkich tych opłat uniknąć?

 • konto jest nieoprocentowane;
 • 8 zł za prowadzenie konta – opłata nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu na rachunek wpłynie łącznie min. 1000 zł z innego banku (lub z rachunku w Banku Millennium, o ile jego posiadaczem jest inna osoba) oraz zostanie wykonana przynajmniej jedna płatność kartą lub Blikiem.
 • bezpłatne wydanie karty debetowej – do Konta 360° udostępniana jest karta VISA Konto 360°, która umożliwia płatności zbliżeniowe (technologia payWave) i internetowe. Wizerunek karty przedstawiamy poniżej:

Karta debetowa Millennium Visa Konto 360

 • 7 zł miesięcznej opłaty za kartę – warunek jej uniknięcia jest taki sam, jak w przypadku opłaty za prowadzenie konta (wpływ 1000 zł + płatność kartą/Blikiem);
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów Banku Milllennium, 1 zł za wypłaty z maszyn Santander Bank Polska i Planet Cash, 5 zł za wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce – spełnienie warunku uniknięcia opłaty za prowadzenie i kartę pozwala również uniknąć jakichkolwiek prowizji za korzystanie z bankomatów w kraju;
 • 2,5%, min. 9 zł za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą – spełnienie powyższego warunku zwalnia również i z tej prowizji;
 • 0 zł za wypłatę w ramach usługi cashback.

 • 0 zł za zwykły przelew internetowy w polskiej walucie;
 • 0 zł za ustanowienie zlecenia stałego / polecenia zapłaty (3 zł za modyfikację oraz odwołanie polecenia zapłaty lub pojedynczej płatności);
 • 5 zł za przelew natychmiastowy Express Elixir;
 • 5 zł za przelew zlecony w placówce;
 • 2 zł za przelew do innego banku zlecony przez infolinię;
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale banku;
 • 5 zł za zlecenie przelewu SEPA w bankowości internetowej lub mobilnej, 10 zł za przelew zlecony w placówce;
 • 0,5% (min. 20 zł, max. 125 zł) za przelew SWIFT w trybie standardowym.
 • 3 zł za wydanie papierowego potwierdzenia wykonania przelewu;
 • 5 zł za wydanie wyciągu miesięcznego w formie papierowej.

Wniosek o rachunek możesz złożyć na .

Wysokość dwóch najważniejszych opłat – za prowadzenie rachunku i korzystanie z karty – może być początkowo nieco odpychająca. Należy jednak wyraźnie podkreślić, że opłat tych można stosunkowo łatwo uniknąć.

By nie płacić w sumie 15 zł miesięcznych prowizji, wystarczy zapewnić wpływ min. 1000 zł (właściwie z dowolnego źródła, np. ze swojego konta w innym banku) oraz wykonać choćby jedną płatność kartą lub Blikiem. Zwróć uwagę, że spełnienie tego warunku pozwoli Ci nie tylko na uniknięcie opłat za prowadzenie i kartę, ale również zapewni Ci jednocześnie bezprowizyjne korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

Garść porad

W celu spełnienia warunku uniknięcia opłat warto rozważyć ustanowienie zlecenia stałego na kwotę 1000 zł z rachunku w innym banku. Alternatywą jest również odbieranie wynagrodzenia za pracę lub regularnych świadczeń właśnie na Konto 360°.

Wówczas pozostanie Ci już tylko pamiętać o dokonaniu przynajmniej jednej płatności kartą lub Blikiem, choć i na to jest metoda – wystarczy ustawić comiesięczną płatność kartą za jedną usługę, z której korzystasz np. w Internecie (dobrym przykładem jest popularny Netflix).

Warunków uprawniających do zwolnienia z opłat nie musisz spełniać od razu. Bank pobiera opłaty dopiero za drugi pełny miesiąc od otwarcia konta. Przykład: jeśli otworzyłeś konto w styczniu, to warunki zacznij spełniać w marcu.

Pozostałe opłaty – co na plus, a co na minus?

Reszta opłat związanych z rachunkiem nie odbiega raczej od rynkowej średniej. Mamy do czynienia np. ze standardowymi opłatami za przelew natychmiastowy (5 zł) czy z równie standardowym brakiem opłat za skorzystanie z usługi cashback.

Pozytywnie wyróżnia się za to fakt, że bank nie pobiera opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach. Uważać trzeba natomiast na polecenia zapłaty – choć za ich ustanowienie oczywiście nic nie zapłacisz, to już za każdą modyfikację lub odwołanie z Twojego konta zniknie 3 zł.

Konto 360°? Idealne dla oszczędzających!

Jeśli mielibyśmy wskazać jedną grupę klientów, która z całą pewnością powinna rozważyć skorzystanie z Konta 360° w Banku Millennium, to byłyby to zdecydowanie osoby zainteresowane korzystną ofertą oszczędnościową. Dlaczego? Oto powody:

Powód 1 (i najważniejszy): 2,7% na Koncie Profit

Posiadacze rachunku osobistego mogą skorzystać z Konta Oszczędnościowego Profit z oprocentowaniem 2,7% w skali roku. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące i dotyczy tzw. nowych środków do 100 tys. zł.

Oferta z atrakcyjnym oprocentowaniem powtarzana jest regularnie. Można z niej wielokrotnie korzystać, oczywiście pod warunkiem ponownego zagwarantowania nowych środków.

Szczegółowo o Koncie Oszczędnościowym Profit pisaliśmy w tej analizie.

Powód 2: Lokata Mobilna 2,5%

Na tym oferta oszczędnościowa Banku Millennium się nie kończy. Interesująco wygląda propozycja Lokaty Mobilnej – kwartalnego depozytu z oprocentowaniem 2,25%. Wystarczy jednak otworzyć lokatę z wykorzystaniem „Rozszerzonej rzeczywistości” (należy uruchomić aplikację mobilną i zeskanować baner widoczny na stronie banku), by zostało ono podniesione do 2,5% w skali roku.

Na Lokatę Mobilną możesz wpłacić stosunkowo niewielkie środki (od 500 zł do 10 tys. zł). Podobnie jak w przypadku Konta Profit, z tego produktu także możesz skorzystać ponownie po upływie 3 miesięcy i to na tych samych warunkach. Jeśli Konto 360° jest rachunkiem wspólnym, lokatę może założyć każdy ze współposiadaczy rachunku.

Powód 3: Lokata Urodzinowa 3%

Prawdziwą perełką wśród lokat krótkoterminowych jest z kolei miesięczna Lokata Urodzinowa. W jej przypadku mamy do czynienia z dość nietypowym warunkiem - z oprocentowania 3% w skali roku dla kwot w przedziale 1 tys. - 10 tys. zł można bowiem skorzystać w ciągu 30 dni od swoich urodzin.

Lokatę założysz w bankowości mobilnej. Depozyt ma charakter nieodnawialny, za to możesz otworzyć go ponownie po roku, z okazji kolejnych swoich urodzin.

Powód 4: 3% na rachunku IKE

A może poszukujesz sposobu na efektywne oszczędzanie z myślą o emeryturze? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – to właśnie Bank Millennium proponuje swoim klientom (wymagane jest posiadanie rachunku bieżącego) Indywidualne Konto Emerytalne (IKE) z najwyższym oprocentowaniem na rynku, a konkretnie 3% w skali roku.

Zgodnie ze specyfiką IKE, środki na nim zgromadzone są nieopodatkowane. Otrzymujesz 3% i zarabiasz 3%, nie przejmując się podatkiem od zysków kapitałowych, charakterystycznym chociażby dla lokat. Co więcej, bank nie pobiera opłat za prowadzenie takiego rachunku, a na konto możesz wpłacać kwoty już od 100 zł wzwyż.

Interesujące rozwiązania dla poszukiwaczy nowinek

Bank Millennium promuje swoje usługi hasłem „Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu”. Sprawdźmy, jak możemy zaznać tej „nowoczesności” przy okazji korzystania z Konta 360°.

Płatności mobilne i szybkie przelewy

Posiadacze rachunków w Banku Millennium mogą płacić za pomocą Blika oraz zbliżeniowo telefonem w technologii HCE.

Jeśli chodzi o szybkie przelewy, to z Kontem 360° zapłacisz zarówno przez PayU, jak i Dotpay oraz Przelewy24. Skorzystasz też z portfeli elektronicznych od Visy (Visa Checkout) oraz Mastercarda (Masterpass).

Serwis bankowości internetowej Millenet

Operacji bankowych w Internecie dokonasz za pośrednictwem systemu Millenet. Trudno o nim powiedzieć jakiekolwiek złe słowo, gdyż spełnia najważniejsze kryteria bardzo dobrego serwisu bankowości internetowej – jest czytelny, a zarazem funkcjonalny.

Dzięki Millenet wykonasz wszystkie standardowe operacje. Serwis daje też łatwy dostęp do nowych produktów banku. Swoje przychody i wydatki przeanalizuje za Ciebie Menedżer Finansów, który jest dobrym narzędziem wspomagającym zarządzanie prywatnym budżetem. W Millenecie skorzystasz również z usługi e-administracji, tak więc będziesz mógł zdalnie złożyć wniosek np. o świadczenie 500+.

Zalogowanie do serwisu odbywa się w aż 3 krokach. Należy podać nie tylko indywidualny numer klienta (MilleKod) i hasło, ale także wybrane cyfry numeru PESEL. Może być to dla niektórych użytkowników dość uciążliwe, ale… chodzi przecież o bezpieczeństwo, więc nie będziemy się czepiać.

Świetna aplikacja mobilna

Najwięcej „smaczków” poszukiwacze nowinek znajdą jednak w aplikacji mobilnej banku, która – jak wynika z głosów oddanych w sklepie Google Play - jest wyjątkowo dobrze oceniana przez użytkowników. Sprawdźmy, z jakich powodów.

Przelewy na telefon Blik, wygodne opłacanie faktur (QR lub przesłanie pliku), możliwość logowania odciskiem palca, wybór skrótów dostępnych przed zalogowaniem – ok, to bardzo przydatne funkcje, ale coraz częściej występujące w aplikacjach mobilnych banków. Gdy jednak dodamy do tego możliwość zakupu biletu komunikacji miejskiej i opłacenia miejsca na parkingu, obsługę kart lojalnościowych, ustawienia personalizacji (możesz zmienić tło aplikacji) czy możliwość zablokowania transakcji kartą poza Unią Europejską i skorzystania z nowych produktów, to otrzymamy narzędzie, dzięki któremu możemy korzystać ze wszystkich funkcjonalności konta w dowolnym miejscu i czasie.

Nie możemy też nie wspomnieć o automatycznej konsultantce Milli – chatbocie, któremu możesz wydawać polecenia głosowe. Milla pomoże Ci m.in. w sprawdzeniu szczegółów historii rachunku czy zleceniu przelewu. Jak zapowiada bank, możliwości Milli mają być nieustannie poszerzane.

Całość jest, ponownie, podana w czytelnej formie – mnogość możliwości nie powoduje, że czujemy się zagubieni, a odnalezienie potrzebnej funkcji nie stanowi większego problemu. Dostępne jest też rozszerzenie aplikacji na zegarki typu smartwatch, dzięki któremu sprawdzisz chociażby stan konta i skorzystasz z Blika.

Banku Millennium, dobra robota!

Co Konto 360° może zaoferować łowcom promocji?

Poniżej prezentujemy listę ofert promocyjnych związanych z Kontem 360° w Banku Millennium.

200 zł za otwarcie rachunku w promocji

Na dobry początek współpracy Bank Millennium proponuje 200 zł za założenie Konta 360° w ramach promocji. Nie stawia przy tym wygórowanych wymagań, jakie trzeba spełnić, by zdobyć nagrodę. Zalogowanie się do aplikacji mobilnej oraz zapewnienie w trzech kolejnych miesiącach sumarycznych wpływów w wysokości min. 1 000 zł i wykonanie min. 1 transakcji kartą lub Blikiem jest naprawdę w zasięgu każdego.

Przeczytaj o szczegółach promocji "Zyskaj 200 zł" i sięgnij po ten bonus.

Ciekawe nagrody w programie poleceń

Gdy już staniesz się posiadaczem Konta 360°, możesz polecać otwarcie rachunku rodzinie lub znajomym. Za każdą osobę poleconą bank przyzna Ci jedną z dostępnych nagród.

Możesz wybrać 4 bilety do kina, bon podarunkowy o wartości 80 zł do empik.com/zalando.pl, 10% zwrotu za płatności kartą lub Blikiem (max. 90 zł przez 3 miesiące) lub 3-miesięczną lokatę oprocentowaną na poziomie aż 4% w skali roku. Co ważne nagrodę otrzymujesz nie tylko Ty, ale także osoba, której polecisz konto!

Od osób poleconych bank wymaga jedynie dokonania płatności kartą lub Blikiem na łączną kwotę – a jakże – min. 360 zł.

Szczegółowe warunki akcji, która potrwa do 2 kwietnia 2019 r., opisaliśmy w tym artykule.

Dodatkowe usługi dla posiadaczy konta

W momencie otwierania konta staniecie przed wyborem dotyczącym skorzystania z kilku dodatkowych usług. Oto one:

Limit w koncie

Bank Millennium proponuje posiadaczom konta dodatkowe środki do wykorzystania. Jeśli będziesz utrzymywał się na debecie nie dłużej niż 7 dni, to nie zapłacisz odsetek od zadłużenia (10% w skali roku).

Bank nie pobiera opłat za przyznanie limitu w pierwszym roku. W przypadku przedłużenia usługi na okres kolejnych 12 miesięcy musisz liczyć się z opłatą roczną w wysokości 2,49% kwoty limitu, jednak nie niższą niż 69 zł. To dość sporo, ale przynajmniej przez pierwszy rok limit w koncie może stanowić atrakcyjną alternatywę dla karty kredytowej.

Pakiet Bardzo Pomocny

To nic innego jak ubezpieczenie assistance obejmujące pakiet domowy i medyczny. Usługa jest darmowa przez pierwszych 12 miesięcy, a po tym czasie pobierana jest comiesięczna opłata 4,99 zł. W ciągu roku można skorzystać z 7 interwencji techników/lekarzy, o ile są to interwencje różnego rodzaju.

Pakiet Bezpieczeństwa

Za 3,99 zł miesięcznie możesz wykupić ubezpieczenie karty płatniczej wraz z pakietem 25 SMS-ów informujących o każdej dokonanej płatności.

Program rabatowy „Inspiracje”

Posiadacze kart wydanych przez Bank Millennium mogą skorzystać ze zniżek w prawie 1000 sklepach stacjonarnych i internetowych w całej Polsce.

Konto 360° - czego mu brakuje?

Nie ma rachunków idealnych – Konto 360° nie jest wyjątkiem od tej zasady, czego dowodem są pewne mniejsze lub większe mankamenty.

Kiepska oferta walutowa

Należy sobie otwarcie powiedzieć, że rachunek niespecjalnie przyda się podróżnikom i tym, którzy często rozliczają się w obcych walutach. W postaci prowizji za przewalutowanie zapłacimy ok. 5% wartości transakcji, a w przypadku wypłat z bankomatów za granicą - dodatkowe 2,5% (nie mniej niż 9 zł), o ile oczywiście nie spełnimy warunków dotyczących wpływów i transakcji.

Nie dość, że posługiwanie się kartą do Konta 360° to nienajlepszy pomysł, to alternatywa w postaci konta walutowego wcale nie wydaje się być opcją korzystniejszą. Z jednej strony, z kontem w euro, funtach, dolarach czy frankach szwajcarskich unikniemy przewalutowań transakcji w tych walutach; z drugiej, zapłacimy niemałą miesięczną opłatę za prowadzenie rachunku (1 EUR / 1 GBP / 2 USD / 2 CHF).

Opłaty tej unikną co prawda osoby otwierające konto przez Millenet, ale... absolutnie nie do przeskoczenia jest opłata za korzystanie z karty (1 EUR). Bank pobiera również 2 euro prowizji za wypłatę gotówki z zagranicznych bankomatów. Wniosek? Naprawdę niewiele trzeba, by konto walutowe okazało się nawet droższe w użytkowaniu za granicą niż konto prowadzone w złotych. Nie polecamy.

Brak Google Pay i Apple Pay

Pewną rysą na wizerunku „nowoczesnego” banku jest fakt, że do tej pory nie udostępnił on swoim klientom płatności mobilnych Google Pay i Apple Pay. Telefonem można co prawda płacić zbliżeniowo dzięki HCE, ale nie ukrywajmy – brak wspomnianych metod płatności w ofercie instytucji, która aspiruje do miana lidera w zakresie oferowania nowatorskich rozwiązań, to spore zaskoczenie i rozczarowanie.

Jest jednak światełko w tunelu, zwłaszcza dla posiadaczy iPhone’ów. Bank Millennium zapowiedział bowiem wprowadzenie Apple Pay już w pierwszym kwartale 2019 r. Czekamy!

Mocno ograniczone limity przelewów

Większość z nas nie wykonuje na co dzień operacji na kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych, jednak każdy może w końcu stanąć przed taką koniecznością. W sytuacji zakupu droższego auta czy nieruchomości wysłanie przelewu z poziomu serwisu Millenet może być jednak problematyczne. Jednego dnia możesz bowiem zlecić za pośrednictwem bankowości internetowej na maksymalnie 50 tys. zł. W przypadku wyższych kwot konieczna będzie wizyta w oddziale, gdzie opłata za zlecenie przelewu wynosi 5 zł. Z kolei z aplikacji mobilnej można przelać w ciągu dnia maksymalnie 10 tys. zł i dotyczy to łącznie przelewów zwykłych i natychmiastowych.

Podsumowując… czy warto otworzyć Konto 360°?

Odpowiedź na to pytanie jest łatwa do przewidzenia – to zależy od konkretnych potrzeb. Zacznijmy od tych klientów, którzy raczej powinni rozejrzeć się za ofertą konkurencji.

Wbrew pozorom, Konto 360° w bardzo łatwy sposób może się okazać dla jego posiadacza darmowe. Wystarczy jednak zapomnieć o warunkach uniknięcia opłat, by z naszego konta zniknęło 15 zł w postaci miesięcznych prowizji za prowadzenie i kartę. Do tego dojdą opłaty za korzystanie z bankomatów, o ile zdarzy nam się wypłacić gotówkę z maszyn innego banku. Z tego względu nie polecamy tego rachunku osobom, które mogą mieć problem z zapewnieniem regularnych wpływów lub nie zamierzają wcale korzystać z karty lub Blika.

Kolejną grupą, której polecamy raczej skorzystanie z innej oferty, są osoby często wyjeżdżające za granicę oraz dokonujące transakcji w obcych walutach. Nie da się ukryć, że Bank Millennium nie ma dla nich konkurencyjnej propozycji.

Komu polecamy Konto 360°?

Z całą pewnością rachunek powinien natomiast przykuć uwagę oszczędzających (także tych, którzy swoje oszczędzanie wiążą z myślą o dostatniej emeryturze). Ciekawe funkcje aplikacji mobilnej sprawiają, że rachunek możemy z czystym sumieniem polecić osobom korzystającym z nowoczesnych rozwiązań w bankowości – oczywiście pod warunkiem, że nie przeszkadza im zbytnio brak płatności Google Pay i Apple Pay.

Ponadto uczulamy łowców promocji: bądźcie czujni, gdyż Bank Millennium organizuje od czasu do czasu promocje z atrakcyjną premią za otwarcie konta. Właśnie trwa jej kolejna odsłona zatytułowana "Zyskaj 200 zł". Jest więc dobry moment, by zgarnąć łatwe pieniądze! Rozważcie też udział w programie poleceń.

Na koniec wspomnijmy o jeszcze jednej kwestii. Zainteresowani ofertą Banku Millennium mogą być osoby, które preferują bezpośredni kontakt z pracownikiem banku. Millennium już teraz posiada całkiem rozbudowaną sieć placówek (zwłaszcza w dużych miastach), a po ostatecznym przejęciu eurobanku będzie ich miał jeszcze więcej. To ważny argument dla tych, którzy wolą załatwiać sprawy „przy okienku” niż zdalnie.

Krótko mówiąc, flagowy rachunek osobisty w Banku Millennium to produkt, którego atuty mogą przyciągnąć klientów z pewnymi określonymi oczekiwaniami. Czy jesteś wśród nich? Oceń sam.

Ocena: 4.0

 • 200 zł za otwarcie rachunku w promocji
 • atrakcyjna oferta Konta Oszczędnościowego Profit (2,7% dla nowych środków)
 • bardzo dobra aplikacja mobilna
 • interesujące usługi dodatkowe (limit w koncie, ubezpieczenie assistance)
 • wysokie opłaty w przypadku niespełnienia prostych warunków
 • kiepska oferta walutowa
 • brak Google Pay i Apple Pay
 • mocno ograniczone limity przelewów

Pytania i odpowiedzi

Tak, należy w tym celu udać się z wybraną (dowolnie) osobą do oddziału banku. Aby uniknąć kosztów prowadzenia konta, obsługi karty debetowej (także dla współwłaściciela) i wypłat z bankomatów, współwłaściciele muszą łącznie zapewnić wpływy na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł oraz dokonać przynajmniej jednej transakcji kartą.
Tak. W momencie przelewu środków zostaną one przez bank zaksięgowane - to wystarczy, by warunek został spełniony. Można więc wypłacić środki nawet chwilę po tym, jak pojawiły się na koncie.
Warunek obowiązuje od pierwszego PEŁNEGO miesiąca. Jeśli więc otworzymy rachunek np. w połowie lub przed końcem czerwca, to w tym miesiącu nie musimy spełniać obu warunków, natomiast w kolejnym – już tak (o ile chcemy uniknąć opłaty za prowadzenie konta i użycie karty).


Sylwetka Banku Millennium

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.). Misją banku jest ciągły rozwój i umacnianie swojej pozycji na rynku poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług każdej grupie klientów (osobom fizycznym, małym i dużym firmom) oraz oraz stały wzrost wartości dla akcjonariuszy. Obecne motto banku to „Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu".

Konto w pigułce

 • Jakie są opłaty za konto, kartę i operacje bankowe?

  Standardowo: 8 zł za prowadzenie konta, 7 zł za kartę, 0 zł za przelewy, do 5 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Wszystkich tych opłat można jednak stosunkowo łatwo uniknąć, spełniając co miesiąc łącznie dwa warunki: (a) zasilić rachunek przelewami zewnętrznymi o łącznej kwocie min. 1000 zł oraz (b) wykonać min. jedną transakcję za pomocą karty debetowej lub Blikiem.

 • Kto skorzysta z tego konta?

  Rachunek w Banku Millennium to dobry wybór dla tych klientów, którzy poszukują niedrogiego i nowoczesnego konta z możliwością uniknięcia opłat za jego prowadzenie. Rachunek przyniesie także korzyści osobom, które chcą posiadać rachunek z ubezpieczeniem assistance oraz osobom oszczędnym, poszukującym atrakcyjnie oprocentowanych lokat i kont oszczędnościowych. Teraz skorzystają też Łowcy Promocji, bo trwa akcja "Zyskaj 200 zł".

 • Jakie są największe zalety rachunku?

  Przez rok od założenia konta będziesz objęty ubezpieczeniem „Pakiet Bardzo Pomocny”. Zyskujesz także dobre oprocentowanie konta oszczędnościowego i Lokaty Mobilnej oraz możliwość dokonywania przelewów na e-mail i numer telefonu.

 • Jakie są największe wady rachunku?

  Standardowe opłaty za prowadzenie konta i użytkowanie karty debetowej są dość wysokie, dlatego jeśli nie będziesz regularnie zasilać rachunku, możesz dotkliwie odczuć pobierane przez bank prowizje.

 • Gdzie założyć przez Internet?

  Wniosek o Konto 360° możesz złożyć na .

Zadaj pytanie

Prosimy o kontakt, jeżeli w analizie tego rachunku zabrakło ważnej informacji lub gdy podana informacja jest błędna.


Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.